لباس مجلسی کوتاه ترانی کوتور short dress by Terani Couture 151C0237

لباس مجلسی کوتاه ترانی کوتور short dress by Terani Couture 151C0237

Tehran Dress Set ست کیف کفش لباس تهراندرس 2

Tehran Dress Set ست کیف کفش لباس تهراندرس 2

لباس مجلسی کوتاه ترانی کوتور short dress by Terani Couture 151C0237

لباس کوتاه مشکی شب برند ترانی کوتور با یقه گرد و آستین کلاهی با طرح قلاب بافی جناغی مثلثی روی سینه و حالت راه راه و مشبک (سوراخ) در جلو و پشت لباس تا کمر و حالت نواری شکل کلی لباس که درسرتاسر لباس دیده شده وجنسی کش دارد که برای لباس های شنا معمولا این پارچه به کار می رود این لباس بالای زانو شیک و سنگین، پوشیدن آن راحت و یک زیپ از گردن تا روی باسن دارد و مناسب برای مهمانی های شام است .

۶۹۰٬۰۰۰ تومان
SKU
td_terani couture_short dress_151C0237

مدل لباس مجلسی کوتاه نواری با قلاب بافی های ریز ترانی کوتور

این لباس کوتاه شب مارک ترانی کوتور که کاملا جذب می باشد و قد لباس تا بالای زانو می باشد ، یقه لباس گرد بسته می باشد یقه گرد ساده ترین انتخاب است و اصولا گزینه های ساده، انتخابی خوب و تضمین شده  محسوب می شوند اما این بار این اصل درست نیست و درواقع یقه گرد را باید استثنای این قاعده اعلام کرد. یقه گرد برای کسانی مناسب است که بالاتنه ظریف و کوچکی دارند. خانم هایی که در این ناحیه چاق هستند، بهتر است سراغ پیراهنهای یقه گرد نروند.آستین لباس کلاهی است وروی شانه هارا می گیرد. لباس آستین حلقه یا بدون آستین که آستین یا وجود ندارد یا بسیار کوتاه است، این لباس کلا از نوارهای کنار هم تشکیل شده است.این پارچه راه راه است .

بالاتنه لباس شب کوتاه کتان کش با قلاب بافی های راه راه ، مشبک، جناغی 

بالا تنه لباس یقه گرد ویک 7 باز از قسمت خط سینه تا آستین کلاهی است که شامل 6 قسمت است از قسمت بالای قفسه سینه تا شانه ها و پشت لباس تا کمر حالت مشبک دارد ودر اصطلاح  (mesh) سوراخ سوراخ است . وروی سینه به اندازه یک لوزی یک قلاب بافی جناغی شکل ظریف دیده می شود که بسیار لباس را خاص کرده ، سینه بند لباس 6 نوار که جنسی از نخ یا پارچه ای که بیشتر در لباس های ورزشی یا شنا به کار می رود به شکل بال پروانه کنارهم دوخته شده اند.7نوار هم به شکل موازی در قسمت کمردوخته شده که قطرنوارها بسیار باریک هستند.6نوار هم به شکل بال پروانه یا پاپیون از گودی کمر تا روی باسن در اندازه های مختلف دوخته شده اند. پشت لباس یک نوار پهن از بالا تا پایین دامن دوخته شده که یک زیپ در مرکز نوار از گردن تا روی باسن دوخته شده که بالا پایین بردن لباس کش مارا بسیار راحت کرده و به تنهایی هم می شود این لباس را پوشید.

دامن نواری طرح مصری قدیمی کوتاه و کشی ترانی کوتور

دامن ساده و راسته که شامل 11 نوار در جلوی دامن از بالای زانو تا کمر و 19 نوار دوخته شده در سایزهای مختلف در پشت تشکیل شده  نوار سرتاسری در پشت دامن باعث شده بسیار شبیه لباس های قدیمی زنان مصری شود این لباس کوتاه و در عین حال پوشیده برای تمامی خانم ها باهر وزنی به دلیل کش بودن آن مناسب است .

رنگ لباس شب کوتاه راه راه ترانی کوتور

رنگ لباس مجلسی شب مذکور مشکی می باشد و این رنگ بسیار لاغرتر نشان می دهد. ورنگ سنگین و شیکی می باشد.اکسسوری لباس کفش پاشنه بلند مشکی است.

مناسبت پوشیدن لباس شب مشکی کش شامل باند های کنار هم  

این لباس برای مراسم های رسمی مانند مهمانی های شام مناسب است .

More Information
سایز خیر
نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید:لباس مجلسی کوتاه ترانی کوتور short dress by Terani Couture 151C0237