لباس مجلسی بلند ترانی کوتور Long dress by Terani Couture 151GL0422

لباس مجلسی بلند ترانی کوتور Long dress by Terani Couture 151GL0422

لباس مجلسی بلند ترانی کوتور Long dress by Terani Couture 151GL0422

لباس مجلسی شب بلند دانتل سیاه – کرم برند ترانی کوتور ، یقه قاشقی ، آستین لبه ای ،دور یقه دانتل اولیه که شکل 7 دارد و آستینها ریش ریش می باشد، پشت گردن یک قزن به اندازه یک بیضی باز تا کمر وسپس زیپی تاروی باسن دارد، دامن ترومپتی با پشت بلندتر و سجاف طول کامل و زیر دامنی مینی کوتاه، تزئینات مهره های سیاه دایره ای وبیضی وبرگ و اشک در تمام لباس به خصوص روی کمر که یک گل 7پر زیبا دارد، مناسب مراسم رسمی ، مهمانی های مجلل ومادر عروس وداماد

قیمت اصلی ۲٬۹۹۰٬۰۰۰ تومان قیمت ویژه ۱٬۰۹۹٬۰۰۰ تومان
SKU
td_terani_couture_long_dress_151GL0422

لباس شب بلند بایقه قاشقی وآستین کلاهی

این لباس یقه اسکوپ scoop  دارد یقه‌ای به شکل U که عمق آن را می‌توان کم یا زیاد کرد. دسته‌های U روی شانه‌ها آویزان می‌شود. عمق U می‌تواند از استایل موقر و پوشیده تا یک U با عمق زیاد متفاوت باشد.آستین لبه ای یک آستین خیلی کوتاه که فقط شانه را می‌پوشاند و از زیر بغل پایین‌تر نمی‌آید.

متریال اصلی لباس توردانتل با آستر حریر کرم

دانتل از تارهای ابریشم است که معمولا روی زمینه تور بافته میشه و سه نوع کارشده ، برجسته و کارنشده دارد. دانتل قیمت بسیار بالایی دارد و به دلیل زیبایی و ظرافتش برای لباس عروس ومجلسی بسیار پرکاربرد است. اگه پارچه ای را می بینید که روی تور طرح های برجسته، براق و ظریفی کار شده و از پشت پارچه هم زبری دیده نمی‌شود، پارچه‌ی خوبی خریده‌اید.

بالاتنه لباس شب با پشت نیمه باز  

از یقه شروع می کنیم که یک یقه 7 است که دور آن با دانتل پوشیده شده که سر دانتل ریش ریش است و در زیر یقه 7 با حریر کرم یقه قاشقی دوخته شده که یک نوع یقه گرد است.در قسمت کاپ های سینه با مهره های سیاه اشکی و بیضی یک گل 8 پر درست شده ودورتادور حلقه آستینها و دور تادور یقه با مهره تزئین شده .روی شکم نیز یک گل که 7 پردارد و مرکز گل مانند چشم می باشد که ابتدا با مهره لوله ای درست شده وداخل ان با مهره برگی شکل ودایره ای و بیضی پرشده واما پشت لباس که در پشت گردن با یک قزن ریز  بسته می شود و به اندازه یک بیضی که شکلی مانند گلبرگ گل دارد باز است تا کمر که خط کمر به زیبایی دیده می شود ویک زیپ تا روی باسن دوخته شده است. در قسمت پشت هم روی کمر کارشده همچنین دور آستینها . به این مدل بازی پشت open می گوییم ، لبه آستینها نیز ریش است .

دامن مدل ترومپتی بلند با آستر مینی زیرین

از کاپ سینه تا بالاتراز زانو یک آستر کرم در زیر دوخته شده که یک مینی دامن کوتاه است مینی، لباسی بالا زانو و معمولا میانه ران است. لباس مینی، جذاب و خیره‌کننده است. طول این لباس برای همه مواقع خوشایند و قابل پذیرش نیست بنابراین با دقت این لباس را بپوشید روی ان تور دانتل کارشده که از دامن مینی به پایین فقط تور است آن هم یک تور گلدار زیبا ،دامن شیپوری trumpet تا میانه مفصل ران چسبان و بعد کم کم به سمت سجاف باز می‌شود.(شبیه به دهانه یک شیپور). این سیلوئت معمولا با ماهی اشتباه گرفته می‌شود؛ اما سیلوئت شیپوری از میانه مفصل ران کلوش می‌شود در حالی که ماهی از زیر زانو کلوش می‌شود.پشت دامن بلندتر می باشد . دامن سجاف کامل طول دارد. روی مغزی های گل با مهره های گرد و برگی کارشده که این تزئینات باعث درخشش هرچه بیشتر لباس شده است.حاشیه پایین دامن که به صورت فشرده دانتل های 5پر دوخته شده اند وحالت ریش ریش دارد دامن را زیباتر کرده است.

رنگ لباس مجلسی بلند پشت باز ترانی کوتور

رنگ لباس دورنگ می باشد. کرم- سیاه . کرم گستره رنگ روشنی است که از ترکیب هر سه رنگ اصلی (زرد، سرخ، آبی) و سفید به دست می‌آید ولی سفید به سایر رنگ ها غلبه دارد. گسترهٔ کرم شامل رنگ های گرم، خنثی، تا سرد است. نام این رنگ از کرم خوراکی (خامه یا سرشیر) در زبان‌های اروپایی گرفته شده‌ است و همرنگ خامه طبیعی است. مهم‌ترین هدف ما از کنار هم گذاشتن و سِت کردن لباس‌های مختلف، ایجاد هارمونی و هماهنگی است. رنگ هایی که شبیه به هم است را با هم ست کنید. مثلا کرم را با قهوه ای و سفید و شیری ست کنید.کرم را با صورتی و قرمز هم می توانید ترکیب کنید . رنگ مشکی معمولا با اکثر رنگ‌ها ترکیب خوبی می‌سازد، ولی مشکی را با دو رنگ ترکیب نکنید. اولین رنگ سرمه‌ای است. هر چند سرمه‌ای و مشکی به هم نزدیک‌اند، اما با هم ترکیب خوبی نمی‌سازند. دومین رنگ قهوه‌ای است. رنگ‌های مشکی و قهوه‌ای را با هم ست نکنید، مگر اینکه خیلی خیلی از ست بودن آن مطمئن باشید.

مناسبت پوشیدن لباس بلند سیاه - کرم  ترانی کوتور

این لباس زیبا برای تمامی مهمانی های مجلل ورسمی مناسب است ولی تهران درس این لباس را به عنوان لباس عقد ونامزدی به دختر خانمها پیشنهاد نمی دهد زیرا برای این مراسم مهم بهتر این است که روشن بپوشید ، این لباس برای مادر عروس وداماد لباس موقر ومناسب و سنگین رنگینی است.فقط به نظر ما کیف و کفش طلایی با سرویس طلای زرد برای این لباس ایده آل به نظر می رسد و دانتل لباس را بیشتر نشان می دهد.  

More Information
سایز N/A
نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید: لباس مجلسی بلند ترانی کوتور Long dress by Terani Couture 151GL0422