لباس مجلسی کوتاه از برند ترانی کوتور Terani Couture short Dress c0210

لباس مجلسی کوتاه از برند ترانی کوتور Terani Couture short Dress c0210

لباس مجلسی کوتاه از برند ترانی کوتور Terani Couture short Dress c0210

مدل لباس شب کوتاه آبی کم رنگ برند ترانی کوتور باپارچه ریون وتزئینات مروارید برروی حریر، یقه جواهری، آستین کلاهی، دوتکه حریر S جلو که بامروارید دست دوزی شده ودر پشت تاکمر حریر مرواریددوزی شده، زیپ از پشت یقه تاروی باسن، دامن بالای زانو وراسته باسجاف طول کامل ، مناسب نامزدی

۹۹۹٬۰۰۰ تومان
SKU
td_terani_couture_short_dress_c0210

لباس مجلسی شب کوتاه با یقه جواهری وآستین کلاهی

یقه جواهری jewel یقه گرد و ساده‌ای بالای استخوان ترقوه است؛ این اسم به دلیل قابلیت نمایش گردنبند یا هر آویزه دیگر است. این یقه‌ها گرد هستند و بر پایین گلو قرار می‌گیرند؛ این یقه‌ها یقه تی‌شرتی یا یقه گرد هم نامیده می‌شود.به خاطر شباهت یقه اش به یقه ی تیشرت به یقه تیشرتی هم معروف است.مناسب برای خانم ها با سینه ی کوچک و مناسب نیست برای خانم ها با سینه ی بزرگ این نوع یقه که در طراحی بسیاری از لباس‌های مهمانی و شومیزها به کار می‌رود را حتما با انتخاب گردنبندهایی که زنجیر آنها کمی پایین تر از گردن قرار می‌گیرد هماهنگ کنید.اما زنجیر آن هر چه ساده‌تر و در عوض آویز این گردنبند هر چه تو در تو و شلوغ‌تر باشد زیبایی یقه لباستان را چشمگیرتر خواهد کرد. وآستین کاپ که در این مدل حلقه آستین کمی روی شانه امتداد می یابد و در برخی لباس های مجلسی و تیشرت های زنانه کاربر دارد.

پارچه ریون به کاررفته درلباس

ماده‌ی اولیه‌ی ریون، سلولز است. سلولز از لینتر پنبه و یا خمیر چوب درختان مخروطی مانند سرو و کاج و مشابه آنها به دست می‌آید. برای تهیه‌ی ماده‌ی اولیه‌ی ریون لازم است سلولز الیاف کوتاه پنبه یا چوب به دقت بازیابی گردد. به این ترتیب با انجام یک سری عملیات شیمیایی در چندین مرحله، سلولز طبیعی به لیف ریون تبدیل می شود. بنابراین، ریون جزء الیاف سلولزی بازیافتی محسوب می شود.

بالاتنه ساعت شنی لباس مجلسی کوتاه

بالاتنه که در جلوی سینه 2تکه مارپیچی که حرف S مانند دارد ازیقه تا کمر درکناره لباس حریر رنگ بدن کارشده وروی حریر مروارید دوخته شده و روی کاپ سینه خالی از تزئینات است که یک دید ساعت شنی به لباس داده وانگار کمرراباریک تر نشان می دهد در پشت لباس هم فقط در آستین ها پارچه ریون است واز یقه تا کمر حریر رنگ بدن است که روی آن مروارید دوخته شده ودر قسمت کمر هلالی 8 دارد وزیپ از یقه تاروی باسن دوخته شده است .

دامن کوتاه وراسته وبالا زانو

این مدل دامن برای کسانی که می خواهند لباس ساده و کلاسیکی داشته باشند بسیار مناسب است اين دامن به دليل طراحي ساده كاربرد زيادي دارد.پیشنهاد ما این است که خانمهای کمرباریک و ظریف از این مدل دامن استفاده کنند . خانمهای قد کوتاه نیز با این مدل دامن و یک جفت کفش پاشنه بلند، کشیده تر و بلندتر به نظر می رسند. راسته یا خط‌کشی sheath سیلوئت راسته برای اشاره به لباس‌هایی استفاده می‌شود که از بالاتنه در طول ران‌ها به خطوط بدن خیلی نزدیک و چسبان است.روی تمام دامن سنگ کارشده ، دامن سجاف طول کامل دارد دامن بالا زانو می باشد above knee length لباس‌هایی با دامن بالا زانو هستند. آنها قشنگ و شیک هستند. بسیاری از لباس‌های غیررسمی و نیمه‌رسمی می‌توانند در این طول پیدا شوند. لباس‌هایی با این طول برای تابستان محبوب هستند.دامن ساده و شیک می باشد وسجاف طول کامل دارد  

رنگ لباس مهمانی شب

رنگ این لباس زیبا وخاص آبی کم رنگ است ترکیب رنگ آبی و سفید از محبوب ترین ترکیب هاست. این ترکیب هم حالت رسمی دارد و هم از اعتماد به نفس و آرامش خاصی برخورداراست نارنجی نیز مکمل آبی است آبی وقرمز هم بسیار شیک می باشد رنگ آبی و رنگ سبز از ترکیباتی هستند که بسیار کنار هم مناسب هستند با رنگ های ملایم مثل کرم، قهوه ای روشن، سفید یا طوسی، ترکیب کنید تا ترکیب متعادل تری را به شما بدهد رنگ صورتی و آبی یکی دیگر از ترکیبات بسیار کاربردی و شیک است آبی از معدود رنگ هایی است که توی طیفش رنگی پیدا میشود که با هر رنگی ست بشود. این آبی کمرنگ رنگی است که تقریبا با تمامی رنگ ها به راحتی ست شده و ترکیب مناسبی ایجاد می کند. حتما یادتان باشد که از لوازم جانبی متناسب استفاده کنید که جذاب تر به نظر برسید.

مناسبت پوشیدن لباس شب آبی لایت

این لباس شب مجلسی کوتاه و قشنگ برای مراسم های رسمی مناسب است برای نامزدی این لباس شیک وجذابی است این لباس زیبا برای تمامی مهمانی ها ومجالس رسمی مناسب است همچنین این لباس پوشیده بارنگ آبی  وتزئینات پراز زحمت ووقت گیری که دارد بهترین ایده برای لباس ساقدوش هم می باشد.

More Information
سایز N/A
نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید:لباس مجلسی کوتاه از برند ترانی کوتور Terani Couture short Dress c0210