لباس مجلسی ترانی کوتورکار دست short dress by Terani Couture 1523C0322

لباس مجلسی ترانی کوتورکار دست short dress by Terani Couture 1523C0322

 لباس مجلسی کوتاه پفی ترانی کوتور short dress by Terani Couture 1611P0112

لباس مجلسی کوتاه پفی ترانی کوتور short dress by Terani Couture 1611P0112

لباس مجلسی کوتاه از برند جنیک Janique Short Dress W1010

لباس مجلسی کوتاه از برند جنیک Janique Short Dress W1010

لباس مجلسی ترانی کوتورکار دست short dress by Terani Couture 1523C0322

لباس مجلسی شب کوتاه نواری  برند ترانی کوتور آبی سرمه ای ، یقه زیر شانه ای ، بدون آستین ، 21نواراسترج کش 100% پلی استر این لباس زیبا ومدرن را تشکیل داده ، تزئینات پرانتزی داخل کمر یک سر زیر کاپ سینه سر دیگر کنار ران پا که نوارهای آبی تیره تر به صورت اریب با سر وته فلزی I شکل ، زیپ از زیر کتف تا بالای باسن ، دامن فون وبالاتر از زانو ، این لباس یک دید ساعت شنی دارد مناسب مراسم های رسمی وجشن تولد 

۱٬۱۹۰٬۰۰۰ تومان
SKU
td_terani_couture_short_dress_1523C0322

لباس شب کوتاه با یقه زیرشانه ای وبدون آستین  

یقه ی زیر شانه ای (Off-the-Shoulder)از اسمش معلوم است. زیر شانه های شما قرار می گیرد و ترقوه و شانه های شما را نمایان می کند. این لباس ها آستین شان تا بالای بازوی شماست. با اینکه داشتن این لباس شب کمی ریسک بالایی دارد ولی برای خانم هایی که سینه ی بزرگی دارند پیشنهاد می شود.مناسب نیست برای خانم های با بازوهای بزرگ. این یقه شبیه یقه‌ قایقی است اما خیلی پایین‌تر زیر شانه‌ها و استخوان ترقوه قرار می‌گیرند. یقه دکلته معمولا از روی بازوها می‌گذرد اما در یقه بدون بند، ممکن است از زیر بازوها بگذرد. این نوع یقه شانه‌ها و گردن را مشخص‌تر می‌کند.این لباس آستین ندارد ولی 2 بند دارد که روی بازوان قرار می گیرد.

پارچه استرچ کش 100% پلی استر

پارچه های استرچ از جنس نایلون هستند کشباف یا استرج  نوعی پارچه با بافتهای از راست به چپ که خاصیت ارتجاعی دارد

بالاتنه لباس با تزئینات فلزی زیبا  

بالاتنه نواری ما که 3نوارروی بازوان است 8نوار در جلو تاروی کمر وداخل گودی کمر از جلو وپشت 8، 4 پرانتز که با نوارهای زیبا به صورت اریب دوخته شده ودر سر وته نوارها با فلزاتی که I  شکل است تزئین شده وبه شکلی مدرن وزیبا در امده با این پرانتز ها لباس یک حالت ساعت شنی دارد. نوک پرانتز از زیر کاپ سینه و نوک دیگر در کنار باسن قرار دارد. زیپ از پشت یقه که پایین کتف است تاروی باسن در غلافی زیبا قرار گرفته

دامن فون و بالای زانو دارای طول کامل

دامن فون، از نظر برش يكي از ساده‌ترين مدل‌هاست؛ دامني كه از كمر هر چه به سمت پايين مي‌رود با شيب ملايمي گشاد مي‌شود. اين دامن به دليل نه تنگ و نه گشاد بودن آن، مدل پركاربردي است كه به درد تمام خانم‌ها با هر اندامي مي‌خورد. دامن فون مي‌تواند با قد كوتاه، متوسط يا بلند باشد.این لباس از جمله  لباس‌های با دامن بالا زانو هستند. آنها قشنگ و شیک هستند. بسیاری از لباس‌های غیررسمی و نیمه‌رسمی می‌توانند در این طول پیدا شوند. لباس‌هایی با این طول برای تابستان محبوب هستند.دامن از 11 نوارتشکیل شده این دامن از وسط یک درز دارد که به زیبایی تا پایین دامن به صورت 2نوار چسبیده به هم درست شده ،این دامن سجاف کامل طول دارد.  

رنگ لباس مجلسی زیبای مدرن نواری

این لباس به رنگ آبی سرمه ای می باشد. سرمه ای با تمام وقار و سادگی اش این خاصیت را دارد که در کنار رنگ های دیگر تبدیل به یک رنگ فانتزی، اسپرت و گاهی هم کاملا رسمی و باوقار شود برای ایجاد جلوه و جذابیت بیشتر در کنار رنگ سرمه‌ای می‌توانید از رنگ‌های روشن‌تر استفاده کنید. رنگ‌های هم خانواده سرمه‌ای مثل آبی روشن و متوسط و بنفش انتخاب مناسبی است. برای ساختن ترکیب رنگ متضاد با سرمه‌ای رنگ‌های زرد و خردلی و طیف‌های نارنجی و شتری پیشنهاد می‌شود.سرمه‌ای خود یک رنگ خنثی است و استفاده از آن با رنگ‌های خنثی دیگر مثل طوسی و قهوه‌ای ترکیب کسل کننده‌ای به وجود می‌آورد. البته استفاده از مشکی با سرمه‌ای هیچ مشکلی ندارد.

مناسبت پوشیدن لباس کوتاه سرمه ای جذب

این لباس زیبا ودوست داشتنی برای مهمانی های دورهمی و همچنین جشن تولد و مراسم های دعوتی مثل عروسی خاص و برازنده است. فقط یادتان باشد یک کفش پاشنه بلند ترجیحا نقره ای یا سفید با این لباس عالی می شود حتی یک دستمال گردن رنگ کفش را می توانید دور گردنتان ببندید جواهرات سفید نیز از زرد بهتر است. 

More Information
سایز N/A
نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید: لباس مجلسی ترانی کوتورکار دست short dress by Terani Couture 1523C0322