لباس مجلسی تاریک ادیزکار دست Long dress by Tarik Ediz 92795

لباس مجلسی تاریک ادیزکار دست Long dress by Tarik Ediz 92795

لباس مجلسی تاریک ادیزکار دست Long dress by Tarik Ediz 92727

لباس مجلسی تاریک ادیزکار دست Long dress by Tarik Ediz 92727

لباس مجلسی تاریک ادیزکار دست Long dress by Tarik Ediz 92795

لباس مجلسی شب بلند تاریک ادیز به رنگ سفید- سیاه باپارچه ابریشمی سیلک چیفون باطرح سقوط  ستاره ، یقه ایلوژن، 1آستین بلند ، 1بدون آستین، کاپ دلبری باپلیسه ریز و بالا یقه قایقی، روی سینه پارچه ضرب درخورده ،کمرامپایر، تزئینات روی آستین راست با سنگ سیاه بااشکال ستاره 6پر، پشت جاکلیدی باز وزیپ از کمرتاروی باسن، دامن A-line تاروی زمین باسجاف طول کامل ، مناسب نامزدی وعقد 

۴٬۹۹۵٬۰۰۰ تومان
SKU
td_Tarik_Ediz _long_dress_92795

لباس شب بلند با یقه ایلوژن و1آستین بلند ویکی حلقه ای

این طرح لباس مجلسی دارای یک آستین بلنددرسمت راست است این مدل آستین تا برامدگی استخوان مچ دست امتداد دارد و مدل کلاسیک آستین است که در بیشتر لباس ها مثل بلوز و مانتو و کت و پیراهن استفاده می شود.سمت چپ بدون آستین است ،یقه  ایلوژن illusion در این یقه از دو پارچه متفاوت برای ایجاد یک تصور دیداری استفاده می‌شود. پوشش بالاتنه با یک برش راست یا قلب شکل بالای سینه تمام می‌شود و به یک پارچه نازک یا توری برای پوشاندن جناغ سینه تا گردن وصل می‌شود. کاپ سینه دلبری و یقه بالا قایقی است.بالاتنه نامتقارن ویک طرفه ودرعین حال تقارن اشکال زیباست.  

پارچه سیلک چیفون به کاررفته در لباس

ابریشم  (Silk)  این پارچه‌ها خیلی سبک و براق هستند دارای کشش بالا و در برابر پارگی و چروک پذیری مقاومت بالایی دارند . به علت داشتن پروتئین ‌، هادی حرارت نیستند و در خود نگه می‌دارند .  هم در زمستان و هم در تابستان قابل استفاده اند . به دلیل لطافت و عایق بودن . چیفون پارچه ابریشم چیفون که پارچه ای سبک و نیمه خالص (پارچه خیلی ظریفی نیست) است، به پیراهن ظاهری رویایی و بسیار زیبا می دهد. در حالیکه اغلب در تهیه انواع شال و روسری از آن استفاده می شود، اما خطوط مواج موجود بر روی این پارچه پیراهن ماکسی و بلند چیفون را هم بسیار زیبا می کند.

بالاتنه ستاره ای با پشت جاکلیدی مدروز

کاپ سینه دلبری ما که به شکل قلب است وشامل پلیسه های ریز است ودرزیر کاپ سینه یک گره پروانه ای که روی شکم ضرب در خورده  وکمر حالت 8 دارد امپایرempire خط کمر مستقیما زیر بالاتنه قرار می‌گیرد و دامنی گشاد زیر آن قرار می‌گیرد. این نوع، ضخامت کمر را می‌پوشاند و توجه را رو به بالا و قسمت بالاتنه می‌کشاند. برای خانم‌هایی با بالاتنه بزرگ نامناسب است. همچنین ظاهر را باریک‌اندام و تصوری از اضافه شدن به قد می‌دهد.طرح چاپی روی لباس ستاره های سیاه است  از کاپ تا یقه قایقی ما یک حریر نازک رنگ بدن است یقه قایقیbateau یقه‌ای کاملا باز است که در عقب و جلو تقریبا تا سرشانه‌ها در طول استخوان ترقوه به صورت افقی ادامه پیدا می‌کند. این یقه‌ها دور گردنی منحنی دارند که از استخوان ترقوه می‌گذرند و روی دو شانه آویزان می‌شود، یقه‌های قایقی، سابرینا هم نامیده می‌شود. یک شکل تغییریافته از این یقه "پرتره" است.از کاپ سینه سمت راست ستاره های 6پر که تاروی آستین راست رفته ودر پشت هم با سنگ سیاه کارشده اند این آستین یک طرفه یک جلوه آسمانی و خاص به لباس داده. پشت یقه بایک دکمه بسته وبایک حالت بیضی عمودی کشیده تاکمر باز وبه آن جاکلیدی می گوییم ویک زیپ هم تاروی باسن دوخته شده پشت لباس هم حالت پلیسه ریز دارد.  

دامن A-line باقدروی زمین وسجاف طول کامل

دامن هشت یا فون A-line بالاتنه‌ای متناسب با دامن که کم کم از کمر تا لبه دامن کلوش می‌شود. این سیلوئت شبیه به عدد ۸ است و ظاهر را کشیده اندام نشان می‌دهد. لباس‌هایی با طولی تا کف زمین floor لباس‌هایی هستند که طولشان به سطح زمین می‌رسد، معمولا، به طور تقریبی زمین را لمس می‌کند. آنها معمولا با عنوان لباس‌های بلند شناخته می‌شوند و برای موقعیت‌هایی مثل مهمانی‌های شب و رسمی مناسب هستند.درجلو دامن در پایین دامن ستاره های کوچک وبزرگ وجوددارد ولی در پشت در تمام دامن ستاره ها دیده می شوند. این دامن باریزشی که دارد گویی ستاره ها هم ریخته اند روی این لباس ولباس کهکشانی زیبای مارا به وجودآورده اند . دامن سجاف طول کامل دارد وبسیار لخت و حریر مانند است. طرح پارچه به طور اساسی می تواند ابعاد مختلفی به لباستان ببخشد.

رنگ لباس شب دوست داشتنی تاریک ادیز

رنگ این لباس شب دورنگ می باشد زمینه سفید با طرح ستاره های مشکی.   ست کردن لباس های طرح دار با رنگ های مشابه می تواند یک استایل متفاوت باشد. اگر که نمی خواهید با ترکیب کردن رنگ های برجسته تر ریسک کنید می توانید با برخی رنگ های خنثی شروع کنید. سایه رنگ های خنثی می توانند به شما کمک کنند که یک ترکیب رنگی ساده تری ایجاد کنید چون اینگونه رنگ ها مثل مشکی،سفید،قهوه ای،خاکستری و طوسی رنگ های تطبیق پذیری هستند و تقریبا با هر رنگ لباسی پوشیده می شوند. پیراهن های بلند طرح دار یکی از گزینه های رمانتیک برای فصل بهار است و اگر در رنگ های متعادل تر و یا تیره تر انتخاب شود ظاهری مدرن نیز پیدا می کنند

مناسبت پوشیدن لباس مجلسی سفید- سیاه

این  مدل لباس با رنگ خنثی خودش برای نامزدی وعقد مناسب است وبرای تمامی مراسم های رسمی مناسب است کیف و کفشتان ترجیحا سیاه باشد ، این لباس بهاروتابستان 2016بسیار خنک وسبک است.

More Information
سایز N/A
نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید: لباس مجلسی تاریک ادیزکار دست Long dress by Tarik Ediz 92795