لباس مجلسی بلند ترانی کوتور Long dress by Terani Couture 1612GL0503

لباس مجلسی بلند ترانی کوتور Long dress by Terani Couture 1612GL0503

لباس مجلسی بلند ترانی کوتور Long dress by Terani Couture 1612GL0501

لباس مجلسی بلند ترانی کوتور Long dress by Terani Couture 1612GL0501

لباس مجلسی بلند ترانی کوتور Long dress by Terani Couture 1612GL0505

لباس مجلسی بلند ترانی کوتور Long dress by Terani Couture 1612GL0505

لباس مجلسی بلند ترانی کوتور Long dress by Terani Couture 1612GL0503

لباس مجلسی شب بلند نقره ای رنگ ترانی کوتور با یقه 7 وآستین کاپ با تزئینات مروارید و سنگ و منجوق برروی تورنازک ابریشمی از قسمت یقه تا پایین دامن ، منجوق دوزی لانه زنبوری روی سینه و یک طرح نعل اسبی روی دامن کارشده ، پشت لباس کاملا باز ویک زیپ تاروی باسن قراردارد ، دامن پری دریایی با 4قسمت  به شکل 8 ازجنس حریر وتوری ضخیم دانه درشت مناسب مراسم نامزدی. 

۱٬۷۹۹٬۰۰۰ تومان
SKU
td_terani_couture_long_dress_1612GL0503

لباس مجلسی شب بلند تماما کارشده با دست به شکلی چشمگیر و برازنده 

این لباس شب دارای یک یقه 7 می باشد از اسم ان معلوم است این طرح یقه به سمت پایین روانه می شود وخط میان سینه هارا نیز نمایان می کند مناسب خانم ها با سینه هایی متوسط است اگر سینه کوچک یا خیلی بزرگ دارید این یقه برای شما پیشنهاد نمی شود .آستین لباس شب ما کاپ می باشد کمی روی شانه هارا می گیرد ولی در پشت لباس به شکل یک نوار به کمر ختم می شود ولباس از پشت نه یقه دارد نه آستین کاملا باز می باشد وشانه ها نمایان هستند ولباس تا کمر باز است ویک زیپ کوتاه تاروی باسن دوخته شده

کاربا منجوق و سنگ و مروارید برروی تور نازک ابریشمی ترانی کوتور

روی بالاتنه لباس شب در دور یقه یک ردیف با مرواریدو سنگ و منجوق کارشده که برروی آستین کاپ ما دو ردیف شده وروی سینه یک منجوق دوزی لانه زنبوری ظریف دیده می شودکه در زیر سینه هم یک ردیف دیگر با مروارید و سنگ دست دوزی شده وروی شکم یک حالت گنبدی شکل کارشده که گویی 3گنبد در کنار هم قراردارند تمام این کارها برروی پارچه توری ابریشمی نازک مخصوص روسری ولباس زنانه انجام شده است

کمرزیبا با چشم اندازی شگفت انگیز از برند ترانی کوتور

4 نوار به شکل افقی با فاصله ای مناسب کنار هم دوخته شده اول یک ردیف مرواریدباسایز بزرگ بعد با سایز متوسط بعد سنگ دوزی کنارهم و فشرده بعد دوباره مروارید سایز متوسط در بین تمام اینها منجوق های لوله ای ریز کارشده است .

 دامن بلند تلفیق پارچه حریرو توری درشت بازیر دامنی ابریشمی مدل پری دریایی 

دامن لباس ترانی کوتور که از قسمت باسن یک تور با خانه های درشتتر از قسمت بالاتنه دوخته شده ودر قسمت جلوی دامن (روی ران ها) یک حالت نعل اسبی دوخته شده وداخل آن یک ردیف مروارید یک ردیف سنگ به شکل موازی دست دوزی شده که نعل اسب نشانه خوش شانسی و پیشامدن اتفاق های خوب است از قسمت دو طرف پایه نعل دو ردیف حریر به تور دوخته شده که حالت 8 دارد وروی حریرها مرواریدهای درشت و سنگ دوخته شده است در پشت دامن هم هلالی نعل را ندارد ولی دوپایه دوخته شده که به همان شکل جلوی دامن 2 ردیف حریر8 به کاربرده شده است ، پوشیدن این لباس شب برای شما خوش شانسی می آورد دامن پری دریایی که تا زانو تنگ و از زانو تا روی زمین باز می شود .زیردامنی زیرتور یک پارچه ابریشمی براق می باشد. این طرح دامن قدرا بسیار بلند وکشیده نشان می دهد.

رنگ لباس مجلسی شب بلند پری دریایی با طرح نعل اسبی 

رنگ لباس مجلسی شب بلند ما نقره ای رنگ می باشد . مرواریدهای به کاربرده شده آبی کم رنگ می باشد ولی در کل لباس SILVERمی باشد. اکسسوری این لباس یک جفت کفش پاشنه بلند نقره ای ویک سرویس جواهراز طلای سفید بسیار این لباس را زیبا می کند .

مناسبت پوشیدن لباس نقره ای رنگ با دامن پری دریایی 

این لباس بلند پرکار نقره ای رنگ برای مراسم های رسمی و مجلل مناسب است ، برای مراسم عقد و نامزدی وبله برون مناسبت دارد و می توانید با آرامش کامل که شما باپوشیدن این برند دست دوز بهترین هستید این لباس شب را برگزینید. 

More Information
سایز N/A
نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید:لباس مجلسی بلند ترانی کوتور Long dress by Terani Couture 1612GL0503