لباس مجلسی بلند مدل ماهی ترانی کوتور Long Dress By Terani Couture 151GL0342

لباس مجلسی بلند مدل ماهی ترانی کوتور Long Dress By Terani Couture 151GL0342

لباس مجلسی بلند مدل ماهی ترانی کوتور Long Dress By Terani Couture 151GL0342

لحظه ای جادویی را با پوشیدن لباس شب Terani 151GL0342 تجربه کنید. این لباس شب خیره کننده دارای یقه قایقی و بدون آستین است و در سرتاسر یقه مهره های درخشان نمایان است. لباس شب 151GL0342 با حاشیه های مشکی، پارچه توری و منجوق دوزی های با الگوی هندسی می باشد.
قیمت اصلی ۵٬۱۴۸٬۰۰۰ تومان قیمت ویژه ۲٬۹۹۰٬۰۰۰ تومان
SKU
td_terani_couture_long_dress_151GL0342

لباس شب Terani با تزیینات سایه روشن

تزیینات سایه روشن در لباس مجلسی ترانی کوتور درخشش و زرق و برق را در مهمانی شب به ارمغان می آورد. لباس شب 151GL0342 ترانی کوتور دارای زرق و برق و ریزه کاری های بسیار زیبایی است. پارچه توری پر زرق و برق و کار شده لباس مجلسی ترانی کوتور که با مهره های درخشان و به شکل هندسی تزیین شده است بسیار مناسب مراسم مجلل است. طراحی لباس 151GL0342 ظاهری پر زرق و برق از شما را به نمایش می گذارد. لباس شب بلند Terani با تزیینات مجلل و زیبا...

لباس مجلسی مدل ماهی ترانی کوتور

دامن مدل ماهی با دنباله لباس مجلسی ترانی کوتور همراه با منجوق دوزی های کار شده بر روی سرتاسر لباس، جذابیت زیادی به لباس بخشیده است. دامن دارای حاشیه است.

ترانی کوتور، لباسی مناسب دختران خوش لباس

لباس مجلسی ترانی کوتور لباسی با سبک خاص برای نشان دادن زیبایی و شخصیت شما است. این لباس شب مناسب زنان جوان است. دختران با سلیقه لباس مجلسی ترانی کوتور را برای شرکت در مراسم رسمی انتخاب می کنند.

ترانی کوتور 151GL0342 لباس مجلسی برای مراسم مجلل

در یک مراسم مجلل هر کسی می خواهد اعتماد به نفس بیشتری از خود به نمایش بگذارد. لباس ترانی کوتور برای مراسم مجلل بسیار مناسب است و شما با این لباس مجلسی احساس ارزشمندتر بودن خواهید کرد و مورد توجه همگان قرار خواهید گرفت. لباس مجلسی 151GL0342 مناسب مراسم مجلل و در واقع بیانگر شخصیت شما است. یک انتخاب فوق العاده برای مهمانی های رسمی...

فروشگاه لباس شب با قیمت مناسب

برای خرید لباس برای مراسم مجلل، لباس مجلسی 151GL0342 هیجان انگیز را به شما پیشنهاد می کنیم. فروشگاه لباس مجلسی Tehrandress دارای طیف گسترده ای از لباس های شب زیبا برای مراسم مجلل است که شما عزیزان می توانید به راحتی از این فروشگاه، لباس مورد علاقه خود را پیدا کنید.
More Information
سایز خیر
نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید:لباس مجلسی بلند مدل ماهی ترانی کوتور Long Dress By Terani Couture 151GL0342