لباس مجلسی بلند ترانی کوتور Long dress by Terani Couture 1611E0164

لباس مجلسی بلند ترانی کوتور Long dress by Terani Couture 1611E0164

لباس مجلسی بلند ترانی کوتور Long dress by Terani Couture 1611E0164

لباس شب ترانی کوتور مشکی بلند کشباف با شنل ابریشمی نازک با یقه گرد و پشت لباس بسته و کارشده با مهره و منجوق وقسمت روی سینه به شکل بیضی باز می باشد ،این لباس شب برای همه نوع مهمانی رسمی مناسب است.

۲٬۲۹۰٬۰۰۰ تومان
SKU
td_Terani_Couture_long_dress_1611E0164

لباس شب ترانی کوتور باشنل ابریشمی روی شانه ها

لباس شب بلند با یقه ای گرد با یک خط ظریف مهره که بسیار هنرمندانه کارشده و روی سینه قسمتی باز به شکل بیضی قرار دارد و پشت لباس کاملا بسته وبسیار پرکار می باشد. از قسمت شانه ها دو شنل تاپایین لباس وصل شده که جنس این شنل توری نازک از نوعی پارچه ابریشمی می باشد.

پشت لباس شب کارشده بسیار ظریف بامهره و منجوق

لباس مجلسی شب خانمانه ورسمی ترانی کوتور که از قسمت گردن تا کمر لباس به شکل V با منجوق ومهره کارشده و بسیار بسیار دیدنی و شیک می باشد.

لباس جذب بدن کشباف ترانی کوتور به شکل پری دریایی

این لباس باپارچه کشباف خود با این رنگ قد را بسیار بلندتر نشان می دهد ونمای پشت لباس بسیار پرزرق وبرق و دیدنی است وشنل وصل شده لباس احساسی به خانم ها می دهد که گویی ملکه ای در جشن خود هستند واین شنل ها نوعی حجاب لباس هم به حساب می آیند و بازوان را می پوشانند.بهتراست که لباس را کوتاه نکنند خانم ها ،زیرا این کشیده شدن لباس روی زمین حالتی طاووس وار به خانم های زیبا می بخشد و با یک جفت کفش پاشنه بلند بسیار مناسب وزیبا می شود.

دامن ساده وچسبان ترانی کوتور

دامن لباس مجلسی ما کاملا ساده ولخت و طرحی مثل پری دریایی دارد وتاروی زمین امتداد دارد.

رنگ لباس مجلسی شب ترانی کوتور باشنل دردوطرف شانه

رنگ لباس مجلسی برند ترانی کوتور موجود مشکی می باشد.رنگ سیاه یک رنگ خنثی است وبا تمام رنگ ها ست می شود بستگی به سلیقه خودتان دارد ولی تهران درس کیف و کفش طلایی با ست جواهر سفید را پیشنهاد می دهد.

مناسبت پوشیدن لباس مجلسی بلند ساده سیاه 

این لباس شب در رنگ های متنوعی همانند قرمز ، سرمه ای و سیاه برای مراسم های رسمی همچون ازدواج مناسب است ولباسی سنگین وخاص است که در عین سادگی بسیار شکیل و خواستنی می باشد.

More Information
سایز N/A
نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید:لباس مجلسی بلند ترانی کوتور Long dress by Terani Couture 1611E0164