لباس مجلسی بلند ترانی کوتور  Long Dress By Terani Couture 1521E0369

لباس مجلسی بلند ترانی کوتور Long Dress By Terani Couture 1521E0369

لباس مجلسی بلند ترانی کوتور Long Dress By Terani Couture 1521E0369

لباس مجلسی بلند از برند ترانی کوتور کاردست
۰ تومان
SKU
td_terani_couture_long_dress_1521e0369

مدل لباس شب بلند با یقه هالتر و بدون آستین

یقه هالتری halter بندی که دور تا دور پشت گردن را می‌پوشاند. این یقه برای فردی با شانه‌های پهن زشت است چرا که از داخل شانه‌ها را به هم نزدیک می‌کند. برای یقه هالتر، آویز های کوچک و ظریف خوب به نظر می رسد. این لباس بدون آستین است.

پارچه سیلک ابریشمی استفاده شده در لباس شب

پارچه ابریشم  (Silk) این پارچه‌ها خیلی سبک و براق هستند دارای کشش بالا و در برابر پارگی و چروک پذیری مقاومت بالایی دارند . به علت داشتن پروتئین ‌، هادی حرارت نیستند و در خود نگه می‌دارند .  هم در زمستان و هم در تابستان قابل استفاده اند . به دلیل لطافت و عایق بودن .

بالاتنه با هفت باز سینه و تزئینات منجوق دستی

جلوی لباس که 2درز روی کاپ ها زده شده که تا پایین دامن رفته وبین دوکاپ یک هفت باز که عمق آن تا شکم است و با منجوق های براق با اشکال هندسی مثلث وذوزنقه پوشیده شده با14مثلث و2ذوزنقه دست دوزی شده که این کاردست روی حریر نازک انجام گرفته ، 38 تکه دوزی هم در پشت لباس انجام گرفته تکه ها کنارهم مانند پازل چیده شده وتشکیل یک الماس راداده ، کمرپشت لباس هفتی است  این دور کمر برای اندام‌های گلابی شکل و شبیه ساعت شنی با کمرهای کوتاه مناسب است چرا که استخوان لگن را پنهان می‌کند و نیم‌تنه را کشیده می‌کند. این نوع برش دور کمر برای خانم‌هایی با چربی شکم مناسب نیست چرا که احتمال بیرون زدن قسمت پایین شکم هست.

دامن راسته باطول روی زمین وچاک کنار

این مدل دامن برای کسانی که می خواهند لباس ساده و کلاسیکی داشته باشند بسیار مناسب است . در بعضی مدل ها دنباله دامن راسته لباس را بلند تر می گیرند تا کمی از سادگی دامن کم کنند .پیشنهاد ما این است که خانمهای کمرباریک و ظریف از این مدل دامن استفاده کنند . خانمهای قد کوتاه نیز با این مدل دامن و یک جفت کفش پاشنه بلند، کشیده تر و بلندتر به نظر می رسند. دامن راسته یا خط‌کشی sheath سیلوئت راسته برای اشاره به لباس‌هایی استفاده می‌شود که از بالاتنه در طول ران‌ها به خطوط بدن خیلی نزدیک و چسبان است. این دامن سجاف طول کامل دارد ویک چاک در سمت چپ ودر2وجب بالاتر اززانو قرار دارد وپای چپ به وضوح دیده می شود. پشت دامن بلندتر است و طول دامن تاروی زمین است به طور تقریبی زمین را لمس می‌کند. آنها معمولا با عنوان لباس‌های بلند شناخته می‌شوند و برای موقعیت‌هایی مثل مهمانی‌های شب و رسمی مناسب هستند.

رنگ لباس شب بلند با اشکال هندسی درخشان

رنگ لباس شب فوق قرمز است رنگ گرمی است که برانگیزاننده هیجانات قوی و نشانگر عشق، حرارت و صمیمیت است. قرمز برای پوست‌های گندمگون، تیره و پوست‌هایی که تن صورتی دارند بسیار مناسب است. بعضی قرمزها با مشکی و سفید ست می‌شود اما ست قرمز با مشکی زیباتر و شیک‌تر است. البته به یاد داشته‌ باشید هر قرمزی هم با سفید و سیاه جور درنمی‌آید و این اشتباه است که هر قرمزی را با سیاه یا سفید ست کنید. معمولا قرمزهای‌تیره تر با مشکی و قرمزهای روشن با سفید مناسب هستند. رنگ قرمز درکنار زرد و آبی یکی از سه رنگ اصلی است. نماد رنگ قرمز مربع است. قرمز سنبل حیات و زندگی و بیان کننده ی هیجان و شور است. رنگ قرمز خیلی راحت با طیف رنگی آبی ست میشه و بسیار ترکیب رنگ قشنگی رو ایجاد میکنه. رنگ قرمز و رنگ سبزمکمل یکدیگرند و به راحتی با هم ترکیب می شوند.

مناسبت پوشیدن لباس قرمز رنگ

مناسبت پوشیدن لباس مجلسی قرمز برای مراسم حنابندان – عقدکنان و نامزدی مناسب است همچنین در رویدادهای خاص مانند مراسم های رسمی مانند دعوت عروسی وتولد بسیار شیک می باشد . برای ساقدوش های عروس هم این لباس بااین رنگ شاد بسیار در عکس ها دیدنی و قشنگ می شود کیف وکفش مشکی با این لباس زیباست، طلای زرد وسفید هردوبه این لباس می آید. 

More Information
سایز N/A
نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید: لباس مجلسی بلند ترانی کوتور Long Dress By Terani Couture 1521E0369