لباس مجلسی استین بلند ترانی کوتور Long sleeve dress by Terani Couture 1611M0629

لباس مجلسی استین بلند ترانی کوتور Long sleeve dress by Terani Couture 1611M0629

لباس مجلسی استین دار ترانی کوتور Long sleeve dress by Terani Couture M3810

لباس مجلسی استین دار ترانی کوتور Long sleeve dress by Terani Couture M3810

لباس مجلسی استین دار ترانی کوتور Long sleeve dress by Terani Couture 1611M0642

لباس مجلسی استین دار ترانی کوتور Long sleeve dress by Terani Couture 1611M0642

لباس مجلسی استین بلند ترانی کوتور Long sleeve dress by Terani Couture 1611M0629

لباس مجلسی شب بلند خاکستری مایل به قهوه ای با تور دانتل وتزئینات مروارید به شکل حلزون ، یقه V شکل، آستین بلند و پوشیده ورسمی، دامن ترومپتی وA-line ، پشت دامن بلندتر ، زیپ از پشت یقه تا پایین باسن ، سجاف کامل طول ، مناسب مادر عروس ودامادوعقد – نامزدی از برند ترانی کوتور نیویورک

۳٬۰۹۹٬۰۰۰ تومان
SKU
td_terani_couture_long_dress_1611m0629

لباس مجلسی شب بلند یقه 7 و آستین بلند

اگر در گروه افرادی هستید که اندام شما هرم وارونه است یعنی بالاتنه شما نسبت به پایین تنه‌تان بزرگ است، بهترین انتخاب برای شما پیراهن، تی‌شرت و بلوز یقه هفت است چون لباس‌های یقه‌هفت برخلاف یقه‌گرد، درشتی بالاتنه را می‌پوشاند و کوچک‌تر نشان می‌دهد. یقه هفت در مقایسه با یقه گرد جلوه رسمی‌تری دارد.لباس‌های یقه هفت علاوه بر اینکه همیشه استایل خاص خودشان را حفظ می‌کنند یک امتیاز مثبت دیگر هم دارند. این یقه‌‌‌‌ها هرقدر طویل‌تر باشند به متناسب نشان دادن شانه‌‌های پهن و عریض کمک بیشتری می‌کنند. کاربرد دیگر این یقه‌‌‌‌ها بلندتر نشان دادن بالاتنه است. این مدل آستین تا برامدگی استخوان مچ دست امتداد دارد و مدل کلاسیک آستین است که در بیشتر لباس ها مثل بلوز و مانتو و کت و پیراهن استفاده می شود.

استفاده از دانتلlace برای دوخت این لباس پوشیده و خانمانه

پارچه ای به مانند تور که از نخ و کش بافته شده است دانتل از تارهای ابریشم است که معمولا روی زمینه تور بافته می شود دارای سه نوع کارشده، برجسته و کارنشده می باشد. دانتل قیمت بسیار بالایی دارد و به دلیل زیبایی و ظرافتی که دارد برای لباس عروس پرکاربرد است. اگه پارچه ای را می بینید که روی تور طرح های برجسته ، براق و ظریفی را کار کرده اند و در ضمن از پشت پارچه هم زبری وجود ندارد، پارچه خوبی نصیبتان شده است.دانتل حالت مشبک دارد که بادقت زیاد می توانیم شکل حلزونی تور را مشاهده نماییم.

مرواریددوزی روی تور به شکل دستی

مهره های ریز که شبیه به مروارید هستند بارنگ سفید روی دانتل دوخته شده اند که شبیه به حلزون شده اند واز دید زمین شناسی شکلی شبیه به فسیل نومولیت (دارای صدفی مارپیچ و نازک شبیه سکه) رادارد، دوخت مروارید روی لباس ، همیشه دلنشین و زیباست این دانه های ظریف به لباس زیبایی خاصی داده اند.

بالاتنه لباس مجلسی شب بلند ترانی کوتور مزین شده با مروارید

یقه V شکل ما که تا زیر سینه باز می باشد وخط سینه مشاهده می شود ، بالاتنه تنگ وجذب بدن است ودر پشت از یقه تا پایین باسن یک زیپ به رنگ کرم رنگ آستر زیر تور دوخته شده که با آن لباس نرم و نازک و شیکمان را باز و بسته می کنیم  مزیت یقه هفت این است که همه سبک گردنبندی با این مدل یقه هم خوانی دارد, اما با این حال بهترین انتخاب گردنبند کوتاه با پلاک بزرگ می تواند باشد.گردنبند با پلاک شکل هفت به خودش میگیرد و با یقه هفت هم خوانی دارد.

دامن مدل A-line  وترومپتی باسجاف طول کامل  

دامن از کمر تا زانوتنگ است واز زانوبه پایین حالتی لخت و آزاد دارد پشت دامن سجاف کامل طول دارد و پشت ان نیز بلندتر می باشد.قسمت پایین دامن که دانتل به شکل هلالی است به زیبایی خودنمایی می کند وظاهری زنانه  و رمانتیک به لباس بخشیده است.

رنگ لباس مجلسی شب بلند ترانی کوتور نیویورک

رنگ این لباس بلند خاکستری مایل به قهوه ای است (taupe) رنگ بژ کمرنگ زمانی که با خاکستری ترکیب شود فورا به یک رنگ خاکستری مایل به قهوه ای زیبا و ظریف تبدیل می‌شود. اگرچه انواع متفاوتی از این رنگ وجود دارد اما به طور کلی taupe به عنوان رنگ خاکستری گرم توصیف می‌شود. این رنگ انعطاف پذیری خوبی برای لباس مجلسی شب شما دارد. رنگ گرم taupe درلباس باعث می‌شود تا رنگ‌های آبی، بادمجانی و سبز فسفری موجود در کفش وکیف شما بدرخشند. رنگ نارنجی نیز با رنگ لباس خوب در می آید . این مدل لباس در رنگ سرمه ای هم موجود است .

مناسبت پوشیدن لباس شب ترانی کوتور خاکستری مایل به قهوه ای

این لباس شب برای مادر عروس وداماد یک لباس مناسب و بی نظیر است همچنین برای عقد ونامزدی هم خوب است فقط مراقب خشکشویی این لباس با تور ظریف و مروارید های غلطان آن باشید زیرا بسیار حساس می باشد .خوبی این لباس این است که همه نوع سلیقه از هر سن وسالی شیفته این لباس زیبا می شوند.

More Information
سایز N/A
نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید:لباس مجلسی استین بلند ترانی کوتور Long sleeve dress by Terani Couture 1611M0629