لباس مجلسی بلند مدل ماهی زورانی Long Dress By Zorani 3966

لباس مجلسی بلند مدل ماهی زورانی Long Dress By Zorani 3966

لباس مجلسی بلند از برند ترانی کوتور Long  dress by Terani Couture 1521E0388

لباس مجلسی بلند از برند ترانی کوتور Long dress by Terani Couture 1521E0388

لباس مجلسی کرپ مدل ماهی زورانی Long Dress By Zorani 4005

لباس مجلسی کرپ مدل ماهی زورانی Long Dress By Zorani 4005

لباس مجلسی بلند مدل ماهی زورانی Long Dress By Zorani 3966

از ویژگی های لباس شب فریبنده 3966 زورانی می توان آستین کلاهی، تور زیبا در قسمت بالای سینه وپشت لباس و دامن مدل ماهی ظریف که دنباله ای آن را همراهی میکند را نام برد. یقه زیبای این لباس با الماس های خیره کننده برای مناسبت های خاص پیشنهاد می شود.
قیمت اصلی ۱٬۳۳۰٬۰۰۰ تومان قیمت ویژه ۶۹۹٬۰۰۰ تومان
SKU
td_zorani_long_dress_3966

لباس بالاتنه تور همراه تزیینات الماس نشان 3966

سنگ های گرانبهایی که در سر و سینه این لباس شب کار شده است بسیار درخشان است که همچون یک قطعه هنری زیبا دوخته شده است. سنگ های الماس گونه که تمام قسمت سر شانه، بالای سینه و قسمتی از پشت لباس را فرا گرفته است. با پوشیدن لباس شب 3966، نیاز به جواهرات نخواهید داشت، این لباس شب آنقدر در قسمت پایین گردن درخشان است که شما بسیار در مهمانی خواهید درخشید.

لباس مجلسی آستین کلاهی زورانی

لباس مجلسی 3966 آستین کلاهی دارد. آستین کلاهی سبک خاصی از آستین لباس مجلسی است که برش خاصی دارد و به تناسب شانه بریده می شود. طول آستین کلاهی معمولا کمی کوتاه تر از آستین کوتاه استاندارد است، با طول متوسط بین 4 تا 10 سانتی متر.

پارچه کرپ لباس شب بلند 3966

لباس مجلسی زورانی 3966 دوخته شده از پارچه کرپ است. پارچه کرپ، معمولا دارای حالتی مجعد و پیچ خورده است. با پوشیدن این لباس زنانه شب کرپ زورانی احساسی متفاوت خواهید داشت.

لباس شب زورانی با سبک بسیار محبوب مدل ماهی

لباس مدل ماهی معمولا تا روی زانو چسبان و از زانو به پایین به طور شفگت انگیزی گسترده می شود. لباس مجلسی مدل ماهی از جمله لباس های شبی است که توسط خانم های مشکل پسند برای مراسم خاص و مهم انتخاب می شود. لباس مجلسی شب مدل ماهی 3966 ظاهری خیره کننده را برای شما به ارمغان می آورد. لباس ماهی برای خانم های بلند قد پیشنهاد می شود.

لباس مجلسی 3966، یک انتخاب شیک برای مهمانی

با توجه به ساده و در عین حال زیبا بودن این لباس زنانه زورانی دوخته شده با پارچه کرپ میتوانید آن را در مراسم عروسی و نامزدی بپوشید. دختران جوان با پوشیدن این لباس احساس بسیار خوبی خواهند داشت. همراه کفش، کیف و آرایش مناسب که تکمیل کننده لباس شیک مجلسی تان خواهد بود و ظرافتی چشم نواز را به وجود خواهد آورد.

خرید لباس مجلسی با قیمت مناسب و استثنایی

لباس شب مدل ماهی 3966 در رنگ زیبای آبی کاربنی در فروشگاه tehrandress موجود می باشد و شما می توانید این لباس دخترانه شیک را با قیمت مناسب و حتی به صورت اینترنتی خریداری کنید. شیک ترین لباس ها را در این فروشگاه لباس مجلسی زنانه پیدا خواهید کرد.
More Information
سایز N/A
نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید:لباس مجلسی بلند مدل ماهی زورانی Long Dress By Zorani 3966