لباس مجلسی استین کوتاه کرپ ترانی کوتور Long Dress By Terani Couture 1611M0608

لباس مجلسی استین کوتاه کرپ ترانی کوتور Long Dress By Terani Couture 1611M0608

لباس مجلسی استین کوتاه کرپ ترانی کوتور Long Dress By Terani Couture 1611M0608

1611M0608، لباس شب آستین کوتاه کرپ با یقه فانتزی همراه با پارچه نازک و بدن نما در قسمت بالاتنه. علاوه بر بالاتنه درخشان در لباس مجلسی ترانی کوتور، یک چاک در سمت راست دامن نیز دیده می شود که بسیار جلوه زیبایی به لباس بخشیده است. لباس مناسب مادر عروس، تزیین شده با کریستال به شکل هندسی.
۰ تومان
SKU
td_terani_couture_long_dress_1611M0608

لباس مجلسی بلند با برند ترانی کوتور

اگر شما برای یک مناسبت ویژه به لباس مجلسی با طراحی ویژه نیاز دارید، لباس مجلسی ترانی کوتور 1611M0608 را به شما پیشنهاد می کنیم. این لباس مجلسی، سبک خاص، برش منحصر به فرد، پارچه کرپ و جزییات خاص را برای شما به ارمغان می آورد. طراحی لباس مجلسی ترانی کوتور با بالاترین کیفیت، لباس زنانه ای رویایی به وجود آورده است.

لباس شب Terani با تزیینات زیبا

این لباس شب بلند در قسمت بالاتنه با پارچه نازک و بدن نما تزیین شده است که در لبه یقه مهره های درخشان نمایان است. لباس شب بلند Terani در قسمت یقه با پارچه نازک تزیین شده به صورتی که قسمت سرشانه نمایان خواهد شد. لبه های بالاتنه درخشان در لباس مجلسی ترانی بر روی سرشانه ها قرار دارد به صورتی که شانه ها از زیر پارچه نازک نمایان است و قطعا تمام نگاه ها را به سمت شما خواهد کشاند. تزیینات در بالاتنه لباس مجلسی ترانی کوتور تاکید بر نشان دادن شما به بهترین شکل دارد.

لباس مجلسی مادر عروس ترانی 1611M0608

با پوشیدن لباس شب Terani 1611M0608 زمینه را برای ساختن یک شب فوق العاده فراهم کنید. با لباس بلند شب ترانی، با ظرافت و زیبایی در مهمانی گام بردارید. لباس بلند نفیس Terani 1611M0608 همگان را در مهمانی تحت تاثیر قرار خواهد داد. لباس شب مادر عروس Terani با بالاتنه تزیین شده با پارچه بدن نما و الماس های لوزی شکل. منجوق دوزی های به اشکال هندسی بر روی بالاتنه لباس مجلسی ترانی کوتور بسیار زیبا است و انتخاب شگفت آوری برای هر مناسبت رسمی است.

لباس شب Terani 1611M0608 با سبکی خیره کننده و منحصر به فرد

ترانی کوتور 1611M0608 لباس شبی است خیره کننده با آستین ظریف و کوتاه، پارچه نازک و بدن نما در بالاتنه و چاکی که از روی ران تا انتهای دامن ادامه می یابد و پا را به زیبایی نمایان می کند. می توانید این لباس مجلسی را از فروشگاه لباس مجلسی ما تهیه کنید. فروشگاه Tehrandress برای هر مناسبتی، لباس مجلسی مناسبی در نظر دارد. با طیف وسیع و بزرگی از لباس های مجلسی با طرح های مختلف و قیمت های مناسب. از فروشگاه لباس مجلسی Tehrandress به صورت آنلاین نیز می توانید خرید کنید و به موقع لباس مجلسی ترانی کوتور خود را تحویل بگیرید. لباس های مجلسی با بهترین قیمت و طراحی بهترین طراحان لباس...
More Information
سایز خیر
نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید:لباس مجلسی استین کوتاه کرپ ترانی کوتور Long Dress By Terani Couture 1611M0608