لباس مجلسی بلند از برند ترانی کوتور Terani Couture Long Dress 1613P0631

لباس مجلسی بلند از برند ترانی کوتور Terani Couture Long Dress 1613P0631

لباس مجلسی بلند از برند ترانی کوتور Terani Couture Long Dress 1613P0631

لباس بلند شب ترانی کوتور بایقه گرد وآستین کلاهی باجنس پارچه مرغوب ریون و پشت باز پوشیده شده بایک پارچه نازک حریر که بامنجوق و پولک به شکل بته جقه روی آن ظریف کاری انجام شده ورنگ سیاه منجوق ها بسیار شکیل می باشد، دامن چاک دار باز تا بالای زانو و پشت دامن بلند مخصوص مراسم نامزدی

قیمت اصلی ۱٬۳۹۹٬۰۰۰ تومان قیمت ویژه ۷۸۹٬۰۰۰ تومان
SKU
td_terani_couture_long_dress_1613P0631

مدل لباس مجلسی بلند بانقوش گلدار ترانی کوتور

لباس شب ترانی کوتوریقه گرد میباشدکه برای خانم هایی که گردن بلند دارند توصیه می شود با آستین کلاهی که روی شانه هاراگرفته و فقط در قسمت شانه ها و پشت لباس تا کمر پارچه ای حریرمانند و نازک می باشد که روی آن باز هم ترانی کوتور یک ظریف کاری خاص وتک رابا منجوق و پولک روی لباس پیاده کرده ،پشت لباس یک زیپ دوخته شده که باآن لباس باز وبسته می شود .این لباس راسته از جنس ویسکوز یاریون است  پارچه های تهیه شده از الیاف ریون دارای جذب رطوبت نسبتا بالا(در برخی موارد تا ۵۰% بیشتر از پنبه)، خاصیت تنفس خوب، راحتی بسیار قابل قبول و همینطور رنگپذیری مطلوب می باشد. پایین بودن خاصیت ایجاد الکتریسیته ساکن و مقاومت خوب در برابر گوله گوله شدن(در اصطلاح ایرانی،‌تُل تُل شدن) از دیگر خواص مطلوب ریون ها به شمار می رود.

کارباپولک و منجوق در پشت لباس به شکل بته جقه

لباس بلند باپشت باز که بایک پارچه توری ابریشمی نازک مخصوص روسری ولباس زنانه مطلق پولک و کریستال در یک الگوی گلدار(بته جقه) پوشیده شده است.این بته جقه همان نقش سرو سرافکنده که نشانه ایران و ایرانیان است. بته جقه نقشی است که در تاریخ هنرهای سنتی همیشه مورد توجه بوده و در تزیین انواع صنایع دستی به ویژه پارچه، قالی و گلیم، کاشی سفال، شال‌بافی، نساجی، خاتم، تشعیر و زربافی در اندازه‌ها و اشکال گوناگون سهم زیادی دارد. همچنین به شکل زیوری است که از پر درنا یا کلنگ یا مرغ ماهیخوار سازند و بر کلاه نهند و بیشتر بهادران و دلیران بر سر گذارند.

سوتین داخل لباس ترانی کوتور

باوجود این سوتین که بدون بند می باشد بسیار به ایست زیبای لباس کمک می کند وبرای تمامی خانم ها با سایز مختلف سوتین مناسب است وباخیال راحت می توانند این مدل لباس را برگزینند.

دامن بدون چین وراسته بایک چاک بلند برند ترانی کوتور

دامن لخت و شیک ترانی کوتور که به زیبایی یک چاک از یک طرف در آن ایجاد شده که بالاتراز زانو می باشد ویکی از پاها را به نمایش می گذارد در نتیجه در پوشیدن کفش خود دقت کنید که یا رنگ پارچه لباس باشد یارنگ منجوق های لباس که زیبایی لباس را نگیرد . پشت دامن لباس کمی بلندتر از جلوی دامن می باشد وکمی روی زمین قرار می گیردوطاووس وار،روی زمین کشیده می شود.

رنگ لباس شب بلند ترانی کوتورباطراحی خاص برند  

رنگ لباس شب صورتی با گل آویز سیاه و دررنگ بنفش هم موجود می باشد

مناسبت پوشیدن لباس شب صورتی -سیاه بلند 

مناسبت پوشیدن این لباس برای مناسبت های سالگرد و مراسم های رسمی همچون نامزدی و عقدکنان و حنابندان مناسب است .

More Information
سایز N/A
نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید:لباس مجلسی بلند از برند ترانی کوتور Terani Couture Long Dress 1613P0631