لباس مجلسی کوتاه از برند ترانی کوتور Terani Couture short Dress 151P0397

لباس مجلسی کوتاه از برند ترانی کوتور Terani Couture short Dress 151P0397

لباس مجلسی کوتاه از برند ترانی کوتور Terani Couture short Dress 151P0397

لباس مجلسی شب کوتاه کرم رنگ با پارچه تور ابریشمی ازبرند ترانی کوتور ، یقه جواهری، آستین بلند، زیپ از پشت یقه تا روی باسن، دامن راسته وبالای زانو ، سجاف کامل طول ، تزئینات به شکل شاخ و برگ با استفاده از پولک و ملیله و سنگ های زیبا و درخشان ، آسترتنها در قسمت کاپ سینه و باسن استفاده شده ، مناسب مراسم نامزدی 

۰ تومان
SKU
td_terani_couture_short_dress_151P0397

لباس مجلسی کوتاه با یقه جواهری وآستین بلند

یقه جواهری jewel یقه گرد و ساده‌ای بالای استخوان ترقوه است؛ این اسم به دلیل قابلیت نمایش گردنبند یا هر آویزه دیگر است. این یقه‌ها گرد هستند و بر پایین گلو قرار می‌گیرند؛ این یقه‌ها یقه تی‌شرتی یا یقه گرد هم نامیده می‌شود. برای یقه بسته گرد، گلوبند مناسب می باشد.واما آستین بلند این مدل آستین تا برامدگی استخوان مچ دست امتداد دارد و مدل کلاسیک آستین است که در بیشتر لباس ها مثل بلوز و مانتو و کت و پیراهن استفاده می شود.

پارچه توری ابریشمی به کاررفته در لباس

تورtulle پارچه‌ای توری شبیه به دامن کوتاه بالرین‌ها می‌باشد.این پارچه یک تور ابریشمی نازک است که مخصوص روسری ولباس زنانه است ، این لباس مثل یک حریر نرم ونازک است .

بالاتنه ساده و خانمانه وپوشیده ترانی کوتور

بالاتنه فقط در قسمت کاپ سینه از 2 کاپ جدا که لباس پوشیدگی خودش راداشته باشد بقیه فقط تور است که روی آن مانند شاخ و برگ درختان کار شده وزیپی از پشت یقه تا روی باسن دوخته شده

تزئینات سنگ و ملیله وپولک در لباس شب

ملیله ها رشته ای پشت هم دوخته شده اند وپولک ها به شکل نقطه در تمام لباس دوخته شده اند و سنگ ها ی مربع رشته ای به همراه سنگهایی به شکل برگ در لباس شب کارشده اند. تزئینات در لباس خیلی مهم است از یک لباس معمولی یک لباس خاص می سازد

دامن راسته وبالای زانو با آستربرای پوشیدگی

 Above knee length لباس‌هایی با دامن بالا زانو هستند. آنها قشنگ و شیک هستند. بسیاری از لباس‌های غیررسمی و نیمه‌رسمی می‌توانند در این طول پیدا شوند. لباس‌هایی با این طول برای تابستان محبوب هستند. Sheathدامنی که درراستای بدن است سیلوئت راسته برای اشاره به لباس‌هایی استفاده می‌شود که از بالاتنه در طول ران‌ها به خطوط بدن خیلی نزدیک و چسبان است.در این دامن یک آستر فقط در قسمت باسن وجلو کارشده بقیه لباس تور است این لباس سجاف کامل طول دارد.

رنگ لباس مجلسی کوتاه باتزئین شاخه ای  

رنگ این لباس کرم nudeاست یكی از بهترین رنگ‌های جایگزین سفید، رنگ كرم است كه از نظر روحی می‌تواند افراد علاقه‌مند به رنگ سفید را قانع کند. علاوه بر این، درخشندگی رنگ سفید را هم ندارد و مقداری چرک‌تاب است، همین خصوصیت باعث می‌شود با تمام رنگ‌ها هارمونی زیبا و موزونی ایجاد كند. فقط یك رنگ وجود دارد كه با رنگ كرم سازگار نیست و باید تا حد ممکن از همنشینی آن‌ها دوری کرد. رنگ کرم همان رنگ سفید است که با مقداری رنگ زرد آمیخته شده است، به همین دلیل در کنار رنگ زرد ترکیب ناهمگونی به وجود می‌آورد. همه رنگ‌ها در کنار هم زیبا نیستند؛ رنگ کرم استثنا است و با تمام رنگ‌ها همنشینی جذابی به وجود می‌آورد.

مناسبت ها برای لباس مجلسی کرم رنگ ترانی کوتور

لباس فوق لباسی پرکار است وبرای مراسم نامزدی مناسب است البته اگر دنبال لباس کوتاهید . ومهمانی های رسمی و مهمانی های شبانه وخاصتان با پوشیدن این لباس با درخشش بی نظیر آن به یادماندنی خواهد شد و عکس های خاطره انگیزی خواهید گرفت .برای این لباس پرزرق و برق تهران درس کیف وکفش مشکی را پیشنهاد می دهد وجواهرات طلای سفید نیز بهتر است . موفق و پیروز باشید.

More Information
سایز N/A
نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید:لباس مجلسی کوتاه از برند ترانی کوتور Terani Couture short Dress 151P0397