لباس مجلسی بلند ازبرند ترانی کوتور Terani Couture Long Dress 1522E0488

لباس مجلسی بلند ازبرند ترانی کوتور Terani Couture Long Dress 1522E0488

لباس مجلسی بلند ازبرند ترانی کوتور Terani Couture Long Dress 151P0165

لباس مجلسی بلند ازبرند ترانی کوتور Terani Couture Long Dress 151P0165

 لباس مجلسی بلند ترانی کوتور Long dress by Terani Couture 1611m0650

لباس مجلسی بلند ترانی کوتور Long dress by Terani Couture 1611m0650

لباس مجلسی بلند ازبرند ترانی کوتور Terani Couture Long Dress 1522E0488

لباس مجلسی شب بلند قرمز کمرنگ برندترانی کوتور باپارچه کریستال ارگانزا یقه دلبری، بدون آستین، سمت چپ پلیسه دارد ،کمرحالت گره دارد،  زیپ تاروی باسن، دامن ترومپتی باقد بالاپایین جلو روی مچ پا وپشت بلندتر وسجاف طول کامل و سمت چپ چین آبشاری دارد که نامتقارن وشیک ودلربا است ، مناسب نامزدی وعقد ورویدادهای رسمی 

۲۹۹٬۰۰۰ تومان
SKU
td_terani_couture_long_dress_ 1522E0488

طرح لباس بلند یقه دلبری بدون آستین

یقه دلبری sweetheart یقه‌ای به شکل بالای قلب در خط سینه که سینه را بالا می‌برد. مناسبترین گزینه برای خانم های با سینه ی بزرگ است. معمولا این لباس ها با پارچه ای براق تر از زیر آن که در قسمت یقه قرار می گیرد پوشیده می شود گردن را بلندتر نشان می دهد.مناسب برای کسانی که لباس باز و راحت می خواهند.مناسب نیست برای کسانی که می خواهند پوشیده لباس بپوشند. برای یقه دلبری، گردنبند های سنگ دار یا آویزمناسب است.این لباس آستین ندارد

پارچه کریستال ارگانزا در لباس شب

اورگانزا organza پارچه‌ای چین‌دار و حریری مثل تور با بافتی نسبتا سخت اما آویخته‌تر از پارچه نازک و توری.

بالاتنه پلیسه دار با گره روی کمر

درسمت چپ کمر یک حالت گره که از آن 12 پلیسه منشعب شده وروی کاپ سینه و بالاتنه پخش شده 2درز در پشت دارد وزیپی که تاروی باسن دوخته شده ولباس باآن باز وبسته می شود.

دامن ترومپتی با چین آبشاری چپ

دامن شیپوری trumpet تا میانه مفصل ران چسبان و بعد کم کم به سمت سجاف باز می‌شود.(شبیه به دهانه یک شیپور). این سیلوئت معمولا با ماهی اشتباه گرفته می‌شود؛ اما سیلوئت شیپوری از میانه مفصل ران کلوش می‌شود در حالی که ماهی از زیر زانو کلوش می‌شود. قد دامن بلند-کوتاه hi- lo لباسی که از جلو یا بغل کوتاه‌تر و از پشت بلند‌تر است. این لباس به شما تاثیری چشمگیر می‌دهد و شیک به نظر می‌رسید. پشت لباس بلندتر می باشد دامن سجاف طول کامل دارد درسمت چپ پا یک چین موجی شکل ازکمر خورده وتا پایین پاادامه دارد ویک چاک باز را در لباس به وجود آورده که این کاررامشکل می کند وباعث می شود به پاها بیشتر برسید زیرا دید بازی دارد.

رنگ لباس شب بلند بسیارژولیده

رنگ لباس ما coral مرجانی یا قرمز کم رنگ است. بعضی قرمزها با مشکی و سفید ست می‌شود اما ست قرمز با مشکی زیباتر و شیک‌تر است. البته به یاد داشته‌ باشید هر قرمزی هم با سفید و سیاه جور درنمی‌آید و این اشتباه است که هر قرمزی را با سیاه یا سفید ست کنید. معمولا قرمزهای‌تیره تر با مشکی و قرمزهای روشن با سفید مناسب هستند. قرمز قابلیت جور شدن با سفید، مشكی، قرمز، بنفش، نارنجی و سبز را دارد. وقتی می‌خواهید ست لباسی با رنگ قرمز بسازید، بهترین كار این است كه از تركیبات مختلف قرمز استفاده كنید یعنی رنگ‌هایی مثل بنفش كه قرمز در آن استفاده شده ولی حواستان باشد سراغ تیره و روشن قرمز برای ست كردن و تركیب نروید. حواستان باشد قرمز را با آبی و زرد ست نكنید؛ این رنگ‌ها فقط زمانی با هم هماهنگ می‌شوند كه آبی به سمت بنفش و زرد به سمت نارنجی متمایل شده باشد.

مناسبت پوشیدن لباس قرمز کم رنگ

این لباس بارنگ زیبایی که دارد برای حنابندان وعقد ونامزدی شیک است لباس فوق برای مراسم های رسمی وخاص بسیار چشم نواز وزیباست فقط کیف وکفشی که انتخاب می کنید به رنگ سفید عالی می باشد. ست جواهرات سفید بی نظیر است.  

More Information
سایز N/A
نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید:لباس مجلسی بلند ازبرند ترانی کوتور Terani Couture Long Dress 1522E0488