لباس مجلسی استین دار ترانی کوتور Long sleeve dress by Terani Couture 1612E0277

لباس مجلسی استین دار ترانی کوتور Long sleeve dress by Terani Couture 1612E0277

لباس ساده و شیک از برند ترانی کوتور Terani Couture Simple Dress 151P0462

لباس ساده و شیک از برند ترانی کوتور Terani Couture Simple Dress 151P0462

 لباس مجلسی دکلته ترانی کوتور Long dress by Terani Couture 1521E0366

لباس مجلسی دکلته ترانی کوتور Long dress by Terani Couture 1521E0366

لباس مجلسی استین دار ترانی کوتور Long sleeve dress by Terani Couture 1612E0277

لباس مجلسی شب بلند شامپاینی برند ترانی کوتور باپارچه ژرسه با تزئینات دراماتیک سنگ کریستالی که لباس راخال خال کرده، یقه جواهری، آستین بلند، 2درز جلو 2درز پشت، پشت به اندازه یک مثلث باز، پشت یقه با قزن بسته وزیپی از کمرتاروی باسن، دامن sheath  باقد تاروی زمین وچاک باز پشت وسجاف طول کامل ، مناسب مادر عروس وداماد ونامزدی وعقد

۲٬۴۹۹٬۰۰۰ تومان
SKU
td_terani_couture_long_dress_1612E0277

لباس مجلسی شب بلند با یقه جواهری وآستین بلند

یقه جواهری jewel یقه گرد و ساده‌ای بالای استخوان ترقوه است؛ این اسم به دلیل قابلیت نمایش گردنبند یا هر آویزه دیگر است. این یقه‌ها گرد هستند و بر پایین گلو قرار می‌گیرند؛ این یقه‌ها یقه تی‌شرتی یا یقه گرد هم نامیده می‌شود. برای یقه بسته گرد، گلوبند مناسب است مناسب برای خانم ها با سینه ی کوچک یقه گرد ساده‌ترین انتخاب است و اصولا گزینه‌های ساده، انتخابی خوب و تضمین‌شده  محسوب می‌شوند اما این بار این اصل درست نیست و درواقع یقه گرد را باید استثنای این قاعده اعلام کرد. یقه گرد برای کسانی مناسب است که بالاتنه ظریف و کوچکی دارند. خانم‌هایی که در این ناحیه چاق هستند، بهتر است سراغ پیراهن های یقه‌گرد نروند. آستین های لباس بلند  این مدل آستین تا برامدگی استخوان مچ دست امتداد دارد و مدل کلاسیک آستین است که در بیشتر لباس ها مثل بلوز و مانتو و کت و پیراهن استفاده می شود.

پارچه ژرسه استفاده شده در لباس

پارچه نرم با بافت ساده از جنس پشم، پنبه، ابریشم، ریون و مخلوط الیاف مصنوعی می باشد. پارچه های ژرسه معمولا سطحی کدر و آویزش بسیار عالی و وزن سبک دارند. پارچه های ژرسه در بازار به دو صورت یک رو و دو رو موجود می باشند. این پارچه بطور عمده جهت لباس های رسمی زنانه، تی شرت، لباس های ورزشی و لباس زیر زنانه استفاده می شود.

بالاتنه لباس شب کارشده باسنگ کریستالی

بالاتنه لباس پوشیده ما که 2درز روی کاپ دارد که تا پایین دامن رفته 35 ردیف عمودی در جلوی لباس سنگ کارشده روی آستین های بلند ما هم سنگ کارشده پشت لباس پشت یقه بایک قزن بسته می شود ویک مثلث باز است وخط کمر دیده می شود وزیپ از کمرتاروی باسن دوخته شده ، پشت هم 2درز دارد.

دامن بلند ومدل sheath

لباس‌هایی با طولی تا کف زمین floor لباس‌هایی هستند که طولشان به سطح زمین می‌رسد، معمولا، به طور تقریبی زمین را لمس می‌کند. آنها معمولا با عنوان لباس‌های بلند شناخته می‌شوند و برای موقعیت‌هایی مثل مهمانی‌های شب و رسمی مناسب هستند. این مدل دامن برای کسانی که می خواهند لباس ساده و کلاسیکی داشته باشند بسیار مناسب است . در بعضی مدل ها دنباله دامن راسته لباس شب را بلند تر می گیرند تا کمی از سادگی دامن کم کنند .پیشنهاد ما این است که خانمهای کمرباریک و ظریف از این مدل دامن استفاده کنند . خانمهای قد کوتاه نیز با این مدل دامن و یک جفت کفش پاشنه بلند، کشیده تر و بلندتر به نظر می رسند. راسته یا خط‌کشی sheath سیلوئت راسته برای اشاره به لباس‌هایی استفاده می‌شود که از بالاتنه در طول ران‌ها به خطوط بدن خیلی نزدیک و چسبان است.روی تمام دامن سنگ کارشده ، دامن سجاف طول کامل دارد، یک چاک باز در پشت دامن تا کشاله پا قرارداده شده

رنگ لباس مجلسی شب تماما سنگ

رنگ این لباس بلند شیک شامپاینی که می شود گفت کرم . کرم گستره رنگ روشنی است که از ترکیب هر سه رنگ اصلی (زرد، سرخ، آبی) و سفید به دست می‌آید ولی سفید به سایر رنگ ها غلبه دارد. گسترهٔ کرم شامل رنگ های گرم، خنثی، تا سرد است. نام این رنگ از کرم خوراکی (خامه یا سرشیر) در زبان‌های اروپایی گرفته شده‌ است و همرنگ خامه طبیعی است. رنگ کرم که از ترکیب قهوه ای و سفید به دست می‌آید با این رنگ‌ها تناسب دارد، اما توجه به شدت و ضعف این رنگ‌ها در هماهنگ کردن آن ها با یکدیگر بسیار مهم است. همچنین رنگ‌های مکمل رنگ‌هایی هستند که متضاد هم، اما با یکدیگر تقریبا تناسب بسیاری دارند. بنفش و کرم یکی از نبایدهای دنیای مد است کرم را با قهوه ای و سفید و شیری ست کنیدکرم را با صورتی و قرمز هم می توانید ترکیب کنید  آبی هم از جمله رنگ هایی است که در کنار کرم زیبا به نظر می رسد. رنگ های خنثی امن ترین راه برای ست کردن است. سفید، سیاه، خاکستری و قهوه ای. رنگ هایی که معمولا متناسب با همه است و می توانید از این رنگ ها برای ست کردن لباس کرم خود استفاده کنید.

مناسبت پوشیدن لباس شب شامپاینی

این لباس شب مجلسی بلند و قشنگ برای مراسم های رسمی مناسب است برای نامزدی وعقد این لباس شیک وجذابی است این لباس زیبا برای تمامی مهمانی ها ومجالس رسمی مناسب است همچنین این لباس پوشیده بارنگ جذابی که دارد ودر رنگ سیاه هم موجود است برای مادر عروس وداماد هم مناسب می باشد. 

More Information
سایز خیر
نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید:لباس مجلسی استین دار ترانی کوتور Long sleeve dress by Terani Couture 1612E0277