لباس مجلسی بلند ترانی کوتور Long dress by Terani Couture 1623M1860

لباس مجلسی بلند ترانی کوتور Long dress by Terani Couture 1623M1860

 لباس مجلسی بلند ترانی کوتور Long dress by Terani Couture 151P0171

لباس مجلسی بلند ترانی کوتور Long dress by Terani Couture 151P0171

 لباس مجلسی بلند ترانی کوتور Long dress by Terani Couture 151P0060

لباس مجلسی بلند ترانی کوتور Long dress by Terani Couture 151P0060

لباس مجلسی بلند ترانی کوتور Long dress by Terani Couture 1623M1860

لباس مجلسی شب بلند سبز تیره ترانی کوتور با یقه گرد و آستین سه ربع بایک بالاتنه کارشده روی تور نازک با پولک و مهره های ظریف سبزبه شکل اشکال هندسی خاص و دامن لخت و ایستاده ساتن و رویی حریر مرغوب وزیپ پشت برای بالا پایین بردن لباس شب مناسب برای مادرهای عزیز داماد و عروس .

۱٬۹۹۹٬۰۰۰ تومان
SKU
td_terani_couture_long_dress_1623M1860

لباس شب بلند ترانی کوتوربا درخشش خاص خود

لباس مجلسی شب بلند ترانی کوتور دارای یک یقه گرد می باشد و آستین سه ربع داردآستین سه ربع این مدل آستین سه چهارم طول بازو است به آن آستین النگویی هم گفته می شود و در کت های زنانه و برخی مانتو ها کاربرد دارد.این لباس درخشش خاصی دارد واین به دلیل بالاتنه کارشده لباس می باشد .

کار با پولک های سبز ریز به همراه مهره های کوچک سبز  

بالاتنه لباس قسمتی است که همه توجه خیاط به بالاتنه لباس بوده وروی یک تور نازک سبزرنگ با پولک های کوچک براق یک سری اشکال هندسی جالب را بادست کارشده ودربین پولک ها مهره هایی نیز استفاده کرده که تلفیق این دو با هم یک درخشش باورنکردنی به لباس شب ماداده روی سینه و پشت یک حالت گنبدی شکل دوخته شده ودور کمر یک حالت بال پروانه طرح داده شده که نقطه اتصال بالها روی شکم می باشد این شکل باعث شده گودی کمر به شکل زیبایی نشان داده شود . اینکه این پولک ها چسبی نیست و دوخته شده اند بسیار جالب است زیرا به ما پرکاری لباس را نشان می دهد.

 لباس شب ساده ودرعین حال پرزرق و برق ترانی کوتور

این لباس درواقع یک لباس دکلته با جنس ساتن سبزرنگ بلند است که روی آن یک حریر نازک کارشده ودر قسمت بالاتنه روی تورنازکی با پولک کارشده ویک لباس مجلسی شب پوشیده شده و یقه گرد وآستین دارشده .

دامن تلفیق ساتن وحریرروی آن از برند ترانی کوتور

این دامن راسته ومنحصربه فرد باکوچکترین حرکت، بسیار نرم و زیبا حرکت می کند این دامن در عین سادگی بسیار برازنده و چشم گیر می باشد این حریر نازک باعث شده دامن حالت افتاده بیشتری داشته باشد این دامن به دلیل ساتن زیری و حریررویی آن یک حالت تیره روشن پیدا کرده در حالی که دونوع پارچه هم رنگ هستند ولی به دلیل جنس های مختلف پارچه ها این شبهه راتداعی می کند که رنگ ها مختلف است

رنگ لباس مجلسی شب آستین سه ربع ترانی کوتور

رنگ این لباس سبز تیره می باشد .تهران درس همیشه دنبال خاصترین رنگ های لباس شب برای شما عزیزان می باشد.

مناسبت پوشیدن لباس مجلسی سبز تیره ترانی کوتوربلند

این لباس شب بلندبسیار سنگین ویک جذبه خاصی دارد به این دلیل وباوجود آستین داربودن وحجاب لباس برا ی مادر عروس ومادرداماد مناسب است.اکسسوری این لباس می شود کفش پاشنه بلند طلایی باشد و یک سرویس طلای ظریف ، این لباس قد را بسیار بلند و کشیده نشان می دهد واین به دلیل حالت دامن آن می باشد.

More Information
سایز N/A
نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید: لباس مجلسی بلند ترانی کوتور Long dress by Terani Couture 1623M1860