لباس مجلسی کوتاه عروسکی از برند ترانی کوتور Terani Couture short baby doll dress 151P0014

لباس مجلسی کوتاه عروسکی از برند ترانی کوتور Terani Couture short baby doll dress 151P0014

لباس مجلسی کوتاه عروسکی از برند ترانی کوتور Terani Couture short baby doll dress 151P0014

لباس مجلسی شب کوتاه نعنایی ترانی کوتور با پارچه تور ارگانزا و تزئینات سنگ و ملیله ، یقه قاشقی، آستین لبه ای ، تزئینات به صورت اشکال هندسی مستطیل در جلوی سینه ، زیپ از پشت یقه تا روی باسن، دامن پفی و بالای زانو با چین سوزنی ریز، مناسب جشن تولد و مهمانی های دورهمی 

۱٬۱۹۰٬۰۰۰ تومان
SKU
td_terani_couture_short_baby_doll_dress_151P0014

لباس مجلسی شب کوتاه بایقه قاشقی و آستین کلاهی

یقه اسکوپ scoop یقه‌ای به شکل U که عمق آن را می‌توان کم یا زیاد کرد. دسته‌های U روی شانه‌ها آویزان می‌شود. عمق U می‌تواند از استایل موقر و پوشیده تا یک U با عمق زیاد متفاوت باشد.این مدل یقه مناسب برای تمامی خانم هاست. برای یقه اسکوپ، سینه ریز کوتاه و نسبتا شلوغ بسیار بسیار مناسب می باشد. آستین لبه‌ای cap یک آستین خیلی کوتاه که فقط شانه را می‌پوشاند و از زیر بغل پایین‌تر نمی‌آید.

تور ارگانزا با تزئینات ملیله و سنگ

تور ارگانزا organza پارچه‌ای چین‌دار و حریری مثل تور با بافتی نسبتا سخت اما آویخته‌تر از پارچه نازک و توری. سنگ های گرد وبراق با ملیله های نعنایی رنگ روی بالاتنه دست دوزی شده است.

بالاتنه لباس عروسکی و دخترانه پرکار

بالاتنه از یک ساتن کرم رنگ تشکیل شده که روی آن از قسمت وسط سینه یک مستطیل کوچک دور آن یکی بزرگتر و یک مستطیل که به سرشانه وصل می شود، دور آن با ملیله دست دوزی زیبایی انجام شده وداخل مستطیل ها با سنگ های کوچک و براق شیشه ای به صورت اشکال هندسی 7-8 و لوزی دوخته شده زیپی در پشت از یقه تا روی باسن دوخته شده که با ان لباس باز و بسته می شود .       

دامن پفی و بالای زانو ترانی کوتور

دامن از کمر یک چین سوزنی ریز شده لایه های تور در کنار هم یک ظاهر عروسکی و شیک و پف دار به دامن داده است پایین دامن به زیبایی هر چه تمام تر ایستاده و برای رقص بسیار خوب به نظر می رسد . این دامن مثل لباس بالرین ها است. به نظر می رسد مدل لباس مجلسی دامن کوتاه برای خانمهای کم سن و سال جالب و منحصر به فرد باشد. Above knee length لباس‌هایی با دامن بالا زانو هستند. آنها قشنگ و شیک هستند. بسیاری از لباس‌های غیررسمی و نیمه‌رسمی می‌توانند در این طول پیدا شوند. لباس‌هایی با این طول برای تابستان محبوب هستند.

رنگ لباس شب بسیار دلبرانه و دوست داشتنی

رنگ این لباس به رنگ نعنا می باشدmint به گفته آیزمن، مکمل های کمرنگ تر، هم انرژی زا هستند، و هم نسبت به رنگ های زنده تر، راحت تر مورد استفاده قرار می گیرند. یک پیراهن نعنایی رنگ را بجای طلایی، با یک کفش و کیف صورتی ست کنید. آرایشتان را غلیظ انجام ندهید سعی کنید خیلی ملیح خودرا بیاراییدزیرا بیشتر به چشم می آیید.

مناسبت پوشیدن لباس زیبای نعنایی

 این لباس برای مهمانی پرام می باشد همچنین برای جشن تولد و مهمانی های دورهمی بسیار خاص و شیک است اگر به عروسی دعوت شدید که نمی دانستید چه لباسی به شما می آید این یک ایده عالی می باشد که شما در آن شب بپوشید و بسیار دخترانه و شیک به نظر برسید.  اگر دختر خانم های جوان برای مراسم نامزدی خود خواستند که کوتاه بپوشند این یک لباس منحصر به فرد برای این عزیزان می باشد بستگی به سلیقه شمادارد. 

More Information
سایز خیر
نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید:لباس مجلسی کوتاه عروسکی از برند ترانی کوتور Terani Couture short baby doll dress 151P0014