لباس مجلسی استین بلند از برند ترانی کوتور Long sleeve dress by Terani Couture 1611M0635

لباس مجلسی استین بلند از برند ترانی کوتور Long sleeve dress by Terani Couture 1611M0635

لباس مجلسی استین بلند از برند ترانی کوتور Long sleeve dress by Terani Couture 1611M0635

لباس مجلسی شب بلند آبی ترانی کوتور با یقه 7 و آستین بلند و بالا تنه کارشده با پولک های کوچک آبی و براق و منجوق های لوله ای ریزبرروی یک تور مرغوب و دامن بلندکشباف طرح ماهی با یک چاک باز در جلوی دامن و ازقسمت وسط و اتصال یک مینی دامن به شکل یک شال یا چین کوچک یک طرفه تا پشت ، یک نوار باریک دور کمر وزیپی در پشت برای بالا پایین بردن لباس مناسب برای مجالس رسمی همانند جشن نامزدی.

۰ تومان
SKU
td_terani_couture_long_dress_1611m0635

شکل خاص لباس مجلسی بلند شب با یقه 7 و آستین بلند ترانی کوتور

مدل لباس مجلسی ترانی کوتور با یقه Vشکل یا در اصطلاح یقه 7 که از اسم آن هم متوجه میشویم این مدل یقه به سمت پایین روانه می شود وخط میان سینه ها را نیز نمایان می کند که البته در این مدل لباس شب 7 آنقدر باز نیست.مناسب برای خانم های با سینه های بااندازه متوسط است، برای خانم هایی با سینه کوچک یا بزرگ نیست.بالاتنه لباس شب ما مثل حالت ضرب در روی هم قرار می گیرند و آستین لباس هم بلند وآستین کامل دارد و پشت لباس نیز یک زیپ قرار داده شده که تا باسن باز می شود .

پولک و منجوق های آبی ریز دوخته شده به شکل راه راه در لباس شب

پولک های آبی ریز برروی یک تور خیلی نازک و جنس عالی به شکل خط هایی که یکی درمیان بین پولک ها منجوق های لوله ای شکل کوچک دوخته شده اند واز یقه لباس تا کمر این کار پرزحمت ادامه دارد .

مدل دامن ویک نیم تنه کوچک نامتقارن برند ترانی کوتور

بالاتنه لباس تنگ می باشد ودامن از قسمت کمر که با یک نوار باریک شروع شده تا زانوان تنگ و از زانو به پایین به شکل ماهی در می آید یک نیم تنه از کمرتا بالای ران ها که به قد آن مینی می گوییم که کوتاه ترین قد دامن است و این مدل طرح از حدفاصل بین دو پا از یک طرف با داشتن تنها 2 عدد چین باز تا پشت کمر ادامه داشته ودر جلوی دامن از مرکز تا 4 انگشت بالای زانو یک چاک تا پایین دامن ایجاد شده است .جنس دامن کشباف (jersey)می باشد . کشباف يا استرج نوعي پارچه با بافتهاي از راست به چپ که خاصيت ارتجاعي دارد .

رنگ لباس مجلسی شب بلند بابالا تنه پولک دوزی شده ترانی کوتور

رنگ لباس شب ما آبی پودری می باشد. اکسسوری این لباس کفش پاشنه بلند طلایی با این رنگ لباس جوردرمی آید ویک گردن بند ساده که قسمت 7 باز خالی نماند .

مناسبت پوشیدن لباس شب بلند آبی پودری ترانی کوتور

مناسبتی که می شود این لباس را به تن کرد رویدادهای رسمی، از قبیل مراسم نامزدی می باشد .  

More Information
سایز خیر
نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید:لباس مجلسی استین بلند از برند ترانی کوتور Long sleeve dress by Terani Couture 1611M0635