لباس مجلسی مدل ماهی آستین کوتاه زورانی Long Dress zorani 4200

لباس مجلسی مدل ماهی آستین کوتاه زورانی Long Dress zorani 4200

لباس مجلسی بلند از برند ترانی کوتور Terani Couture Long Dress 1611M0637

لباس مجلسی بلند از برند ترانی کوتور Terani Couture Long Dress 1611M0637

 لباس مجلسی بلند ترانی کوتور Long dress by Terani Couture 1611m0650

لباس مجلسی بلند ترانی کوتور Long dress by Terani Couture 1611m0650

لباس مجلسی مدل ماهی آستین کوتاه زورانی Long Dress zorani 4200

طراحی زیبای لباس 8656 زورانی مدل ماهی زیبا شامل آستین کوتاه، یقه قایقی بسته، دامن بلند و تزیینات کار شده در قسمت آستین و بخشی از بالاتنه... نشان دادن ظرافت اندام خود با پوشیدن لباس مدل 8656 زورانی... شکل دامن مدل ماهی، این لباس را بی نقص کرده است.
قیمت اصلی ۸۹۹٬۰۰۰ تومان قیمت ویژه ۴۹۹٬۰۰۰ تومان
SKU
td_zorani_couture_long_dress_ 4200

دوخت زیبای لباس مجلسی زورانی با پارچه ریون

لباس شب 8656 دوخته شده با پارچه جنس ریون، مناسب مهمانی شب شماست. لباس زنانه بلند زورانی از جنس ریون (الیاف ویسکوز) است که همچون پنبه دارای ماهیت گیاهی است. پارچه ریون لباس مجلسی آستین کوتاه زورانی خاصیت تنفس خوب هنگام پوشیدن لباس و راحتی بسیار قابل قبول دارد. پایین بودن ایجاد الکتریسیته ساکن لباس مجلسی 8656 از دیگر خواص مطلوب این لباس شب از جنس ریون زورانی است.

یقه لباس شب 8656 زورانی

یقه لباس 8656 نوعی از یقه قایقی بسته است که با آستین کوتاه و تزیینات کار شده بر روی آستین و قسمتی از بالاتنه، ویژگی های این لباس شب را کامل کرده است. بدون شک با پوشیدن لباس 8656 زورانی همه در مهمانی به شما توجه خواهند کرد به دلیل داشتن ویژگی های بسیار منحصر به فرد این لباس شب.

زیباتر شدن لباس شب زورانی با دامن مجلل مدل ماهی

لباس مجلسی Zorani مدل 8656 دارای ویژگی های درخشان است. طراحی این لباس مجلسی شب، مدل ماهی است که به گونه ای که عمدتاً مناسب خانم های بلند قد می باشد. در قسمت باسن، مدل لباس به شکل منحنی و به تناسب، تا انتهای دامن به شکل ماهی دامن آزادتر خواهد بود که باعث می شود پاها هنگام حرکت کردن با این لباس راحت تر باشند. پیشنهاد می کنیم همراه پوشیدن این لباس شب، کفش و جواهرات مناسب را نیزبرای آن انتخاب کنید.

لباس شبی مناسب مادران عروس، باوقار و برازنده

این لباس شب مجلسی زورانی به دلیل داشتن آستین کوتاه، مناسب رویدادهایی است که در تمام طول سال دعوت خواهید شد. با توجه به مجلل و شیک بودن این لباس مجلسی شب زنانه، به مادران داماد و عروس ها پیشنهاد می شود.

خرید لباس شب مجلسی مناسب با رنگ دلخواه

فروشگاه لباس مجلسی tehrandress لباس مجلسی 8656 را با رنگ های مدرن و ساده  و قیمت متناسب با لباس شیک مجلسی شب برای شما عزیزان عرضه کرده است. لباس شامل رنگ های سرمه ای، سفید، قرمز، مشکی و گلبهی می باشد. شما می توانید با انتخاب هر کدام از این رنگ ها در مهمانی بدرخشید.
More Information
سایز N/A
نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید:لباس مجلسی مدل ماهی آستین کوتاه زورانی Long Dress zorani 4200