لباس مجلسی بلند ترانی کوتور Long dress by Terani Couture 151GL0350

لباس مجلسی بلند ترانی کوتور Long dress by Terani Couture 151GL0350

لباس مجلسی بلند ترانی کوتور Long dress by Terani Couture 151GL0350

لباس مجلسی شب بلند نقره ای – آبی برند ترانی کوتور با تور مش ، یقه نامتقارن یک طرفه ، کاپ سینه دلبری، تزئینات فلس ماهی با سنگ وملیله ومهره  که حالتی دریایی به لباس داده ، زیپ از کنار سمت چپ اززیربغل تاکنارران، دامن ترومپتی باطول روی زمین مدل طاووسی، مناسب مراسم نامزدی و عقد 

قیمت اصلی ۵٬۸۵۲٬۰۰۰ تومان قیمت ویژه ۳٬۶۹۰٬۰۰۰ تومان
SKU
td_terani_couture_long_dress_151gl0350

لباس مجلسی شب بلند بایقه نامتقارن یک طرفه

یقه نا متقارن (یکطرفه) (asymmetric(one shoulder به اسم "دیانا" یا "سرشانه‌ای" هم شناخته می‌شود، بالاتنه‌ی پیراهن را با یک بند شانه و یک برش اریب نشان می‌‌دهد. برای خانم‌هایی با شانه‌های پهن مناسب نیست چرا که ناحیه استخوان ترقوه و شانه را مشخص‌تر می‌کند. یقه‌های یكطرفه در گروه یقه‌های فانتزی قرار می‌گیرند و به همین دلیل فرصت تهیه ستی فانتزی را به شما می‌دهند. بهترین انتخاب شما گردنبند چند رشته‌ای است كه رشته‌های آن از كوتاه تا بلند كنار هم چیده شده‌اند.

پارچه توری مش به کاررفته در لباس پولکی

توری دارای ۵۰ روزن (در هر اینچ) مش نوعی بافت برای پارچه و دیگر مواد است که دارای حفره‌های درشت است.

بالاتنه کج با کاپ دلبری وتزئینات زیبا

بالاتنه لباس ما که کاپ دلبری دارد دلبری sweetheart یقه‌ای به شکل بالای قلب در خط سینه که سینه را بالا می‌برد بند سمت راست شانه است روی لباس تا بالای زانو یک سری پولک ماهی که در مرکز آن با ملیه و مهره برگی شکل یک برگ دوخته شده یک نیم دایره دور آن باسنگ وملیله دست دوزی شده و داخل آن تک و توک سنگ زده شده ، دورتادور یقه وبند شانه هم باسنگ درچند ردیف کارشده ،روی بالاتنه تقریبا 40 پولک کارشده درپشت هم28 که بسیار چشم نواز و زیباست ترانی کوتور همیشه باکارهای دستی و پرکارش مشتریان خودرا سر ذوق می آورد. درسمت چپ از زیر بغل تا کنار ران زیپ دوخته شده است.

دامن ترومپتی باطول روی زمین

 لباس‌هایی با طولی تا کف زمین floor لباس‌هایی هستند که طولشان به سطح زمین می‌رسد، معمولا، به طور تقریبی زمین را لمس می‌کند. آنها معمولا با عنوان لباس‌های بلند شناخته می‌شوند و برای موقعیت‌هایی مثل مهمانی‌های شب و رسمی مناسب هستند. دامن شیپوری trumpet تا میانه مفصل ران چسبان و بعد کم کم به سمت سجاف باز می‌شود.(شبیه به دهانه یک شیپور). این سیلوئت معمولا با ماهی اشتباه گرفته می‌شود؛ اما سیلوئت شیپوری از میانه مفصل ران کلوش می‌شود در حالی که ماهی از زیر زانو کلوش می‌شود.روی دامن تابالای زانو 80 پولک دست دوزی شده و از آنجا تور تاروی زمین چین خورده زیر تور آستر کرم رنگ دوخته شده است.

رنگ لباس مجلسی بلند یقه رومی  

رنگ این لباس نقره ای – آبی است لباس مجلسی نقره‌ای هم ظریف است و هم جذاب ولی انتخاب نادرست اکسسوری‌ها برای این لباس می‌تواند به کابوسی مبدل شود.سیاه- طلایی – آبی با نقره ای ست می شود لباس شب نقره‌ای به دلیل درخششی که دارد باید با زیورآلات ساده‌تر هماهنگ شود. با توجه به فرم یقه لباس، یک زنجیر نازک با آویزی ظریف و کوچک مناسب خواهد بود. گوشواره‌ها تعادل خوبی به استایل کلی شما می‌بخشند. اضافه کردن گیره‌های موی درخشان هم یک ایده دیگر برای ایجاد استفاده از اکسسوری‌ها با پیراهن نقره‌ای است. برای داشتن استایلی خانمانه صندل نقره‌ای بنددار را امتحان کنید. سایه‌های طلایی در کفش می‌توانند کنتراست زیبایی را بدون منحرف کردن ذهن‌ها از ظاهر شیک شما ایجاد کنند. اگر کفش مشکی را با پیراهن نقره‌ای خود می‌خواهید ست کنید لازم نیست طراحی ظریفی داشته باشند ولی در عین حال کفش‌هایی با پاشنه‌های پلتفرم و زمخت مناسب نیستند. اگر قصد انتخاب کفش رنگی را دارید از تن تیره رنگ آبی استفاده کنید. کلاچ‌های کوچک و زیبا ظرافت و زنانگی را به استایل شما اضافه می‌کنند. یک کیف کوچک ساده که با تعدادی سنگ درخشان تزئین شده است انتخاب کنید. تا حد امکان از رنگ‌های گرم برای آرایش خود استفاده نکنید. سعی کنید گونه‌ها رنگی طبیعی داشته باشند. از فونداسیون یا کرم پودر هماهنگ با پوست صورت خود استفاده کنید. اگر پوست روشنی دارید از رژگونه صورتی استفاده کنید. اگر پوست صورت شما تن رنگ نه خیلی روشن و نه خیلی تیره دارد از رژگونه هلویی استفاده کنید. برای آرایش چشم‌ها از رنگهای تیره بهره ببرید. نقره‌ای روشن و خاکستری روشن مناسب نیستند. از رنگ‌های قرمز و درخشان در آرایش لب‌های خود استفاده نکنید به جای آن از رنگ قرمز با رنگمایه بنفش یا صورتی استفاده کنید. رنگ آبی با سفید، مشکی، آبی، سبز، بنفش و نارنجی هماهنگ می‌شود. رنگ مكمل آبی، نارنجی است و قرار گرفتن این دو رنگ در كنار هم نارنجی را تشدید می‌كند. دقت كنید آبی را با زرد و قرمز ست نكنید، فقط در صورتی می‌توانید ست کنید كه قرمزتان به بنفش و زردتان به سبز نزدیك باشد.

مناسبت پوشیدن لباس طرح طاووسی آبی- نقره ای

لباس فوق برای مراسم ها ومهمانی های رسمی از قبیل نامزدی وعقد بسیار شیک است با افتخار این لباس را پوشیده و عکس هایی به یاد ماندنی با این لباس طاووس وار بیندازید . تهران درس کیف وکفش طلایی رنگ را پیشنهاد می دهد. 

More Information
سایز خیر
نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید:لباس مجلسی بلند ترانی کوتور Long dress by Terani Couture 151GL0350