لباس مجلسی پفی شری هیل  Long dress by sherrihill 50577

لباس مجلسی پفی شری هیل Long dress by sherrihill 50577

 لباس مجلسی بلند ساتن شری هیل Satin dress by sherrihill 50195

لباس مجلسی بلند ساتن شری هیل Satin dress by sherrihill 50195

لباس مجلسی پفی شری هیل Long dress by sherrihill 50577

لباس مجلسی ساتن شب بلند سیاه – سفید برند شری هیل بایقه هالتر و بندی که در پشت گردن بسته می شود. پشت باز ، دامن با طرح چاپی قلب های آتشین به شکل افقی و داخل قلب ها 4 گل شکفته قرار دارد فواصل قلب ها با نقوش سنتی پرشده ، چینهای دامن Aشکل است، دوجیب به صورت کج دردو طرف دامن قرار گرفته،دامن پفی و بسیار زیبا و پر چین است. یک زیپ در پشت برای باز و بسته کردن لباس شب،مناسب مراسم نامزدی .

۱٬۹۹۹٬۰۰۰ تومان
SKU
td_evening_dress_sherri_hill_50577

لباس مجلسی شب بلند با یقه هالتر وبدون آستین برند شری هیل 

لباس مجلسی شب بلند شری هیل که یقه لباس مدل هالتر می باشد مدل یقه هالتر نوعی یقه گرد است که بند یقه در پشت گردن است. در این طرح برش یقه پایین است بنابراین بهتر است از لباس زیر استفاده نشود. این مدل یقه لباس برای خانم هایی که شانه های بزرگ دارند مناسب تر است. یک بند باریک پشت گردن می رود و بالاتنه ایستش با این بند انجام می شود و تمام سنگینی لباس روی این بند می باشد . پشت لباس کاملا باز و شانه ها بیرون هستند از گردن تا کمی پایین تر از زیربغل لباس باز است و هر چه شانه ها استخوانی تر باشد زیبایی بالا تنه بیشتر می شود .یک زیپ در پشت لباس برای باز و بسته کردن لباس گذاشته شده است

طراحی جالب پارچه لباس شب با قلب های سیاه  بزرگ از برند شری هیل

پارچه پایین تنه لباس از قلب هایی در کنارهم که انگار شعله ور شده اند و داخل قلب ها 4 گل زیبا وجوددارد که الهام از یک عشق آتشین دارد این قلبها در 6 ردیف افقی قرار گرفته اند که فواصل هر قلب با یک حالت نقش و نگاری که در سر در مساجد و بناهای تاریخی خودمان است پر شده این لباس با اینکه توسط یک طراح امریکایی طراحی و دوخته شده به آئین ما بسیار نزدیک می باشد . این پارچه زیبا مورد علاقه هر خانم زیبایی که دنبال تنوع می باشد است.این قلب های بزرگ  روی دامن مثل پر طاووس می ماند و یک دختر خانم با پوشیدن این لباس شب می تواند در جشن خود طاووس وار حرکت کند و عکس هایی به مراتب دوست داشتنی با این مدل و سبک پارچه بیاندازد.جنس پارچه ساتن است که حالت ابریشمی ونرم دارد.

دامن بلند وپف دار وچین سوزنی هنرمندانه شری هیل  

این لباس مجلسی که تمام زیبایی آن به دامن پر از چین آن می باشد ، به شکلی پرنسسی و همانند لباس سیندرا با یک چرخش شکلی موج دار به خود گرفته و رقصان است دو جیب کج روی لباس به کاررفته که در لابه لای طرح دامن گم می شود لوله های دامن به شکل Aمانند تا پایین پا پخش شده اند.

رنگ لباس مجلسی شب بلند شری هیل با پارچه دامنی تمام چاپی پوشیده شده با قلب

رنگ لباس مجلسی شب بلند شری هیل سیاه- سفید است . بالا تنه تماما مشکی و دامن طرح چاپی قلب سیاه در زمینه سفید . سیاه رنگ اقتدار و قدرت است و معمولا آدم هایی که سیاه می پوشند از نوعی ابهت برخوردارند. این رنگ در دنیای مد به یک دلیل عمده محبوبیت دارد؛ با پوشیدن مشکی لاغرتر به نظر می رسید. بنابر این در صورت داشتن اضافه وزن از این رنگ استفاده کنید و اگر لاغر اندام هستید سراغ رنگ های روشن بروید. افرادی که لباس های مشکی می پوشند به نظر مرموز و پیچیده می آیند و ذهن به صورت ناخودآگاه وقار خاصی را به آن ها نسبت می دهد.مشکی در عین حال رنگ افرادی است که دوست ندارند خیلی به چشم بیایند؛ آدم هایی که ناشناخته ماندن را به توی چشم بودن ترجیح می دهند و اغلب شخصیت های آرامی دارند.

مناسبت پوشیدن لباس سیاه – سفید  برند شری هیل

این لباس با رنگی که دارد برای جشن بله برون و نامزدی مناسب است ولی برای عقد اگر رنگ روشن تر انتخاب شود بهتر می باشد. آبی سیر – قهوه ای و سفید- نقره ای- طوسی ست خوبی برای کیف یا کفش می باشد که با لباستان ست کنید. از زیور آلاتی که زردی کمتر دارند استفاده کنید مروارید یکی از زیورآلاتی است که اگر به همراه لباس مشکی تان استفاده شود لباس تان آراسته تر خواهد شد. پس اگر یک ست دستبند و به خصوص گردنبند مروارید دارید به همراه لباس مشکی تان استفاده کنید.

More Information
سایز N/A
نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید: لباس مجلسی پفی شری هیل Long dress by sherrihill 50577