لباس مجلسی کوتاه از برند ترانی کوتور  short  dress by Terani Cutoure 1611c0037

لباس مجلسی کوتاه از برند ترانی کوتور short dress by Terani Cutoure 1611c0037

لباس مجلسی کوتاه از برند ترانی کوتور short dress by Terani Cutoure 1611c0037

لباس مجلسی شب کوتاه در 2رنگ موجود سیاه و آبی از برند ترانی کوتور با پارچه دانتل و تزئینات سنگ و منجوق ومهره ، یقه قاشقی وآستین کلاهی ، زیپ از پشت یقه تاروی باسن ، دامن بالاتراززانو وراسته ، مناسب مراسم نامزدی و رسمی 

قیمت اصلی ۱٬۸۹۹٬۰۰۰ تومان قیمت ویژه ۱٬۲۸۹٬۰۰۰ تومان
SKU
d_teranicouture_short dress_1611c0037

لباس مجلسی کوتاه با یقه قاشقی و آستین کلاهی

این مدل به یقه U شکل نیز مشهور است. برای همه جور هیکل و اندامی نیز مناسب است. اما بیشتر به افرادی که سایز قفسه سینه آنها متوسط است توصیه می شود. اگر بازوهای شما چاق و پر است ، باز هم این طرح برایتان مناسب است. این نوع یقه که در طراحی بسیاری از لباس‌های مهمانی و شومیزها به کار می‌رود را حتما با انتخاب گردنبندهایی که زنجیر آنها کمی پایین تر از گردن قرار می‌گیرد هماهنگ کنید.اما زنجیر آن هر چه ساده‌تر و در عوض آویز این گردنبند هر چه تو در تو و شلوغ‌تر باشد زیبایی یقه لباستان را چشمگیرتر خواهد کرد.آستین  لبه‌ای  cap یک آستین خیلی کوتاه که فقط شانه را می‌پوشاند و از زیر بغل پایین‌تر نمی‌آید.

پارچه دانتل lace وحریر به کاررفته در لباس

دانتل از تارهای ابریشم است که معمولا روی زمینه تور بافته میشه و سه نوع کارشده ، برجسته و کارنشده دارد. دانتل قیمت بسیار بالایی دارد و به دلیل زیبایی و ظرافتش برای لباس عروس ومجلسی بسیار پرکاربرد است. اگه پارچه ای را می بینید که روی تور طرح های برجسته، براق و ظریفی کار شده و از پشت پارچه هم زبری دیده نمی‌شود، پارچه‌ی خوبی خریده‌اید.دانتل این لباس بسیار ظریف است با گل های ریز مشکی  واما حریر پارچهٔ ابریشمی نازک است مانند وال، تور، فاستونی

استفاده از سنگ ومنجوق ومهره برای تزئین لباس شب

دوریقه ودورکاپ سینه ودر پشت هم همین طور ودامن با سنگ ومهره و منجوق کارشده ، برروی گلهای دانتل هم با سنگ بسیار زیبا کارشده

بالاتنه لباس دانتل گلدار  

این لباس کلا از حریر نازک، رنگ بدن است که در قسمت کاپ سینه یک لوزی که از وسط به 2قسمت تقسیم شده است. دور آستینها هم با یک حالت نواری تزئین شده و پشت کتف هم به شکل لوزی که از وسط نصف شده ، داخل گودی کمر از پشت فقط حریر دوخته شده وبه زیبایی نشان داده شده ، یک زیپ از پشت یقه تاروی باسن دوخته شده است که با آن لباس باز وبسته می شود.

دامن راسته و بالای زانو خانمانه ترانی

ساده‌ترين مدل دامن، دامن‌هاي راسته تنگ هستند. اين دامن به دليل طراحي ساده كاربرد زيادي دارد. این مدل لباسی با دامن بالا زانواست. آنها قشنگ و شیک هستند. بسیاری از لباس‌های غیررسمی و نیمه‌رسمی می‌توانند در این طول پیدا شوند. لباس‌هایی با این طول برای تابستان محبوب هستند.

رنگ لباس مجلسی دانتل پرکار

رنگ لباس فوق سیاه است که این مدل لباس دررنگ آبی هم موجود است . اولا خیلی ها معتقدند، مشکی انسان را لاغرتر از آن چیزی که هست نشان می دهد، دوم آن که رنگ شیک و مجلسی است و سوم این که به همه رنگ پوستی هم می آید.مشکی با آبی سیر ، قهوه ای، سفید، نقره ای ، طوسی هماهنگ می شود . رنگ آبی رنگ سردی به حساب میاد، برای همین اگه در جایی نیاز هست که آروم تر و ملایم تر به نظر برسیم بهتره از رنگ آبی ساده یا رنگ های نزدیک به اون برای ترکیب استفاده کنیم.ست آبی وسفید بهترین انتخاب است. آبی با نارنجی هم خوب است ولی رسمی نیست. رنگ آبی و سبز نیز بسیار باهم مناسب می شود. آبی باصورتی هم بسیار دخترانه و کاربردی می باشد.

مناسبت پوشیدن لباس سیاه دانتل کارشده

این لباس زیبا با اینکه در رنگ های تیره موجود است ولی به دلیل حریر رنگ بدن ان اگر دختر خانمی دوست داشته باشد برای عقد ونامزدی می تواند این لباس کوتاه را انتخاب کند. این لباس برای تمامی مراسم های رسمی و خاص مناسب می باشد .  به نظر ما برای هر 2 رنگ موجود طلای سفید از زرد بهتر است. 

More Information
سایز N/A
نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید:لباس مجلسی کوتاه از برند ترانی کوتور short dress by Terani Cutoure 1611c0037