لباس مجلسی بلند از برند ترانی کوتور Terani Couture Long Dress 151P0027

لباس مجلسی بلند از برند ترانی کوتور Terani Couture Long Dress 151P0027

لباس مجلسی بلند از برند ترانی کوتور Terani Couture Long Dress 151P0043

لباس مجلسی بلند از برند ترانی کوتور Terani Couture Long Dress 151P0043

لباس مجلسی بلند از برند ترانی کوتور Terani Couture Long Dress 1611E0195

لباس مجلسی بلند از برند ترانی کوتور Terani Couture Long Dress 1611E0195

لباس مجلسی بلند از برند ترانی کوتور Terani Couture Long Dress 151P0027

لباس مجلسی شب بلند کرم- قرمز کم رنگ برند ترانی کوتور باپارچه چیفون ،یقه دلبری، بدون آستین، بالاتنه باتزئینات مروارید وسنگ وپولک وملیله و مهره به صورت خطی ، 7-8 روی کمر، زیپ ازیقه تاروی باسن، دامن راسته وباقدتاروی زمین وپشت بلندتر وسجاف طول کامل وکمرپرچین ، مناسب نامزدی وعقد ومراسم های رسمی

قیمت اصلی ۱٬۴۹۹٬۰۰۰ تومان قیمت ویژه ۸۸۹٬۰۰۰ تومان
SKU
td_terani_couture_long_dress_151P0027

لباس مجلسی شب بلند با یقه دلبری وبدون آستین

یقه دلبری sweetheart یقه‌ای به شکل بالای قلب در خط سینه که سینه را بالا می‌برد. در زبان انگلیسی به آن یقه قلبی گفته می‌شود اما خیاطان ایرانی آن را به نام یقه دلبری می‌شناسند. این یقه در انواع پیراهن‌های رسمی و نیمه‌رسمی کاربرد زیادی دارد. اگر گردنبند خاصی دارید که می‌خواهید در یک ‌مهمانی ویژه خانم ‌ها بدرخشد، بهتر است آن را با پیراهن یقه دلبری بپوشید. مناسبترین گزینه برای خانم های با سینه ی بزرگ است. گردن را بلندتر نشان می دهد.مناسب برای کسانی که لباس باز و راحت می خواهند.مناسب نیست برای کسانی که می خواهند پوشیده لباس بپوشند. برای یقه دلبری، گرنبند های سنگ دار یا آویز مناسب است.

پارچه ابریشم چیفون مرغوب درلباس

پارچه توری chiffon این پارچه، ظریف، نازک و بدن‌نما با پرداختی نرم است. اغلب به دلیل نازک بودن لایه لایه است.پارچه ابریشم چیفون که پارچه ای سبک و نیمه خالص (پارچه خیلی ظریفی نیست) است، به پیراهن ظاهری رویایی و بسیار زیبا می دهد. در حالیکه اغلب در تهیه انواع شال و روسری از آن استفاده می شود، اما خطوط مواج موجود بر روی این پارچه پیراهن ماکسی و بلند چیفون را هم بسیار زیبا می کند.

بالاتنه باتزئین پولک و ملیله و مروارید ومهره وسنگ

بالاتنه لباس در کاپ سینه تاکمر یک درخشش خاص وبی نظیررابا پولک دوزی ومرواریددوزی رشته ای با سنگ و مهره های گوناگون انجام داده اند وبین دوکاپ یک حریر نازک دوخته شده ودر پشت هم اززیر کتف تاروی باسن زیپی دوخته شده که لباس باآن باز وبسته می شود.

دامن راسته با کمر پرچین

دامن از کمر چین خورده وحالت ریخته ولخت دارد دامن سجاف طول کامل دارد وآستر آن نیز به زیبایی دوخته شده . دامن لباس‌هایی با طولی تا کف زمین floor لباس‌هایی هستند که طولشان به سطح زمین می‌رسد، معمولا، به طور تقریبی زمین را لمس می‌کند. آنها معمولا با عنوان لباس‌های بلند شناخته می‌شوند و برای موقعیت‌هایی مثل مهمانی‌های شب و رسمی مناسب هستند. این مدل دامن برای کسانی که می خواهند لباس ساده و کلاسیکی داشته باشند بسیار مناسب است . در بعضی مدل ها دنباله دامن راسته لباس شب را بلند تر می گیرند تا کمی از سادگی دامن کم کنند .پیشنهاد ما این است که خانمهای کمرباریک و ظریف از این مدل دامن استفاده کنند . خانمهای قد کوتاه نیز با این مدل دامن و یک جفت کفش پاشنه بلند، کشیده تر و بلندتر به نظر می رسند. این سیلوئت شبیه به عدد ۸ است و ظاهر را کشیده اندام نشان می‌دهد.

رنگ لباس شب بلند ابریشمی ولخت

رنگ لباس مادورنگ است بالاتنه کرم ودامن coral یامرجانی یاهمان قرمز کم رنگ ، قرمزکم رنگ قابلیت جور شدن با سفید، مشكی، قرمز، بنفش، نارنجی و سبز را دارد. وقتی می‌خواهید ست لباسی با رنگ قرمزکم رنگ بسازید، بهترین كار این است كه از تركیبات مختلف قرمز استفاده كنید یعنی رنگ‌هایی مثل بنفش كه قرمز در آن استفاده شده ولی حواستان باشد سراغ تیره و روشن قرمز برای ست كردن و تركیب نروید. حواستان باشد قرمز را با آبی و زرد ست نكنید؛ این رنگ‌ها فقط زمانی با هم هماهنگ می‌شوند كه آبی به سمت بنفش و زرد به سمت نارنجی متمایل شده باشد.

مناسبت پوشیدن لباس کرم- قرمز کم رنگ

این لباس ساده وشیک برای حنابندان وعقدونامزدی مناسب است وشیک برای مجالس خاص ورسمی شما نیز این لباس بسیار معقول وزیباست. تهران درس کیف وکفش سفیدراپیشنهاد می دهد. جواهرات رنگ طلای سفید نیز بهتر می باشد. شاد باشیدوزیبا.

More Information
سایز N/A
نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید:لباس مجلسی بلند از برند ترانی کوتور Terani Couture Long Dress 151P0027