لباس مجلسی کوتاه پفی ترانی کوتور short dress by Terani Couture 1611P0112

لباس مجلسی کوتاه پفی ترانی کوتور short dress by Terani Couture 1611P0112

لباس مجلسی کوتاه ترانی کوتور short dress by Terani Couture 1621C1296

لباس مجلسی کوتاه ترانی کوتور short dress by Terani Couture 1621C1296

 لباس مجلسی ترانی کوتورکار دست short dress by Terani Couture 1523C0322

لباس مجلسی ترانی کوتورکار دست short dress by Terani Couture 1523C0322

لباس مجلسی کوتاه پفی ترانی کوتور short dress by Terani Couture 1611P0112

لباس مجلسی شب کوتاه آبی برند ترانی کوتور با تور مزین شده با سنگ و پولک ، یقه قایقی، آستین حلقه ای، بالاتنه حریر با تزئینات نامتقارن سنگ های گردو بیضی و پولک، دامن بالای زانو و پفی ، مناسب نامزدی و مراسم های رسمی و خاص

۱٬۳۹۰٬۰۰۰ تومان
SKU
td_terani_couture_short_dress_1611P0112

لباس مجلسی کوتاه بایقه قایقی و آستین حلقه ای  

یقه قایقی bateau یقه‌ای کاملا باز است که در عقب و جلو تقریبا تا سرشانه‌ها در طول استخوان ترقوه به صورت افقی ادامه پیدا می‌کند. این یقه‌ها دور گردنی منحنی دارند که از استخوان ترقوه می‌گذرند و روی دو شانه آویزان می‌شود، یقه‌های قایقی، سابرینا هم نامیده می‌شود. یک شکل تغییریافته از این یقه (پرتره) است.گردن بند مناسب با یقه قایقی، فرم های تسبیحی بلند می باشد. این مدل آستین که حلقه ای می باشد در واقع به لباس بدون آستین گفته می شود در لباس های راحتی منزل و برخی لباس های مجلسی کاربرد دارد.

پارچه تور استفاده شده در لباس شب

پارچه توری ابریشمی نازك مخصوص روسری ولباس زنانه. تورtulle پارچه‌ای توری شبیه به دامن کوتاه بالرین‌ها می‌باشد.

بالاتنه مزین شده با سنگ و پولک

بالاتنه حریر ما که برروی کاپ های سینه در سمت راست به طرف یقه و کمر و کاپ چپ تاروی کمر با سنگ های کریستالی کوچگ وبزرگ در ابعاد بیضی و گرد ولوله ای وپولک های ریز دست دوزی شده در پشت هم از شانه راست تا زیر کتف تزئینات انجام گرفته و دور کمر نیز بسیارزیبا تزئین شده واز سمت چپ کمر به سمت راست به لباس یک درخشش خاص و خواستنی داده اند. تزئینات نامتقارن لباس زیبایی آن را چشم نواز کرده است.کمر لباس مدل باسک basque دورکمری که چه به شکل حرف V یا به شکل حرف U باشد. معمولا در لباس‌های پف‌دار به کار می‌رود. این دور کمر به نام انتبلوم هم شناخته می‌شود. این دور کمر برای اندام‌های گلابی شکل و شبیه ساعت شنی با کمرهای کوتاه مناسب است چرا که استخوان لگن را پنهان می‌کند و نیم‌تنه را کشیده می‌کند. این نوع برش دور کمر برای خانم‌هایی با چربی شکم مناسب نیست چرا که احتمال بیرون زدن قسمت پایین شکم هست.

دامن پفی و بالای زانو چین سوزنی

دامن بالا زانو above knee length لباس‌هایی با دامن بالا زانو هستند. آنها قشنگ و شیک هستند. بسیاری از لباس‌های غیررسمی و نیمه‌رسمی می‌توانند در این طول پیدا شوند. لباس‌هایی با این طول برای تابستان محبوب هستند. در مهمانی های نیمه رسمی و مراسمی که آقایان با لباس ملاقات کاری(رسمی) حاضر می شوند خانم ها از این لباس استفاده می کنند.این دامن از کمر چین سوزنی دارد پایین دامن هم چنان سردوزی شده که حالت فر پیدا کرده وروی هوا می ایستد. دامن سجاف کامل طول دارد.

رنگ لباس کوتاه و پف دار عروسکی

رنگ لباس آبی می باشد . نماد رنگ آبی دایره است. رنگ آبی رنگ آسمان و دریا و رنگ آرامش است ترکیب رنگ آبی و سفید از محبوب ترین ترکیب هاست. این ترکیب هم حالت رسمی دارد و هم از اعتماد به نفس و آرامش خاصی برخورداراست. این ترکیب را میتوانید در جاهایی مثل مراسم خاص ورسمی استفاده کنید.آبی با نارنجی هم خوب می شود ولی رسمی نیست. رنگ آبی و رنگ سبز از ترکیباتی هستند که بسیار کنار هم مناسب هستند و رنگ سبز از ترکیب رنگ آبی و زرد به دست آمده. پس چون توی رنگ سبز، آبی نیز به کار رفته، این ها کنار هم رنگ های مناسبی را می سازند. حالا این سبز می تواند بیشتر متمایل به رنگ آبی باشد یا رنگ زرد. رنگ صورتی و آبی یکی دیگر از ترکیبات بسیار کاربردی و شیک است. این ترکیب ملایم و دخترانه است و فرد را شاداب نشان میدهد.آبی کم رنگ با قهوه ای زیباست .

مناسبت پوشیدن لباس آبی با سنگ های چشمک زن

مناسبت لباس مجلسی فوق برای مراسم نامزدی ، دختر خانم هایی که به دنبال لباس کوتاه هستند مناسب به نظر می رسد.این لباس برای کلیه مراسم های رسمی و مجلل مانند مهمانی های دعوتی مثل عروسی وعقد و جشن تولد مناسب است . کفش و کیفتان سفید باشد با طلای سفید بسیار تجملاتی و زیبا خواهد شد این ست اگر خواستید یک نیم تاج کوچک هم برای خودتان برگزینید.  

More Information
سایز N/A
نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید: لباس مجلسی کوتاه پفی ترانی کوتور short dress by Terani Couture 1611P0112