لباس مجلسی بلند ترانی کوتور Long dress Terani by Couture 151P0025

لباس مجلسی بلند ترانی کوتور Long dress Terani by Couture 151P0025

لباس مجلسی بلند ترانی کوتور Long dress Terani by Couture 151P0025

لباس مجلسی شب بلند قرمز کم رنگ برند ترانی کوتور باپارچه چیفون ، یقه افتاده از شانه off the shoulder بندهای اسپاگتی روی شانه که در پشت ضرب در خورده، کاپ ابرویی وبالاتنه باسنگ مستطیل و گرد و اشکی دست دوزی بته جقه وقلب انجام شده ، زیپ از پشت یقه تاروی باسن، کمر امپایر ، دامن sheath باقدتاروی زمین وسجاف طول کامل ، مناسب نامزدی وعقد وساقدوش 

۱٬۷۱۰٬۰۰۰ تومان
SKU
td_Terani-Couture_long_dress_151P0025

لباس مجلسی شب بلند با یقه دکلته وبند اسپاگتی

یقه دکلته off the shoulder این یقه شبیه یقه‌ قایقی است اما خیلی پایین‌تر زیر شانه‌ها و استخوان ترقوه قرار می‌گیرند. یقه دکلته معمولا از روی بازوها می‌گذرد اما در یقه بدون بند، ممکن است از زیر بازوها بگذرد. این نوع یقه شانه‌ها و گردن را مشخص‌تر می‌کند.دوبندنازک  به اسم اسپاگتی spagetthi یقه‌ای که شانه‌ها را لخت می‌گذارد و دو بند باریک شبیه به اسپاگتی دارد. دوبند باریک روی بازوان راگرفته ، برای دکلته، چوکر مناسب است .

پارچه ابریشم چیفون  به عنوان متریال

پارچه توری chiffon این پارچه، ظریف، نازک و بدن‌نما با پرداختی نرم است. اغلب به دلیل نازک بودن لایه لایه است.پارچه ابریشم چیفون که پارچه ای سبک و نیمه خالص (پارچه خیلی ظریفی نیست) است، به پیراهن ظاهری رویایی و بسیار زیبا می دهد. در حالیکه اغلب در تهیه انواع شال و روسری از آن استفاده می شود، اما خطوط مواج موجود بر روی این پارچه پیراهن ماکسی و بلند چیفون را هم بسیار زیبا می کند.

بالاتنه دست دوزی شده باسنگ

بالاتنه لباس که در قسمت کاپ سینه حالت ابرویی دارد باسنگ هایی با اشکال هندسی مستطیل واشکی وگرد مدل قلب و بته جقه دست دوزی شده ، بندهای اسپاگتی از کاپ های سینه به پشت رفته وضربدر خورده وپشت کمر زیر کتف حالت هلالی دارد وزیپی دوخته شده که لباس باآن باز وبسته می شود. کمر لباس باسنگ در4ردیف دوخته شده وحالت 8 دارد خط کمرامپایرempire خط کمر مستقیما زیر بالاتنه قرار می‌گیرد و دامنی گشاد زیر آن قرار می‌گیرد. این نوع، ضخامت کمر را می‌پوشاند و توجه را رو به بالا و قسمت بالاتنه می‌کشاند. برای خانم‌هایی با بالاتنه بزرگ نامناسب است. همچنین ظاهر را باریک‌اندام و تصوری از اضافه شدن به قد می‌دهد.

دامن راسته با قد بلند تاروی زمین

دامن حالت لوله ای دارد ولخت و ریخته دارد پارچه دامن سجاف طول کامل دارد. دامن لباس‌هایی با طولی تا کف زمین floor لباس‌هایی هستند که طولشان به سطح زمین می‌رسد، معمولا، به طور تقریبی زمین را لمس می‌کند. آنها معمولا با عنوان لباس‌های بلند شناخته می‌شوند و برای موقعیت‌هایی مثل مهمانی‌های شب و رسمی مناسب هستند. این مدل دامن برای کسانی که می خواهند لباس ساده و کلاسیکی داشته باشند بسیار مناسب است . در بعضی مدل ها دنباله دامن راسته لباس شب را بلند تر می گیرند تا کمی از سادگی دامن کم کنند .پیشنهاد ما این است که خانمهای کمرباریک و ظریف از این مدل دامن استفاده کنند . خانمهای قد کوتاه نیز با این مدل دامن و یک جفت کفش پاشنه بلند، کشیده تر و بلندتر به نظر می رسند. این سیلوئت شبیه به عدد ۸ است و ظاهر را کشیده اندام نشان می‌دهد. راسته یا خط‌کشی sheath سیلوئت راسته برای اشاره به لباس‌هایی استفاده می‌شود که از بالاتنه در طول ران‌ها به خطوط بدن خیلی نزدیک و چسبان است.

رنگ لباس شب بلند بابالاتنه درخشان

رنگ لباس شب ما coral به رنگ مرجان یعنی قرمز کم رنگ ، از آنجایی که مغز ما بین گرما و رنگ ها ارتباط برقرار می کند و رنگ قرمز روشن دارای بیشترین درجه گرما در طیف نوری است، بهتر است اگر لباسی به رنگ قرمز داریم آن را با رنگ شرابی ست کنیم و معمولا این ترکیب رنگی با اکثر پوست ها و رنگ موها همخوانی دارد.از دیدگاه سلامتی هم این ترکیب رنگی باعث افزایش متابولیسم بدن و همچنین کاهش وزن می شود و برای افرادی که همواره به دنبال رعایت رژیم غذایی هستند مناسب است. علاوه بر این، قرار گرفتن رنگ شرابی در کنار رنگ قرمز روشن، آن حالت تندی قرمز را خنثی می کند. قرمز برای پوست‌های گندمگون، تیره و پوست‌هایی که تن صورتی دارند بسیار مناسب است. قرمز رنگ شهوت انگیز و زیبایی است . و با نارنجی‌ها و صورتی‌ها ست می‌شود. اگر قرمز را دوست دارید سعی نکنید آن را با کمرنگ و پررنگ کردن از بین ببرید. قرمز را همانطور که هست باید قبول کنید سعی نکنید کنتراست قرمز را کم یا زیاد کنید چون به صورتی یا قهوه ای تمایل پیدا می‌کند، مثلا قرمز گوجه‌ای، رنگی شاد و زیباست و اگر خوب ست شود می‌تواند زیباترین رنگ قرمز باشد.بعضی قرمزها با مشکی و سفید ست می‌شود اما ست قرمز با مشکی زیباتر و شیک‌تر است. البته به یاد داشته‌ باشید هر قرمزی هم با سفید و سیاه جور درنمی‌آید و این اشتباه است که هر قرمزی را با سیاه یا سفید ست کنید. معمولا قرمزهای‌تیره تر با مشکی و قرمزهای روشن با سفید مناسب هستند.

مناسبت پوشیدن لباس کورال خاص

این لباس ساده وشیک برای حنابندان وعقدونامزدی مناسب است این لباس برای ساقدوش هم مناسب می باشد. در تمام مراسم های رسمی و خاص این لباس باز و راحت ایده آل خواهد بود 

More Information
سایز N/A
نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید:لباس مجلسی بلند ترانی کوتور Long dress Terani by Couture 151P0025