لباس مجلسی بلند ترانی کوتور Long dress by Terani Couture 1611E0198

لباس مجلسی بلند ترانی کوتور Long dress by Terani Couture 1611E0198

لباس مجلسی دو تیکه ترانی کوتور  two piece dress by Terani Couture 1521H0100

لباس مجلسی دو تیکه ترانی کوتور two piece dress by Terani Couture 1521H0100

لباس مجلسی استین دار ترانی کوتور Long sleeve dress by Terani Couture 1612E0277

لباس مجلسی استین دار ترانی کوتور Long sleeve dress by Terani Couture 1612E0277

لباس مجلسی بلند ترانی کوتور Long dress by Terani Couture 1611E0198

لباس مجلسی شب بلند سرمه ای رنگ ترانی کوتوربا یقه گرد و آستین حلقه ای ، بالا تنه تنگ کارشده با سنگ های ریزودرشت  سرمه ای رنگ وسفید برروی یک تور نازک و ابریشمی به شکل اشکال هندسی جالب مربع ویک زیپ در پشت تا روی باسن و دامن طرح ماهی با چاک بالاتر از زانو در سمت چپ با جنسیت پارچه ریون ، مناسب مراسم نامزدی  

۱٬۹۹۹٬۰۰۰ تومان
SKU
td_terani_couture_long_dress_1611E0198

مدل لباس مجلسی بلند با اشکال زیبای هندسی مربع های داخل همدیگر ترانی کوتور

این لباس شب بلند از برند خوش دوخت و خاص ترانی کوتور که دارای یقه گرد بسته می باشد، آستین لباس حلقه ای می باشد. آستین حلقه ای این مدل که در واقع به لباس بدون آستین گفته می شود در لباس های راحتی منزل و برخی لباس های مجلسی کاربرد داردلباس مذکور از جمله لباس هایی است که علاوه بر پوشیدگی ، بسیار خاص وپرطرفداراست طراح این لباس بهترین ایده رابرروی بالاتنه لباس پیاده کرده .بالاتنه لباس مجلسی شب ما که جذب بدن می باشد با یک پارچه توری ظریف و نازک ابریشمی که حریر مانند است و برای لباس های زنانه و روسری استفاده می شود و روی آن با سنگ های دو رنگ به شکل اشکال هندسی کارشده است .

بالاتنه لباس شب مجلسی بلند  با سنگ های ریز سرمه ای و سنگ های درشت سفید رنگ

برند لباس شب مجلسی ترانی کوتور برروی این لباس یک طرح هندسی عجیب پیدا کرده است . در قسمت دوریقه دو ردیف سنگ دوزی سرمه ای رنگ با سنگ های براق ریز به شکل هلالی دوخته شده که ما بین هلالها به شکل زیگزاگی یا 7-8 با سنگ های سفید رنگ درشت دوخته شده ودر جلوی سینه و پشت 4 مربع از سایز کوچک دروسط تا سایز بزرگ داخل هم دست دوزی شده ، یک زیپ در پشت لباس تا روی باسن به کاررفته است که با آن لباس بالا پایین می رود . بادیدن این مربع های داخل هم گویی آدم هیپنوتیزم می شود این ظریف کاری های ترانی کوتور نشان می دهد طراحان این لباس ها یک ایده را دوبار انجام نمی دهند هر ایده برای یک لباس . هرلباس برای یک خانم باسلیقه . وقتی به این لباس نگاه می کنم یاد آخرین اخبار از ارتباط فضایی ها با انسان ها می افتم که نقوشی شبیه این نقش و نگار روی بالاتنه این لباس شیک مجلسی راروی چند مزرعه در خارج از کشور پیاده کرده اند وهنوز معنی آن اشکال معلوم نشده .

دامن بلند ترانی کوتور بایک چاک بالاتراز زانو دریک طرف دامن

دامن لباس شب مجلسی ترانی کوتور تا قسمت زانو یک حالت جذب دارد و از زانو تاروی زمین خیلی تنگ نیست کمی باز میشود وحالت ماهی دارد این دامن در سمت چپ یک چاک به اندازه 5 انگشت باز بالاتراز زانو وجوددارد این دامن جنسش ریون است پارچه های تهیه شده از الیاف ریون دارای جذب رطوبت نسبتا بالا(در برخی موارد تا ۵۰% بیشتر از پنبه)، خاصیت تنفس خوب، راحتی بسیار قابل قبول و همینطور رنگپذیری مطلوب می باشد. پایین بودن خاصیت ایجاد الکتریسیته ساکن و مقاومت خوب در برابر گوله گوله شدن(در اصطلاح ایرانی،‌تُل تُل شدن) از دیگر خواص مطلوب ریون ها به شمار می رود. جنس دامن باعث شده که این لباس شب بسیار لطیف و حالتی افتاده داشته باشد.

رنگ لباس شب بلند مجلسی  با بهترین کیفیت پارچه وتوروسنگ 

رنگ لباس مجلسی شب فوق سرمه ای می باشد. اکسسوری این لباس می شود یک کفش پاشنه بلند بنددارباشد و این بندها دورساق پا پیچیده شود و یکی از پاها که از چاک دامن بیرون است بسیار جلوه می کند .

مناسبت پوشیدن لباس شب سرمه ای رنگ با بالاتنه سنگ دوزی شده

این لباس شب بلندونسبتا پوشیده برای تمامی مجالس رسمی از جمله عقدو نامزدی مناسب است . این لباس شکیل و زیبا برای مادر عروس ومادر داماد هم مناسب است.

More Information
سایز خیر
نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید:لباس مجلسی بلند ترانی کوتور Long dress by Terani Couture 1611E0198