لباس مجلسی دکلته ترانی کوتور Long dress by Terani Couture 1611GL0473

لباس مجلسی دکلته ترانی کوتور Long dress by Terani Couture 1611GL0473

لباس مجلسی دکلته ترانی کوتور Long dress by Terani Couture 1611GL0473

لباس شب سفیدوکرم بلند ترانی کوتور بایقه ملکه آن، که به شکل قلب میباشد. روی حریر نازک نوارهای باریک به صورت تنیده درهم کارشده ودر پایین دامن شکلی شبیه ریشه درخت تداعی می کندوروی نوارها با مروارید ومنجوق کار شده و دامن طرح پری دریایی می باشد ویک زیپ مخفی در پشت لباس تعبیه شده ،این لباس چسبان و بااصالت برای مراسم عروسی پیشنهاد می شود .

قیمت اصلی ۳٬۴۷۶٬۰۰۰ تومان قیمت ویژه ۲٬۹۹۹٬۰۰۰ تومان
SKU
td_terani_couture_long_dress_1611GL0473

لباس بلند مجلسی با مروارید کار شده خیلی زیبا

انتخاب این لباس یعنی شما یک ملکه هستید زیرا این لباس یک شکوه سلطنتی داردوشمارایک خانم تمام عیار نشان می دهد یقه این لباس در اصطلاح یقه ملکه آن نام دارد زیرا همانطور که از نام این مدل پیداست ، این یقه یادآور سبک لباس در طول سلطنت ملکه آن در انگلستان در قرن هجدهم است. طرح یقه در جلو و پشت لباس شبیه به قلب است. هیچ بندی وجود ندارد در پشت لباس یک زیپ برای بالا پایین بردن لباس تعبیه شده که کاملا نامرئی می باشد.

تکه دوزی نواری روی حریر به همراه کارتلفیقی مروارید و منجوق

لباس شب رنگ روشن ترانی کوتور که جنس حریر نازکی دارد که روی آن نوارهای باریک در هم تنیده شده کارشده این نوارها از روی سینه تا پایین لباس ادامه دارد ودر قسمت پایین لباس شکلی همانند ریشه درخت را برای انسان تداعی می کند که می توان با پوشیدن این لباس شب اصالت و ریشه دار بودن خودرانشان همگان داد روی نوارها به شکل برجسته و زیبا و خوش فرمی مروارید های سفید و درخشان به همراه منجوق های ریز کارشده .این مرواریدها در 3سایز کوچک،متوسط وبزرگ روی لباس کارشده واین لباس سفید بسیاردوست داشتنی وخاص می باشد.اکسسوری لباس می شود یک سرویس مروارید اصل باشد .

طرح دامن مجلسی ترانی کوتوربانواردوزی ظریف روی دامن

این لباس کاملا چسبان ودر قسمت دامن تا قسمت زانو تنگ واز زانو تا پایین لباس باز می شود و پارچه ما چون حالتی لخت و افتاده دارداين مدل يكي از سخت‌ترين دامن‌هاست كه فقط براي برنامه‌هاي رسمي مثل عروسي به شما پيشنهاد مي‌كنيم. اين مدل دامن به دليل شباهتي كه به لباس كارتون پري دريايي دارد، به همين نام شناخته مي‌شود. دامن پري دريايي برشي تنگ دارد كه در پايين پا، گشاد مي‌شود.

رنگ لباس شب بلند ترانی کوتوراصیل

رنگ این لباس به رنگ عاج(سفیدوکرم) می باشد وبامرواریدهای سفید روی لباس کارشده به سبک برند ترانی کوتور دست دوزی شده .

مناسبت پوشیدن لباس شب بانواردوزی بااصالت شبیه ریشه درخت

این لباس پرکار و زیبا برای مراسم رسمی عروسی ونامزدی بسیار مناسب است وبااکسسوری کیف و کفش سفید مرواریددوزی شده پیشنهاد می شود.

More Information
سایز N/A
نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید:لباس مجلسی دکلته ترانی کوتور Long dress by Terani Couture 1611GL0473