لباس مجلسی استین دار ترانی کوتور Long sleeve dress by Terani Couture 1611M0642

لباس مجلسی استین دار ترانی کوتور Long sleeve dress by Terani Couture 1611M0642

لباس مجلسی استین دار ترانی کوتور Long sleeve dress by Terani Couture M3810

لباس مجلسی استین دار ترانی کوتور Long sleeve dress by Terani Couture M3810

لباس مجلسی پولک دار بلند زورانی V Neck Sequin Dress By Zorani 4147

لباس مجلسی پولک دار بلند زورانی V Neck Sequin Dress By Zorani 4147

لباس مجلسی استین دار ترانی کوتور Long sleeve dress by Terani Couture 1611M0642

لباس مجلسی شب بلند نباتی رنگ برند ترانی کوتور با پارچه چیفون وحریر ، تزئینات مروارید وسنگ وپولک به شکل برگ و شاخه، یقه ایلوژن با یقه قایقی و کاپ سینه دلبری ، آستین سه ربع، پشت هفتی وزیپ تاروی باسن، دامن هشت با پلیسه کمر ودامن منظم لوله ای،سجاف طول کامل باقد دامن روی زمین، مناسب مادر عروس وداماد وعقد و نامزدی

۰ تومان
SKU
td_terani_couture_long_dress_1611m0642

لباس شب بلند بایقه ایلوژن و آستین سه ربع  

یقه ایلوژن illusion در این یقه از دو پارچه متفاوت برای ایجاد یک تصور دیداری استفاده می‌شود. پوشش بالاتنه با یک برش راست یا قلب شکل بالای سینه تمام می‌شود و به یک پارچه نازک یا توری برای پوشاندن جناغ سینه تا گردن وصل می‌شود.یقه قایقی bateau یقه‌ای کاملا باز است که در عقب و جلو تقریبا تا سرشانه‌ها در طول استخوان ترقوه به صورت افقی ادامه پیدا می‌کند. این یقه‌ها دور گردنی منحنی دارند که از استخوان ترقوه می‌گذرند و روی دو شانه آویزان می‌شود، یقه‌های قایقی، سابرینا هم نامیده می‌شود. یک شکل تغییریافته از این یقه (پرتره) است. برای یقه قایقی هم گردنبند با پلاک و هم گردنبند بدون پلاک هم خوانی دارد اما فراموش نکنید که گردنبندتان حتماً باید بلند باشد چون گردنبند کوتاه زیر یقه شما قرار میگیرد. این مدل آستین سه چهارم طول بازو است به آن آستین النگویی هم گفته می شود و در کت های زنانه و برخی مانتو ها کاربرد دارد.

تلفیق حریرو چیفون در لباس شب بلند

حریر در بالاتنه استفاده شده پارچه توری chiffon این پارچه، ظریف، نازک و بدن‌نما با پرداختی نرم است. اغلب به دلیل نازک بودن لایه لایه است.

بالاتنه با کاپ دلبری و تزئینات سنگ و پولک و مروارید

بالاتنه لباس که در قسمت کاپ سینه مدل دلبری می باشد ، روی کاپ سینه شاخه وبرگ باسنگ درست شده و وسط دو کاپ هم یک قلب باز است مرواریدهای اشکی و گرد در سایز بزرگ دست دوزی شده ، روی کمر و آستین ها هم به زیبایی تزئینات انجام گرفته ، پشت لباس مدل هفتی است. هفت پشت تاوسط کمر باز وکتف به زیبایی دیده می شود، زیپی هم تا روی باسن دوخته شده

دامن هشت A-line  با طول تا زمین

دامن هشت یا فون A-line بالاتنه‌ای متناسب با دامن که کم کم از کمر تا لبه دامن کلوش می‌شود. این سیلوئت شبیه به عدد ۸ است و ظاهر را کشیده نشان می‌دهد. خط کمر دامن طبیعی است دور کمری است که در خط طبیعی کمر قرار می‌گیرد. به طور اساسی این دور کمر برای انواع اندام‌ها جز اندام‌های سیب شکل (کمر بزرگ) مناسب است چرا که مفصل ران را پهن‌تر می‌کند. برای خانم‌های بلندقد ایده‌آل است چرا که اندام را به دو نیم تقسیم می‌کند و زنان بلندقد را کوتاه‌تر نشان می‌دهد.این لباس‌ با طولی تا کف زمین floor است که لباس‌هایی هستند که طولشان به سطح زمین می‌رسد، معمولا، به طور تقریبی زمین را لمس می‌کند. آنها معمولا با عنوان لباس‌های بلند شناخته می‌شوند و برای موقعیت‌هایی مثل مهمانی‌های شب و رسمی مناسب هستند.دامن از کمر پلیسه دارد ولایه های دامن بسیار منظم کنارهم قرار گرفته اند ، دامن سجاف کامل طول دارد.

رنگ لباس مجلسی ترانی کوتور بلند پشت باز

رنگ لباس شب ما نباتی Champagne است . تهران درس اولین سایت تخصصی لباس در ایران برای این لباس شب کفش و کیف نقره ای رنگ را پیشنهاد می دهد. آرایشتان ملیح باشد همچنین طلای سفید وست مروارید با این لباس بیشتر هم خوانی دارد. این مدل لباس در رنگ بنفش و بادمجانی و آبی سنگی وسرمه ای موجود می باشد.

مناسبت پوشیدن لباس شب نباتی رنگ  

مناسبت این لباس نسبتا پوشیده برای مادر عروس و داماد و همچنین برای مراسم عقد و نامزدی پیشنهاد می شود . این لباس رسمی و شیک برای مراسم های رسمی و خاص بسیار زیبا وبی نظیر است. 

More Information
سایز خیر
نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید:لباس مجلسی استین دار ترانی کوتور Long sleeve dress by Terani Couture 1611M0642