لباس مجلسی بلند ترانی کوتور Long dress by Terani Couture 151P0067

لباس مجلسی بلند ترانی کوتور Long dress by Terani Couture 151P0067

لباس مجلسی بلند ترانی کوتور Long dress by Terani Couture 151P0067

لباس مجلسی شب بلند زمردی رنگ برند ترانی کوتور باپارچه استرچ میکادو وحریر، یقه دلبری، اشکال هندسی روی لباس Hجلوی لباس وگیلاس روی دامن ، زیپ پشت تاروی باسن، دامن ترومپتی باقدروی زمین وپشت بلندتر وسجاف طول کامل ، مناسب نامزدی وعقد 

۱٬۸۶۲٬۰۰۰ تومان
SKU
td_Terani_Couture_long_dress_151P0067

مدل لباس بلند یقه دلبری بدون آستین

یقه دلبری sweetheart یقه‌ای به شکل بالای قلب در خط سینه که سینه را بالا می‌برد. مناسبترین گزینه برای خانم های با سینه ی بزرگ است. معمولا این لباس ها با پارچه ای براق تر از زیر آن که در قسمت یقه قرار می گیرد پوشیده می شود گردن را بلندتر نشان می دهد.مناسب برای کسانی که لباس باز و راحت می خواهند.مناسب نیست برای کسانی که می خواهند پوشیده لباس بپوشند. برای یقه دلبری، گردنبند های سنگ دار یا آویزمناسب است.این لباس آستین ندارد.

پارچه استرچ میکادو باحریر رنگ بدن

پارچه میکادو Mikado برندی از بافت‌های ترکیبی، معمولا از پارچه 100 درصد ابریشم سنگین‌تر است. این نوع ابریشم سنگین است و این امر باعث می‌شود که چین و چروک نخورد. به یاد داشته‌باشید این نوع پارچه بیش‌تر مناسب مراسم هایی است که در زمستان برگزار می‌شود و ‌ خانم ها را در برابر سرما محافظت می‌کند این پارچه از نخ پلی استر کاملا آرایش یافته (اف دی وای) یا فیلامنت 150 به صورت دو رو بافته شده است ، کاملا صاف با لطافت و ضخامت مطلوب جهت کاپشن و شلوار های گرمکن استفاده می گردد ، همچنین از دوام مناسبی برخوردار است و بسیار خوش فرم می باشد و حریر پارچهٔ ابریشمی نازک است مانند وال، تور، فاستونی

بالاتنه به صورتH روی لباس

2کاپ سینه به شکل اشک قرار گرفته و2 نوار حریر از بین دو کاپ به صورت عمودی تا کمر دوخته شده واز زیر کاپ ها یک خط افقی از 2خط عمودی گذشته ویک حرف Hساخته ودر پایه H یک خط افقی که به پشت کمررفته وبه موازات دوکتف دو خط عمودی بالارفته وزیپ هم بین آنها قراردارد وتا باسن دوخته شده ولباس باآن باز وبسته می شود.

دامن ترومپتی باالگوهای هندسی

دامن شیپوری trumpet تا میانه مفصل ران چسبان و بعد کم کم به سمت سجاف باز می‌شود.(شبیه به دهانه یک شیپور). این سیلوئت معمولا با ماهی اشتباه گرفته می‌شود؛ اما سیلوئت شیپوری از میانه مفصل ران کلوش می‌شود در حالی که ماهی از زیر زانو کلوش می‌شود. لباس‌هایی با طولی تا کف زمین floor لباس‌هایی هستند که طولشان به سطح زمین می‌رسد، معمولا، به طور تقریبی زمین را لمس می‌کند. آنها معمولا با عنوان لباس‌های بلند شناخته می‌شوند و برای موقعیت‌هایی مثل مهمانی‌های شب و رسمی مناسب هستند. پشت لباس بلندتر می باشد دامن سجاف طول کامل دارد اشکال هندسی روی لباس به شکل یک جام گیلاس روی دامن است در جلو وپشت شکلی شبیه جام یا به تعبیری دیگر روی دامن مانند لاله است در بالاتراز زانو هم یک خط افقی که پایه هارا قطع کرده است. حریر استفاده شده درلباس به آن یک ظاهر خاص و جالب داده که توجه هارابه لباس جلب می کند.

رنگ لباس شب بلند بسیاردلربا

رنگ لباس ما زمرد   emeraldمی باشد رنگ سبز نمادی از رشد و شكوفایی است و از آن‌جایی كه پرانرژی‌ترین رنگ محسوب می‌شود، پوشیدن آن احساسی از تندرستی و خوشبختی را در فرد به وجود می‌آورد. اگر لباس شما سبز پررنگ است می‌توانید از رنگ متضاد قرمز در کنار آن استفاده کنید و اگر لباسی به رنگ سبز روشن دارید، رنگ بنفش بهترین انتخاب برای پوشیدن همراه با آن است.کنار هم قرار دادن رنگ‌های مشابه زرد و سبز روشن ترکیبی جوان و شاد به وجود می‌آورد. رنگ‌های نارنجی و قهوه‌ای نیز با بیشتر سبزها مانند سبز پررنگ و یشمی هماهنگ می‌شوند و تركیبی برازنده‌ ایجاد می‌کنند. سبز با رنگ‌های سفید، مشکی، سبز، آبی، زرد و قرمز هارمونی دارد. در یك نگاه كلی، سبز رنگ پركاربرد و به دردبخوری است به شرط اینكه از تركیبات صحیح آن استفاده شود. اگر شما از تركیبات سبزی استفاده كنید كه در طبیعت یافت می‌شود مثل خاكی، زیتونی، زمردی و... این امكان را دارید كه آن را با هر رنگی ست كنید. رنگ مكمل سبز، قرمز است. این دو در كنار هم تركیب ایده‌آلی هستند اگر نخواهید از طیف تند و آتشین هر دو استفاده كنید. حواستان باشد سبز با بنفش و نارنجی هماهنگی ندارد مگر اینكه بنفش نزدیك به آبی و نارنجی نزدیك به زرد باشد.

مناسبت پوشیدن لباس زمردی رنگ

این لباس بارنگ شادی که دارد برای تمام مراسم های رسمی و شیک وخاص مناسب میباشد برای عقدکنان ونامزدی یک لباس زیبا ومورد پسند همه خانم ها است تهران درس کیف وکفش مشکی رابرای این لباس پیشنهاد می دهد.  

More Information
سایز N/A
نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید:لباس مجلسی بلند ترانی کوتور Long dress by Terani Couture 151P0067