لباس مجلسی بلند از برند ترانی کوتور Terani Couture Long Dress 151GL0329

لباس مجلسی بلند از برند ترانی کوتور Terani Couture Long Dress 151GL0329

لباس مجلسی بلند از برند ترانی کوتور Terani Couture Long Dress 1611E0195

لباس مجلسی بلند از برند ترانی کوتور Terani Couture Long Dress 1611E0195

لباس مجلسی بلند ازبرند ترانی کوتور Terani Couture Long Dress 151P0165

لباس مجلسی بلند ازبرند ترانی کوتور Terani Couture Long Dress 151P0165

لباس مجلسی بلند از برند ترانی کوتور Terani Couture Long Dress 151GL0329

لباس مجلسی شب بلند آبی رنگ ترانی کوتور،بدون بند ، یقه دلبری برجسته بامهره و پولک دوزی درخشان ، زیپ پشت لباس تاروی باسن ، دامن پری دریایی باچین سوزنی ظریف برای مناسبت های ویژه همچون نامزدی  استفاده می شود وزن خالص لباس تقریبا 2kgمی باشد.

قیمت اصلی ۲٬۹۹۰٬۰۰۰ تومان قیمت ویژه ۱٬۱۸۹٬۰۰۰ تومان
SKU
td_terani_couture_long_dress_151GL0329

مدل لباس مجلسی با بالا تنه گلابی شکل با پشت نیمه باز ترانی کوتور

لباس مجلسی بلند ترانی کوتور بدون بند بوده ودر قسمت یقه شکلی در اصطلاح گلابی مانند دارد ، این مدل یقه گردن زیبای خانم ها را بیشتر درمعرض دید قرار می دهد، همچنین قد را نیز بلندتر نشان می دهد . پشت لباس مجلسی بلند ترانی کوتور ما نیز نیمه باز می باشد و با زیپی لباس باز و بسته می شود، که البته زیپ لباس کاملامحو می باشد. 

دیزاین دست دوز تلفیقی پولک و مهره لباس مجلسی بلند ترانی کوتور

لباس مجلسی برند ترانی کوتور برندی قدیمی و خاص می باشد که طرفداران این برند کم نیستندواین به دلیل کارهای ظریفی است که با سلیقه مثال زدنی روی لباس ها بادست کار میشود لباس فوق نیز تکه دوزی های ظریف همراه با کار با مهره های ریز و پولک دوزی انجام گرفته که شکوه کار را دوچندان می کند.

لباس شب ترانی کوتور بابالاتنه چسبان وخوش برش وکارشده  

از قسمت زیرخط سینه تا زانو لباس کاملا تنگ وچسبان است که اندام تراشیده خانم ها در این لباس بسیار چشم نواز می باشد. تزئینات لباس ترانی کوتور هم بسیار نظرها را جلب خود می کند.

دامن توری پرچین طرح پری دریایی ترانی کوتور

از قسمت زیرزانو دامن توری می باشد وچین سوزنی فشرده ای دارد که حالتی پف دار به دامن می بخشد ودر اصطلاح به آن مدل پری دریایی می گوئیم.

 رنگ لباس مجلسی ترانی کوتورپری دریایی

رنگ لباس مجلسی برند ترانی کوتور موجود آبی سلطنتی (آبی کاربنی) می باشد.آبی پررنگ نشانه وقار است بنابراین گوشواره ها و گردنبندهایی از این رنگ شخص را سنگین تر جلوه می دهد. آبی نشانه نظافت و پاکیزگی نیز هست برای ایجاد هماهنگی بین لباس آبی و لباس های دیگر می توان از رنگ های مکمل استفاده کرد. نارنجی رنگ مکمل آبی است و زمانی که کنار آن قرار می گیرد از سرمای آبی کاسته و شور و هیجان را به آن اضافه می کند. همچنین استفاده از رنگ بنفش یا قهوه ای در کنار آبی برای کسانی مناسب است که به رنگ های گرم و زنده علاقه نداشته و در عین حال می خواهند از سردی لباس های خود کم کنند.آبی های تیره معمولا با رنگ های تیره ترست می شوند.در هر صورت آبی های تیره را با سفید هرگز ست نکنید.رنگ آبی با سفید، مشکی، آبی، سبز، بنفش و نارنجی هماهنگ می شود. دقت کنید آبی را با زرد و قرمز ست نکنید، فقط در صورتی می توانید ست کنید که قرمزتان به بنفش و زردتان به سبز نزدیک باشد.

مناسبت پوشیدن لباس مجلسی بلند آبی کاربنی

این لباس برای مناسبت های رسمی وویژه ای همچون نامزدی و فارغ التحصیلی استفاده می شود.

More Information
سایز N/A
نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید:لباس مجلسی بلند از برند ترانی کوتور Terani Couture Long Dress 151GL0329