لباس مجلسی استین دار توری ترانی کوتور Long sleeve Dress By Terani Couture E3816

لباس مجلسی استین دار توری ترانی کوتور Long sleeve Dress By Terani Couture E3816

لباس مجلسی استین دار ترانی کوتور Long sleeve dress by Terani Couture M3810

لباس مجلسی استین دار ترانی کوتور Long sleeve dress by Terani Couture M3810

لباس مجلسی استین دار توری ترانی کوتور Long sleeve Dress By Terani Couture E3816

لباس مجلسی ساده، با ظاهری فریبنده و در عین حال ظریف. لباس شب E3816 با پارچه توری قلاب دوزی که به زیبایی سینه را پوشش می دهد و تا باسن امتداد دارد و توسط نوعی پارچه ابریشمی مشکی ادامه پیدا میکند. آستین سه ربع این لباس شب مجلسی توری است که لباس را بسیار شیک تر کرده است. 
قیمت اصلی ۲٬۰۹۹٬۰۰۰ تومان قیمت ویژه ۱٬۹۹۰٬۰۰۰ تومان
SKU
td_terani_couture_long_dress_e3816

ویژگی های لباس شب شیک حریر و تور با آستین سه ربع Terani

آیا شما به دنبال یک لباس شب رسمی مدل کلاسیک بلند می گردید؟ ما لباس مجلسی ترانی کوتور E3816 زیبا را به شما پیشنهاد می کنیم. زیبایی های خود را با پوشیدن لباس شب شیک Terani E3816 به اشتراک بگذارید. بالاتنه دکلته که یک لایه توری روی آن را گرفته همراه با آستین سه ربع برخی از ویژگی های این لباس شب مجلسی است. روی سینه به شکل منحنی باز است و از پشت نیز تا بالای کمر بدن از زیر تور نمایان است. طراحی بالاتنه این لباس شب ترانی کوتور به شکل منحنی تا روی باسن امتداد دارد و از آن پس دامن نرم و بلندی لباس را همراهی میکند. ظرافت های اندام شما با پوشیدن لباس شب Terani E3816 نمایان خواهد شد. این لباس شب، صاف و نرم و ملایم است زیرا با نوعی پارچه ابریشمی و توری دوخته شده است. بالاتنه این لباس مجلسی باز است همراه با آستین سه ربع توری. برای زیباتر شدن این لباس یک کمربند بر روی کمر، لباس مجلسی ترانی کوتور را آراسته تر کرده است.

E3816 ترانی کوتور، لباس ویژه ای برای مناسبت های خاص

سر و سینه در لباس شب ترانی کوتور باز است اما روی آن پوششی توری قرار دارد که آنقدر زیبایی به این لباس مجلسی می بخشد که حتما تمام نگاه ها جذب شما خواهد شد. با پوشیدن لباس Terani E3816 در رویدادهای رسمی، شبی با شکوه را رقم بزنید.

مدل لباس با آستین مجلسی رسمی ترانی کوتور

ما می دانیم که پیدا کردن لباس مناسب برای مادر عروس و یا مادر داماد چقدر مهم است. بنابراین به شما کمک می کنیم تا بهترین انتخاب را داشته باشید. لباس مجلسی ترانی کوتور، لباسی است که نگاه ها را به سوی شما جلب می کند و احساس ارزشمندتر بودن را القا می کند. لباس زنانه فوق العاده حریر و تور، مناسب برای پوشیدن در مراسم عروسی.

لباس شب واقعا خیره کننده Terani E3816

پیچ و تاب خوردگی های روی بالاتنه این لباس شب باعث شده تا بالاتنه شما به بهترین شکل، درخشان و مورد توجه باشد.آستین سه ربع توری اجازه می دهد که دستان شما از زیر تور و مهره های درخشان به زیبایی نمایان شود. این لباس مجلسی با بالاتنه تور، لباسی رسمی است که قسمت سینه و آستین را پوشش داده است. این لباس مناسب برای کسانی است که نمی خواهند پوست بدنشان به شکل واضح نمایان شود. لباس با بالاتنه تور E3816 به شما کمک می کند تا علاوه بر اینکه بالاتنه شما از زیر تور نمایان شود اما این نمایانی بیش از حد نباشد. کمربندی که بر روی کمر لباس قرار دارد به ظرافت این لباس رسمی بلند حریر و تور افزوده است. این لباس مجلسی زیبا مناسب بانوان قدبلند و باریک اندام است.

فروشگاه لباس مجلسی Tehrandress

اگر شما به دنبال یک لباس بلند و با بالاتنه کلاسیک می گردید، لباس مجلسی زنانه ترانی کوتور را به انتخاب کنید. این لباس شب با رویه توری که الگوی لوزی شکل دارد بالاتنه لباس را بسیار فریبنده کرده است همراه با یک کمربند که زیبایی لباس مجلسی ترانی کوتور را بیشتر کرده است. لباس های مجلسی زنانه بسیاری در سایت Tehrandress در دسترس است که امکان خرید آنلاین را با قیمت مناسب نیز برای شما فراهم کرده است.
More Information
سایز خیر
نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید:لباس مجلسی استین دار توری ترانی کوتور Long sleeve Dress By Terani Couture E3816