لباس مجلسی بلند چاک دار ترانی کوتور Terani Couture Long Dress 151GL0340

لباس مجلسی بلند چاک دار ترانی کوتور Terani Couture Long Dress 151GL0340

لباس مجلسی بلند چاک دار ترانی کوتور Terani Couture Long Dress 151GL0340

وقت آن رسیده است که با پوشیدن لباس مجلسی Terani 151GL0340، زرق و برقی درخشان به مهمانی ببخشید. این لباس شب ترانی کوتور دارای آستین کلاهی است و تمام لباس، ملیله دوزی شده می باشد که یک طرف از این لباس زنانه حاشیه دار است به همراه یک چاک که از روی ران شروع می شود که ظاهری فریبنده به شما می بخشد. دامن لباس مجلسی ترانی راسته است. پولک دوزی هایی که در سرتاسر این لباس مشاهده می شود باعث درخشان تر شدن شما خواهد شد.
قیمت اصلی ۱٬۹۹۰٬۰۰۰ تومان قیمت ویژه ۹۸۹٬۰۰۰ تومان
SKU
td_terani_couture_long_dress_151GL0340

لباس شب درخشان، دوخته شده توسط Terani

چرا برای رویداد خاصی که دعوتید لباس مجلسی ترانی کوتور 151GL0340 را با طراحی خیره کننده انتخاب نمی کنید؟ لباس پر زرق و برق Terani Couture 151GL0340 شیک دارای آستین کلاهی، پولک دوزی و چاک دامن که در یک طرف لباس است و باعث راحت تر قدم برداشتن شما می شود است.

151GL0340 لباسی بلند با پولک دوزی و منحصر به فرد

151GL0340، لباسی ویژه که با کریستال های ظریف در طول لباس، اشکال هندسی زیبایی را تشکیل داده است. این لباس دوخته شده تا انحناهای بدن شما را به زیبایی نشان دهد. لباس رسمی زرق و برق دار دوخته شده از پارچه ریون که با پوشیدن آن، احساس فوق العاده ای خواهید داشت.

لباس شب جذاب 151GL0340 برای مراسم رسمی

آیا شما به دنبال یک لباس شب بلند برای مراسم رسمی می گردید؟ ما سبک های بسیار زیادی را در اندازه های مختلف به شما پیشنهاد می کنیم تا بتوانید لباس مجلسی رویاهای خود را پیدا کنید. به دنبال یک لباس مجلسی پر زرق و برق هستید؟ قطعا وقتی برای رفتن به یک مراسم رسمی آماده می شوید، یک لباس بلند شیک با یک چاک برای شما مناسب خواهد بود. بدون شک شما در لباس مجلسی Terani Couture 151GL0340 بسیار قابل توجه خواهید شد. این لباس شب جذاب را برای مراسم رسمی بپوشید.

لباس مدرن و لوکس ترانی کوتور برای بانوان جوان

لباس ترانی کوتور لباسی برای ساختن خاطرات با ارزش است، لباس شبی با قیمت مناسب. لباس ترانی کوتور 151GL0340 لباسی مد روز مناسب بانوان جوان است. ترانی کوتور 151GL0340 لباسی برای طرفداران لباس های مجلسی پر زرق و برق است.

خرید لباس بلند و شیک ترانی کوتور

لباس مجلسی ترانی کوتور 2017 را از فروشگاه Tehrandress خریداری کنید. یک لباس شب پر زرق و برق و زیبا برای مراسم خاص که قطعا در فروشگاه لباس مجلسی Tehrandress پیدا خواهید کرد. لباس های مجلسی ما در تمام اندازه ها و رنگ ها برای رضایت شما عزیزان موجود می باشد. یک لباس شبی که دوست دارید را در این فروشگاه لباس مجلسی می توانید انتخاب کنید، نه لباسی که فقط مناسب بودجه تان باشد.
More Information
سایز N/A
نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید:لباس مجلسی بلند چاک دار ترانی کوتور Terani Couture Long Dress 151GL0340