لباس مجلسی بلند از برند ترانی کوتور Long  dress by Terani Couture 1521E0388

لباس مجلسی بلند از برند ترانی کوتور Long dress by Terani Couture 1521E0388

 لباس مجلسی بلند ترانی کوتور Long dress by Terani Couture 151P0171

لباس مجلسی بلند ترانی کوتور Long dress by Terani Couture 151P0171

لباس مجلسی بلند سنگ دوزی زورانی Long Dress By Zorani 3960

لباس مجلسی بلند سنگ دوزی زورانی Long Dress By Zorani 3960

لباس مجلسی بلند از برند ترانی کوتور Long dress by Terani Couture 1521E0388

لباس مجلسی شب بلند آبی کاربنی برند ترانی کوتوربسیارساده باپارچه حریر sheer یقه دلبری وبدون آستین تکه دوزی بیضی درسمت راست که تا پشت لباس ادامه داشته ، کمر 8، دامن راسته ودارای پلیسه به شکل اشعه خورشید باقدبلندتاروی زمین وپشت دامن بلندتر ، مناسب نامزدی وعقد ومادر عروس وداماد 

قیمت اصلی ۱٬۵۷۲٬۰۰۰ تومان قیمت ویژه ۴۹۹٬۰۰۰ تومان
SKU
td_terani_couture_long_dress_1521E0388

لباس مجلسی شب بلند با یقه دلبری وبدون آستین

چون مدل این یقه به فرم قلب شبیه است، در زبان انگلیسی به آن یقه قلبی گفته می‌شود اما خیاطان ایرانی آن را به نام یقه دلبری می‌شناسند. این یقه در انواع پیراهن‌های رسمی و نیمه‌رسمی کاربرد زیادی دارد. اگر گردنبند خاصی دارید که می‌خواهید در یک ‌مهمانی ویژه خانم ‌ها بدرخشد، بهتر است آن را با پیراهن یقه دلبری بپوشید. برای یقه دلبری، گردنبند های سنگ دار یا آویزمناسب است.این لباس آستین ندارد.

پارچه sheer استفاده شده درلباس

پارچه ظریف حریری که بسیار لطیف و زیباست.

بالاتنه با تکه دوزی هلالی

بالاتنه لباس که از روی کاپ سینه سمت راست که یک نوار پلیسه ای به شکل هلالی تا سمت چپ کمررفته و به پشت رفته ویک حالت بیضی دارد وداخل آن هم لباس حالت چروک دارد کمر 8 است

دامن راسته با قد بلند تاروی زمین

دامن از کمر پلیسه خورده ومثل اشعه خورشید در دامن پراکنده شده . دامن لباس‌هایی با طولی تا کف زمین floor لباس‌هایی هستند که طولشان به سطح زمین می‌رسد، معمولا، به طور تقریبی زمین را لمس می‌کند. آنها معمولا با عنوان لباس‌های بلند شناخته می‌شوند و برای موقعیت‌هایی مثل مهمانی‌های شب و رسمی مناسب هستند. این مدل دامن برای کسانی که می خواهند لباس ساده و کلاسیکی داشته باشند بسیار مناسب است . در بعضی مدل ها دنباله دامن راسته لباس شب را بلند تر می گیرند تا کمی از سادگی دامن کم کنند .پیشنهاد ما این است که خانمهای کمرباریک و ظریف از این مدل دامن استفاده کنند . خانمهای قد کوتاه نیز با این مدل دامن و یک جفت کفش پاشنه بلند، کشیده تر و بلندتر به نظر می رسند. این سیلوئت شبیه به عدد ۸ است و ظاهر را کشیده اندام نشان می‌دهد. راسته یا خط‌کشی sheath سیلوئت راسته برای اشاره به لباس‌هایی استفاده می‌شود که از بالاتنه در طول ران‌ها به خطوط بدن خیلی نزدیک و چسبان است.

رنگ لباس شب بلند پلیسه ای

رنگ لباس مجلسی فوق آبی کاربنی  royal است. آبی پررنگ نشانه وقار است بنابراین گوشواره ها و گردنبندهایی از این رنگ شخص را سنگین تر جلوه می دهد. نارنجی رنگ مکمل آبی است و زمانی که کنار آن قرار می گیرد از سرمای آبی کاسته و شور و هیجان را به آن اضافه می کند. همچنین استفاده از رنگ بنفش یا قهوه ای در کنار آبی برای کسانی مناسب است که به رنگ های گرم و زنده علاقه نداشته و در عین حال می خواهند از سردی لباس های خود کم کنند.آبی های تیره معمولا با رنگ های تیره تر ست می شوند در هر صورت آبی های تیره را با سفید هرگز ست نکنید.رنگ آبی با سفید، مشکی، آبی، سبز، بنفش و نارنجی هماهنگ می شود. رنگ مکمل آبی، نارنجی است و قرار گرفتن این دو رنگ در کنار هم نارنجی را تشدید می کند. دقت کنید آبی را با زرد و قرمز ست نکنید، فقط در صورتی می توانید ست کنید که قرمزتان به بنفش و زردتان به سبز نزدیک باشد.

مناسبت پوشیدن لباس آبی کاربنی

این لباس زیبا برای مراسم های رسمی و خاص بسیار مناسب است برای عقد ونامزدی ومادر عروس وداماد شیک و قشنگ می باشد. کیف وکفش قهوه ای مناسب این لباس می باشد. 

More Information
سایز N/A
نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید:لباس مجلسی بلند از برند ترانی کوتور Long dress by Terani Couture 1521E0388