لباس مجلسی کوتاه ترانی کوتورکار دست short dress by Terani Couture 1521H1004

لباس مجلسی کوتاه ترانی کوتورکار دست short dress by Terani Couture 1521H1004

لباس مجلسی کوتاه ترانی کوتورکار دست short dress by Terani Couture 1521H1004

لباس مجلسی شب کوتاه کرم- نقره ای ترانی کوتور با پارچه تور مش ، یقه قایقی و آستین بلند، دامن فون و بالای زانو ، لباس با طراحی راه های افقی با مروارید ومنجوق وسنگ وملیله انجام شده ، یک ردیف به صورت مشبک ویک ردیف نقطه چین ، پشت لباس تا کمر باز است ویک زیپ تاروی باسن، مناسب مراسم عقد ونامزدی .  

۰ تومان
SKU
td_terani_couture_short_dress_1521H1004

لباس مجلسی کوتاه با یقه قایقی و آستین بلند

یقه قایقی bateau یقه‌ای کاملا باز است که در عقب و جلو تقریبا تا سرشانه‌ها در طول استخوان ترقوه به صورت افقی ادامه پیدا می‌کند. این یقه‌ها دور گردنی منحنی دارند که از استخوان ترقوه می‌گذرند و روی دو شانه آویزان می‌شود، یقه‌های قایقی، سابرینا هم نامیده می‌شود. یک شکل تغییریافته از این یقه (پرتره)است. آستین های این لباس بلند تا مچ دست است .

پارچه توری مش به کاررفته در لباس

پارچه مش نوعی بافت برای پارچه و دیگر مواد است که دارای حفره‌های درشت است.

بالاتنه لباس شب با پشت کاملا باز

بالاتنه لباس که به شکل راه راه افقی با مروارید و سنگ و ملیله ومنجوق کارشده ، پشت لباس تا کمر باز است به این مدل بازی برهنه گوییم یک زیپ تا روی باسن هم دوخته شده .ردیف افقی اولی که حالتی مشبک دارد وداخل هر لوزی یک مروارید دوخته شده بعد از آن ردیف های نقطه چین با مروارید داریم ، دو ردیف روی شکم مشبک مروارید دوزی ودوباره نقطه چین وتمام پایین دامن هم مشبک است . این لباس زیبا بسیار زینتی و پرزرق و برق می باشد.

دامن فون و بالاتراز زانو بسیار خانمانه

Above knee length لباس‌هایی با دامن بالا زانو هستند. آنها قشنگ و شیک هستند. بسیاری از لباس‌های غیررسمی و نیمه‌رسمی می‌توانند در این طول پیدا شوند. لباس‌هایی با این طول برای تابستان محبوب هستند. دامن فون، از نظر برش يكي از ساده‌ترين مدل‌هاست؛ دامني كه از كمر هر چه به سمت پايين مي‌رود با شيب ملايمي گشاد مي‌شود. اين دامن به دليل نه تنگ و نه گشاد بودن آن، مدل پركاربردي است كه به درد تمام خانم‌ها با هر اندامي مي‌خورد. دامن فون مي‌تواند با قد كوتاه، متوسط يا بلند باشد.دامن فوق سجاف کامل طول دارد

رنگ لباس مجلسی کوتاه سرتاپادست دوزی شده

رنگ لباس فوق دو رنگ است نقره ای و کرم است Silver/Nude  نقره ای سرد است نُقره‌ای گونهٔ متالیک رنگ خاکستری است. این رنگ شباهت زیادی به سطح صیقل‌خورده نقره دارد. رنگ نقره‌ای دارای جلای متالیک است و این اثر را نمی‌شود با یک رنگ ساده صاف ایجاد کرد. کرم گستره رنگ روشنی است که از ترکیب هر سه رنگ اصلی (زرد، سرخ، آبی) و سفید به دست می‌آید و سفید غلبه دارد. گسترهٔ کرم شامل رنگهایی گرم، خنثی، تا سرد است. نام این رنگ از کرم خوراکی (خامه یا سرشیر) در زبان‌های اروپایی گرفته شده‌است و همرنگ خامه طبیعی است.

مناسبت پوشیدن لباس کرم-نقره ای ترانی کوتور

این لباس زیبا برای تمامی مناسبت های خاص نظیر عقد ونامزدی مناسب است و همچنین برای دعوت به یک مهمانی ویژه این لباس را برگزینید و لذت ببرید. یک ست کیف و کفش مشکی با طلای سفید یا حتی یک ست مروارید خوب به نظر می رسد. 

More Information
سایز N/A
نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید:لباس مجلسی کوتاه ترانی کوتورکار دست short dress by Terani Couture 1521H1004