لباس مجلسی بلند ترانی کوتور Long dress by Terani Couture 1612GL0505

لباس مجلسی بلند ترانی کوتور Long dress by Terani Couture 1612GL0505

لباس مجلسی بلند ترانی کوتور Long dress by Terani Couture 1612GL0503

لباس مجلسی بلند ترانی کوتور Long dress by Terani Couture 1612GL0503

لباس مجلسی بلند ترانی کوتور Long dress by Terani Couture 1613E0352

لباس مجلسی بلند ترانی کوتور Long dress by Terani Couture 1613E0352

لباس مجلسی بلند ترانی کوتور Long dress by Terani Couture 1612GL0505

لباس مجلسی شب بلند گلبهی رنگ برند ترانی کوتور با پارچه تور مشبک وتزئینات بته جقه با استفاده از سنگ ومروارید ومهره های لوزی ، یقه جواهری با قسمت برش باز سینه که با حریر نازک پوشیده شده وتزئینات سنگ به شکل عمودی در19ردیف، آستین کلاهی، پشت با 24دکمه صورتی تزئین شده وبا آن لباس باز وبسته می شود، آستر ساتن ، کمربند سنگ دوزی شده با قسمت 7پشت ، دامن sheath وبلند وسجاف کامل طول دارد وپشت ان بلندتر می باشد مناسب عقد ونامزدی 

۲٬۹۹۹٬۰۰۰ تومان
SKU
td_terani_couture_long_dress_1612GL0505

لباس مجلسی شب بلند یقه جواهری و آستین کلاهی

یقه گرد و ساده‌ای بالای استخوان ترقوه است؛ این اسم به دلیل قابلیت نمایش گردنبند یا هر آویزه دیگر است. این یقه‌ها گرد هستند و بر پایین گلو قرار می‌گیرند؛ این یقه‌ها یقه تی‌شرتی یا یقه گرد هم نامیده می‌شود. مناسب برای خانم ها با سینه ی کوچک و مناسب نیست برای خانم هایی که سینه ی بزرگ دارند.آستین لباس لبه‌ای یا capیک آستین خیلی کوتاه که فقط شانه را می‌پوشاند و از زیر بغل پایین‌تر نمی‌آید. با یقه گرد نیز گردنبند بدون پلاک انتخاب مناسبی است، چون گردنبند بدون پلاک به صورت گرد یا بیضی مانند در گردن قرار میگیرد و با یقه گرد شما هم خوانی دارد، شما هم می توانید از گردنبند کوتاه و هم از گردنبند بلند بدون پلاک برای این مدل یقه استفاده کنید.

استفاده از تور مشبک در لباس با تزئینات مروارید و سنگ های لوزی و رشته ای ریز

این تور که متریال لباس شب ماست روی آن تزئینات بته جقه( نقش سرو سرافکنده که نشانه ایران و ایرانیان است) با سنگهای رشته ای طرح کلی بته جقه را درست کرده داخل آن با مروارید ریز صورتی ومهره های لوزی شکل کریستالی دست دوزی کرده اند شبیه به پر طاووس شده است.

بالاتنه لباس مجلسی شب بلند با برش باز روی سینه

کاپ سینه دکلته است در وسط سینه دوبته جقه وارونه کنارهم تشکیل یک قلب داده اند که از آن چندین بته جقه بیرون آمده که گویی قلب شعله ور شده وآن زبانه های آتش است.30عدد بته جقه روی سینه دست دوزی شده روی خط سینه یک لوزی به وجودامده که یک حریر نازک تا یقه گردما دوخته شده وروی ان با 19ردیف سنگ به صورت عمودی خط هایی دوخته شده از قسمت کاپ سینه تا شروع آستین کلاهی دو برش عمودی کج در کناره های جناغ سینه  به شکل بیضی خورده که حریر دوخته نشده روی آستین کلاهی سنگ دوزی زیبایی انجام گرفته که این پر کاری لباس را به ما نشان می دهد. در پشت نیز یه جز آستین کلاهی حریر نازکی تا کمر دارد که با 24 دکمه گرد صورتی تا کمر بسته می شود ودر پشت یک حالت 7 دارد کمر

کمربند زیبای دست دوزی شده با سنگ ومروارید با 7پشت

کمربندی به قطر 3cmبالا پایین سنگ سفید ودر وسط آن مهره های لوزی به شکل جناغی پشت هم قرار گرفته اند وبا مروارید صورتی کناره هایشان پرشده در جلوی لباس به شکل افقی می باشد ولی در پشت به شکل 7 قرار گرفته

دامن مدل sheath است باسجاف طول کامل وپشت بلند ترانی کوتور

دامن این مدل در راستای بدن است لباس جذب بدن ما تا زانوان حالتی تنگ دارد واز زانو کمی حالت ازاد دارد وتور مشبک ما در پشت بلندتر وسجاف کامل طول دارد. روی دامن نیز به زیبایی تا پایین کار شده وآستر زیر تور ساتن می باشد.

رنگ لباس مجلسی بلند پرزرق و برق و تجملاتی

رنگ این لباس بلند Blush گلبهی می باشد با ترکیب کمی نارنجی با صورتی رنگ گلبهی به دست می اید که رنگ گرم و بهاری محسوب میشود و ست آن با سفید خیلی زیبا از آب درمی اید. افرادی که رنگ پوستشان گندمی با مایه زرد ویا سبزه است نباید ازرنگ نارنجی مطلق استفاده کرد بلکه میتوان از گلبهی (نارنجی+سفید)استفاده کرد.

مناسبت پوشیدن لباس شب ترانی کوتور گلبهی لوکس

این لباس شب بلند نسبتا پوشیده برای تمامی مناسبت های خاص ومراسم های رسمی از قبیل جشن عقد و نامزدی و برای مادر عروس وداماد مناسب است . این لباس شیک مورد پسند همه خانمها از هر سنی که باشند قرار می گیرد ، با یک سرویس طلای سفید وکیف و کفش سفید یا نقره ای این لباس حرف اول را خواهد زد.

More Information
سایز N/A
نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید:لباس مجلسی بلند ترانی کوتور Long dress by Terani Couture 1612GL0505