لباس مجلسی پشت باز بلند ترانی کوتور Long Dress By Terani Couture 151GL0339

لباس مجلسی پشت باز بلند ترانی کوتور Long Dress By Terani Couture 151GL0339

لباس مجلسی پشت باز بلند ترانی کوتور Long Dress By Terani Couture 151GL0339

لباس شب 151GL0339 ترانی کوتور دارای آستین کلاهی، دامن ترومپت، پولک دوزی به شکل هندسی از بالاترین قسمت لباس تا سر زانو و پشت لباس، دامن لباس از زانو تا انتها با نوعی پارچه ابریشمی پلی استر دوخته شده است، پشت لباس نیز به شکل دایره باز است. لباس ترانی کوتور برای مراسم مجلل، فوق العاده است.
قیمت اصلی ۳٬۹۱۶٬۰۰۰ تومان قیمت ویژه ۳٬۲۹۰٬۰۰۰ تومان
SKU
td_terani_couture_long_dress_151gl0339

طراحی فوق العاده لباس مجلسی 151GL0339

طراحی لباس 151GL0339 ترانی کوتوربسیار فوق العاده است و ظاهری فریبنده برای شما به ارمغان می آورد. این لباس شب پر زرق و برق یقه قایقی دارد با آستین کلاهی. بالاتنه لباس، پولک دوزی شده است که یک الگوی هندسی ایجاد کرده است. دامن روان و بلند این لباس مجلسی نیز دارای سجاف است و تا روی زمین ادامه می یابد.

لباس شب حریر درجه یک ترانی کوتور

لباس مجلسی بلند ترانی کوتور دوخته شده از پارچه حریر است که پارچه ای ابریشمی و نازک است. حریر، پارچه ای است نازک و نرم، وزین با بافت تابناک ابریشمین. با پوشیدن لباس شب حریر درجه یک ترانی کوتور در مراسم رسمی، تمام نگاه ها متوجه شما خواهد بود.

مدل لباس پولک دوزی پشت باز ترانی کوتور

لباس شب پشت باز، مورد علاقه بانوان برای مهمانی است. لباس مجلسی پشت باز ترانی کوتور زیبا و بسیار خیره کننده است. لباس مجلسی زنانه پشت باز 151GL0339 برای جشن، مهمانی و مناسبت های خاص بسیار شیک و مناسب است.

لباس مجلسی پولک دوزی 151GL0339، محبوب بانوان

لباس بلند ترانی کوتور با پولک دوزی های ظریف، لباسی آراسته و درخشان است. لباس شب رسمی آستین کلاهی ترانی کوتور، با یقه قایقی و پشت باز طراحی شده است. لباس مجلسی شب رسمی 151GL0339 به خاطر پولک دوزی های کار شده ای که دارد بسیار درخشان است. لباس پولک دوزی شده در میان بانوان از محبوبیت زیادی برخوردار است. بنابراین اگر شما به دنبال یک درخشش فوق العاده در مهمانی هستید ما لباس مجلسی پولک دوزی ترانی کوتور را به شما پیشنهاد می کنیم.

لباس حریر بلند با دامن مدل ترومپت بسیار زیبا

نمایان شدن انحناهای اندام شما به شکلی زیبا در لباس مجلسی ترانی کوتور مدل ترومپت... بهترین لباس برای شما که کمر باریکی دارید و سینه و باسن شما متناسب با یکدیگر هستند.

خرید لباس مجلسی رسمی ترانی کوتور

فروشگاه لباس مجلسی Tehrandress طیف گسترده ای از لباس مختلف زنانه، شب، مجلسی و پولک دوزی را به شما معرفی میکند تا بتوانید از میان آنها زیباترین لباس مجلسی را با بهترین قیمت خریداری کنید. لباس رسمی بلند ترانی کوتور در فروشگاه لباس مجلسی Tehrandress در دسترس برای خرید است.
More Information
سایز خیر
نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید:لباس مجلسی پشت باز بلند ترانی کوتور Long Dress By Terani Couture 151GL0339