لباس مجلسی استین دار ترانی کوتور Long sleeve dress by Terani Couture 1613M0729

لباس مجلسی استین دار ترانی کوتور Long sleeve dress by Terani Couture 1613M0729

لباس مجلسی استین دار ترانی کوتور Long sleeve dress by Terani Couture 1613M0729

لباس مجلسی شب بلند پوشیده سرمه ای رنگ ترانی کوتور با پارچه دانتل گلداروتزئینات تکه دوزی وکاربا سنگ های کریستالی و منجوق برروی گل ها ،آستر از یقه دلبری تا زمین به رنگ کرم ،  یقه قاشقی ، آستین بلند، زیپ از پشت یقه تاروی باسن، دامن ترومپتی باسجاف کامل طول وپشت بلند ،مناسب مادر عروس وداماد و نامزدی 

قیمت اصلی ۳٬۸۲۸٬۰۰۰ تومان قیمت ویژه ۲٬۶۹۰٬۰۰۰ تومان
SKU
td_terani_couture_long_dress_1613M0729

لباس مجلسی شب ساده و شیک و پوشیده بایقه قاشقی وآستین بلند ترانی کوتور

این مدل که یقه ی آن به صورت U شکل است مدل کلاسیک تری از لباس مجلسی شب است. این یقه مانند یک نیم دایره است و برای همه اندام‌ها مناسب است.یقه گرد بهترین انتخاب برای افرادی با بالاتنه بلند است دقت کنید اگر یقه گرد باز انتخاب می کنید چون در این یقه توجه به سینه بیشتر است خواه خط سینه دیده شود یا خیر، پس اگر سینه‌های بزرگی دارید این مدل مناسب اندام شما نمی باشد.این مدل آستین تا برامدگی استخوان مچ دست امتداد دارد و مدل کلاسیک آستین است که در بیشتر لباس ها مثل بلوز و مانتو و کت و پیراهن استفاده می شود.

تور ظریف دانتل به کاررفته درلباس شب(lace)

دانتل از تارهای ابریشم است که معمولا روی زمینه تور بافته می شود دارای سه نوع کارشده، برجسته و کارنشده می باشد. دانتل قیمت بسیار بالایی دارد و به دلیل زیبایی و ظرافتی که دارد برای لباس عروس پرکاربرد است. اگه پارچه ای را می بینید که روی تور طرح های برجسته ، براق و ظریفی را کار کرده اند و در ضمن از پشت پارچه هم زبری وجود ندارد، پارچه خوبی نصیبتان شده است.دانتل این لباس گل 5 پر به همراه شاخ و برگ است .این لباس آستر دارد که آستر آن از کاپ سینه دلبری تا پایین دامن دوخته شده .

تکه دوزی های دانتل به همراه تزئینات سنگ های کریستالی براق و منجوق

تکه های گل وبرگ در تمام لباس دست دوزی شده وروی گلبرگ ها با منجوق سرمه ای و مغزی گل را با 4سنگ سفید براق دوخته اند که بسیار زیبا و چشم نواز می باشد.

بالاتنه پوشیده و مورد پسند همه خانم ها

لباس شب ما ازقسمت کاپ سینه که یقه دلبری دارد تا یقه قاشقی توربدون آستر دوخته شده و پشت لباس نیز فقط تور است بدون آستر آستر از کمر دوخته شده زیپ از پشت یقه تا روی باسن برای باز و بسته کردن این لباس سبک و جذاب ، برای یقه گرد نیز گردنبند بدون پلاک انتخاب مناسبی می باشد، چون گردنبند بدون پلاک به صورت گرد یا بیضی مانند در گردن قرار میگیرد و با یقه گرد شما هم خوانی دارد، شما هم می توانید از گردنبند کوتاه و هم از گردنبند بلند بدون پلاک برای این مدل یقه استفاده کنید.

دامن مدل ترومپتی لخت و ساده

دامن این مدل کامل به بدن چسبیده تا جایی که به زانو می رسد و پس از آن آزاد است. خانم های خوش اندام حتما برای به رخ کشیدن زیبایی اندامشان دامن مدل ترومپتی به تن کنند.دامن سجاف کامل طول دارد  و پشت دامن بلندتر می باشد.

رنگ لباس شب ترانی کوتور بلند مزین شده با تکه دوزی گل 

رنگ این لباس شب سرمه ای رنگ است سرمه‌ای با تمام وقار و سادگی‌اش این خاصیت را دارد که در کنار رنگ‌های دیگر تبدیل به یک رنگ فانتزی، اسپرت و گاهی هم کاملا رسمی و باوقار شود. نشاندن رنگ صورتی چرک در کنار رنگ سرمه‌ای به عنوان رنگ اصلی وقتی به کارتان می‌آید که قرار است از رنگ سرمه‌ای به ترکیبی کاملا رسمی و مجلسی برسید. ساده‌ترین راه برای رسیدن به ترکیب مجلسی با محوریت رنگ سرمه‌ای رفتن سراغ کیف و کفشی به رنگ صورتی چرک است ترکیب رنگ سفید با تمام رنگ‌ها جواب می‌دهد و اتفاقا سرمه‌ای هم از این قاعده مستثنا نیست، بنابراین یکی از انتخاب‌های ساده و اتفاقا تاثیرگذاری که نباید از نظر دور کنید همین ترکیب سفید و سرمه‌ای است. به خاطر خاصیت فراگیر رنگ سفید یعنی هماهنگی با همه رنگ‌ها در ترکیب این رنگ با سرمه‌ای در انتخاب رنگ کیف و کفش و زیورآلات‌تان کاملا آزادید

مناسبت پوشیدن لباس شب ترانی کوتور سرمه ای رنگ دانتل

این لباس برای مادران عروس وداماد به دلیل پوشیدگی زیاد آن پیشنهاد می شود ونیز برای مراسم نامزدی هم اگر رنگ تیره آن را در نظر نگیرید بد به نظر نمی رسد.

More Information
سایز خیر
نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید:لباس مجلسی استین دار ترانی کوتور Long sleeve dress by Terani Couture 1613M0729