لباس مجلسی بلند پولک دوزی ترانی کوتور Long Dress By Terani Couture 1611E0178

لباس مجلسی بلند پولک دوزی ترانی کوتور Long Dress By Terani Couture 1611E0178

لباس مجلسی بلند پولک دوزی ترانی کوتور Long Dress By Terani Couture 1611E0178

لباس شب 1611E0178 ترانی کوتور دارای آستین کلاهی است، نیمه بالایی لباس مجلسی ترانی کوتور پولک دوزی شده است که وقار لباس را دوچندان کرده است. یقه و پشت لباس تا کمر با پارچه نازک و بدن نما پوشیده شده است که اندام شما را زیباتر نشان می دهد. یک چاک از روی ران در سمت چپ لباس نیز لباس را چشمگیرتر کرده است. 1611E0178 ترانی کوتور، لباس مجلسی ایده آل برای شرکت در مهمانی های رسمی.
قیمت اصلی ۱٬۵۹۰٬۰۰۰ تومان قیمت ویژه ۴۹۹٬۰۰۰ تومان
SKU
td_terani_couture_longdress_1611E0178

با وقار تر از همیشه، با لباس مجلسی ترانی کوتور

لباس شب 1611E0178 ترانی کوتور با آستین کلاهی و پولک دوزی در قسمت بالاتنه که وقار خاصی به لباس مجلسی ترانی کوتور بخشیده است… یقه و پشت لباس شب ترانی کوتور با پارچه نازک و بدن نما پوشیده شده که بسیار هیجان انگیز است. این لباس شب بلند ترانی کوتور با یک چاک که از ران در سمت چپ لباس شروع می شود و تا انتهای لباس ادامه دارد، زیبایی دوچندان به ظاهر شما می بخشد.

لباس شب ترانی کوتور با تزیینات پولک دوزی

لباس شب خیره کننده ترانی کوتور 1611E0178 با بالاتنه پوشیده شده از سنگ و پولک. یقه و پشت لباس مجلسی 1611E0178 با پارچه نازک پوشیده شده که روی آن با ظرافت منجوق دوزی شده است. این لباس شب رویایی واقعا یکی از بهترین لباس های مجلسی ترانی کوتور است. تمام پولک و سنگ دوزی ها که روی بالاتنه لباس برای تزیین دوخته شده به طور کامل با دست انجام شده است. لباس مجلسی 1611E0178 زیبایی منحصر به فرد خود را مدیون طراحی زیبای ترانی کوتور است. لباس رسمی ترانی کوتور زرق و برق دار است. همه چشم ها در مهمانی به پولک دوزی های لباس مجلسی شما خواهد بود، لباس پولک دوزی ترانی کوتور...

تجربه زیبایی و آراستگی با خرید لباس مجلسی از فروشگاه Tehrandress

با مراجعه به فروشگاه Tehrandress انتخاب های گسترده ای از لباس شب های ظریف و شیک خواهید داشت. طیف وسیعی از رنگ ها، سبک ها و متناسب با اندام های مختلف، لباس شب وجود دارد. وب سایت فروشگاه Tehrandress، وب سایت لباس مجلسی زنانه است که می توانید به صورت آنلاین لباس مورد نظر خود را خریداری کنید. لباس شب منجوق دوزی شده ترانی کوتور مناسب مهمانی های رسمی است که می توانید آن را با قیمت مناسب از فروشگاه لباس مجلسی Tehrandress خریداری کنید.

لباس زنانه ترانی کوتور مناسب یک شب فوق العاده

لباس شب 1611E0178 ترانی کوتور با آستین کلاهی که همراه با دیگر قسمت های بالاتنه از پارچه توری ابریشمی نازک دوخته شده و قسمت جلوی این لباس زنانه ترانی کوتور با الگویی زیبا از پولک و سنگ دوخته شده است تمام این ویژگی ها مناسب مادران عروس و دامادهای عزیز است که خواستار هرچه باوقارتر شدن هستند. با پوشیدن لباس شب Terani 1611E0178 زمینه را برای ساختن یک شب فوق العاده فراهم کنید. با لباس بلند شب ترانی، با ظرافت و زیبایی در مهمانی گام بردارید. لباس بلند نفیس Terani 1611E0178 همگان را در مهمانی تحت تاثیر قرار خواهد داد. لباس شب مادر عروس Terani با بالاتنه تزیین شده با پارچه بدن نما انتخاب شگفت آوری برای هر مناسبت رسمی است. کفش مناسب برای این لباس مجلسی انتخاب کنید تا لباس ترانی کوتور شما جلوه بیشتری پیدا کند.
More Information
سایز خیر
نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید:لباس مجلسی بلند پولک دوزی ترانی کوتور Long Dress By Terani Couture 1611E0178