لباس مجلسی مدل ماهی پولک دوزی ترانی کوتور  Long Dress By Terani Couture 151GL0349

لباس مجلسی مدل ماهی پولک دوزی ترانی کوتور Long Dress By Terani Couture 151GL0349

لباس مجلسی شب دکلته ترانی کوتور Strapless Shining Applique Evening Gown By Terani Couture 151GL0323

لباس مجلسی شب دکلته ترانی کوتور Strapless Shining Applique Evening Gown By Terani Couture 151GL0323

4240

4240

لباس مجلسی مدل ماهی پولک دوزی ترانی کوتور Long Dress By Terani Couture 151GL0349

لباس مجلسی ترانی کوتور پولک دوزی شده دارای آستین کلاهی و پارچه حریر و نازک در وسط سینه است. دامن مدل ماهی این لباس مجلسی اندام شما را زیباتر نشان خواهد داد. با پوشیدن لباس مجلسی ترانی کوتور مطمئن باشید نگاه ها در مهمانی متوجه شما خواهد بود. لباس بلند، زیبا و رسمی ترانی کوتور مناسب مهمانی های خاص شماست. 
قیمت اصلی ۴٬۳۸۸٬۰۰۰ تومان قیمت ویژه ۲٬۵۰۰٬۰۰۰ تومان
SKU
td_terani_couture_long_dress_151GL0349

ویژگی های لباس مجلسی بسیار زیبای ترانی کوتور

لباس شب ترانی کوتور ویژگی های بسیاری دارد از جمله آستین کلاهی، بالاتنه باز همراه با پارچه نازک و حریر که روی سینه و دامن را پوشش می دهد. طراحی لباس Terani 151GL0349 فانتزی است و با پارچه توری نازک همراه با کریستال و پولک دوزی به شکل برگ تا انتهای دامن دوخته شده است. استفاده از پارچه نازک به شکلی خلاقانه در لباس رسمی Terani اندام شما را به بهترین شکل نشان می دهد.

لباس شب Terani مناسب دختران و زنان زیبا

خصوصیات برجسته دختران زیبارو با پوشیدن لباس شب ترانی کوتور که با پارچه نازک و بدن نما دوخته شده بیشتر نمایان می شود. با پوشیدن لباس 151GL0349 ترانی کوتور ظاهری فوق العاده خواهید داشت. این لباس مجلسی همراه با یک آرایش متناسب با لباس به شما احساس یک ملکه را خواهد داد. لباس مجلسی بلند باعث می شود که در رویدادهای رسمی باوقارتر ظاهر شوید. خصوصا که لباس مجلسی ترانی کوتور دوخته شده از پارچه نازک توری ابریشمی است و با دامن مدل ماهی آن خواهید درخشید. درخشش را با پوشیدن لباس شب Terani 151GL0349 در مهمانی تجربه کنید.

دامن مدل ماهی لباس مجلسی ترانی با تکه دوزی های درخشان

لباس مدل ماهی، لباس مجلسی محبوب بانوان است. لباس شب ترانی کوتور با دامن مدل ماهی و پارچه نازک وابریشمی همراه با تکه های دوخته شده با پولک به شکل برگ زیبایی دو چندانی به این لباس مجلسی بخشیده است. پارچه توری ابریشمی نازک در قسمت دامن مدل ماهی با تکه دوزی های درخشان، لباس مجلسی 151GL0349 را منحصر به فردتر کرده است. دامن مدل ماهی لباس 151GL0349 ترانی کوتور بسیار چشمگیر است. 

خرید لباس مجلسی با برند ترانی کوتور

آیا شما به دنبال یک لباس شب بلند رسمی زیبا از بهترین طراحان دنیا می گردید؟ به شما اطمینان می دهیم که با مراجعه به سایت و یا فروشگاه Tehrandress قادر خواهید بود بهترین لباس مجلسی را برای مناسبت های مهم خود با قیمت مناسب خریداری نمایید. در فروشگاه لباس مجلسی انتخاب های زیادی برای لباس مجلسی بلند، لباس مجلسی رسمی همراه با قیمت متناسب با بودجه خود برای مهمانی های خاص پیدا خواهید کرد.
More Information
سایز خیر
نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید:لباس مجلسی مدل ماهی پولک دوزی ترانی کوتور Long Dress By Terani Couture 151GL0349