لباس مجلسی شب دکلته ترانی کوتور Strapless Shining Applique Evening Gown By Terani Couture 151GL0323

لباس مجلسی شب دکلته ترانی کوتور Strapless Shining Applique Evening Gown By Terani Couture 151GL0323

لباس مجلسی مدل ماهی پولک دوزی ترانی کوتور  Long Dress By Terani Couture 151GL0349

لباس مجلسی مدل ماهی پولک دوزی ترانی کوتور Long Dress By Terani Couture 151GL0349

لباس مجلسی شب دکلته ترانی کوتور Strapless Shining Applique Evening Gown By Terani Couture 151GL0323

با پوشیدن لباس شب Terani 151GL0323 زرق و برق بیشتری به مراسم بیفزایید. این لباس دکلته مزین شده با تکه دوزی های درخشان در سراسر نیمه بالایی لباس می باشد. لباس مجلسی ترانی کوتور دارای یک دامن بلند دوخته شده از پارچه توری ابریشمی نازک است. لباس شب ترانی 151GL0323، زینت بخش مهمانی...
۱٬۳۹۹٬۰۰۰ تومان
SKU
td_terani_couture_long_dress_151GL0323

طراحی لباس شب سلطنتی ترانی 151GL0323

Terani  کوتور در سال 1990 در شهر نیویورک تاسیس شد. Terani کوتور یک طراح مشهور در جهان است که لباس های رسمی و پر زرق و برق را برای مناسبت ها و موقعیت های خاص طراحی می کند.

لباس شب Terani با تزیینات دلبرانه و پارچه نازک و ابریشمی

لباس Terani 151GL0323 در قسمت سینه دارای سجاف دندانه دار است، دامن لباس با لایه های پارچه توری ابریشمی نازک دوخته شده است که پاها را تا انتها به شکلی زیبا پوشش می دهد. تزیینات لباس مجلسی ترانی به شکلی استادانه ظرافت و انحناهای زنانه شما را نشان می دهد. پشت لباس نیز که با بند باریک و پر زرق و برق تزیین شده بسیار هیجان انگیز است. لباس شب دلبرانه ترانی کوتر با دامن مدل ترومپت، بالاتنه دکلته همراه با پولک دوزی و کریستال و بته جقه های دوخته شده بر روی لباس. از روی ران تا انتهای لباس که با پارچه نازک دوخته شده زیبایی چند برابر را فراهم می کند.

لباس شب ترانی با تکه دوزی های شاخ و برگ دار در نیمه بالای لباس

لباس شب شاهکار ترانی کوتور دکلته است و بالا تنه شما را به زیبایی به نمایش می گذارد. پشت لباس با دو رشته باریک از لباس تزیین شده است. سراسر بالاتنه این لباس دوخته شده از تزیینات پر زرق و برق است که تضمین می کند تمام نگاه ها در مهمانی بر روی شما باشد.

151GL0323، لباس زنانه ای کاملا مناسب با موقعیت های خاص

ترانی کوتور، لباس شبی دوخته شده با نوعی پارچه ابریشمی که ظرافت را لمس خواهید کرد. لباس مجلسی ترانی کوتور با استفاده از طرح منحصر به فرد و فوق العاده و همچنین استفاده از بهترین پارچه مناسب برای مهمانی های رسمی است. لباس ترانی کوتور 151GL0323 برای مراسم مجلل فوق العاده است.

خرید آنلاین لباس مجلسی ترانی کوتور

لباس 151GL0323 دوخته شده از پارچه و مواد با کیفیت بالا و همچنین تمامی جزییات بر روی لباس ها به بهترین سبک دوخته شده است. ما مفتخریم که شما برای خرید لباس مجلسی خود فروشگاه Tehrandress را انتخاب کرده اید! شما هم به صورت آنلاین و هم حضوری می توانید لباس مجلسی ترانی کوتور 151GL0323 را در زنگ زیبای طلایی خریداری کنید. برای ما مهم است که همیشه به عنوان بهترین فروشگاه لباس مجلسی باشیم، بنابراین به دنبال انجام بهترین و مطمئن ترین راه ها هستیم تا شما عزیزان بتوانید لباس مجلسی خود را از معتبرترین برندهای جهان تهیه کنید.
More Information
سایز N/A
نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید:لباس مجلسی شب دکلته ترانی کوتور Strapless Shining Applique Evening Gown By Terani Couture 151GL0323