لباس مجلسی دو تیکه ترانی کوتور two pieces dress by Terani Couture 1622C1330

لباس مجلسی دو تیکه ترانی کوتور two pieces dress by Terani Couture 1622C1330

لباس مجلسی دو تیکه ترانی کوتور two pieces dress by Terani Couture 1622C1330

لباس مجلسی شب دو تکه کوتاه سرمه ای- کرم از برند ترانی کوتور ، یقه گرد جواهری ، آستین کوتاه، نیم تنه بالایی بازیپ در پشت بسته می شود روی کاپ سینه آستر کرم رنگ کار شده ، لبه پایینی نیم تنه وآستینها و پایین دامن حالت دالبر ریش دارد وروی آن با مهره کارشده به صورت دستی. دامن راسته وروی زانو می باشد با چاک پشت باز و زیپ از کمر تاروی باسن ، طرح دانتل نقوش اسلیمی می باشد. مناسب مراسم عقد و نامزدی و مراسم های خاص 

۱٬۵۸۷٬۰۰۰ تومان
SKU
td_terani_couture_short_dress_1622C1330

لباس شب کوتاه با یقه گرد جواهری و آستین کوتاه

این یقه های با برش گرد که یقه آن کمی بالا و نزدیک گلوست ، به یقه جواهری معروف است. خانم هایی که بالاتنه و قفسه سینه آنها کوچک است و یا به هر دلیلی مایل هستند جلو سینه آنها پوشیده باشد، این مدل یقه لباس برای آنها مناسب است. این آستین که به آن آستین تیشرت هم گفته می شود کوتاه ترین آستین الگوی پایه است.

پارچه دانتل lace به کاررفته در لباس شب

دانتل از تارهای ابریشم است که معمولا روی زمینه تور بافته میشه و سه نوع کارشده ، برجسته و کارنشده دارد. دانتل قیمت بسیار بالایی دارد و به دلیل زیبایی و ظرافتش برای لباس عروس ومجلسی بسیار پرکاربرد است. اگه پارچه ای را می بینید که روی تور طرح های برجسته، براق و ظریفی کار شده و از پشت پارچه هم زبری دیده نمی‌شود، پارچه‌ی خوبی خریده‌اید. دانتل این لباس با طرح اسلیمی پوشیده شده نقش تزیینی به شکل گیاه با ساقه‌های مارپیچی است که ابتدا و انتهای آن مشخص نیست.

بالاتنه لباس با لبه تزئینی زیبای پایین لباس

بالاتنه این لباس که از قسمت سینه کاپ سینه یک آستر کرم رنگ دوخته شده است . پشت لباس یک زیپ از یقه تا کمر دوخته شده که با ان این لباس دوتکه راباز وبسته می کنیم . لبه نیم تنه با تور دانتل دالبر دوخته شده همچنین آستین ها که روی بازوان قراردارد با تور دالبری با دقت تزئین شده ویک حالت ریشه ریشه دارد .

دامن راسته و روی زانو با چاک بلند در پشت  

ساده‌ترين مدل دامن، دامن‌هاي راسته تنگ هستند اين دامن به دليل طراحي ساده كاربرد زيادي دارد. دامن راسته را مي‌توانيد با مدل‌هاي مختلف بلوز ساده يا طرح‌دار ست كنيد و با يك قطعه لباس، دنياي متنوعي براي خودتان بسازيد.دامن راسته یا خط‌کشی     sheath سیلوئت راسته برای اشاره به لباس‌هایی استفاده می‌شود که از بالاتنه در طول ران‌ها به خطوط بدن خیلی نزدیک و چسبان است. Knee lengthطول لباس است لباس‌هایی بسیار ساده که طول آنها درست روی زانو تمام می‌شود. لباس‌های روی زانو برای پوشیدن، غیررسمی و خوش‌سبک هستند. آنها همچنین در بسیاری از لباس‌های رسمی و نیمه‌رسمی پیدا می‌شوند.یک چاک تا وسط ران دارد و زیپی از کمر تا روی باسن دارد که با ان دامن را باز وبسته می کنیم. لبه پایینی دامن نیز دالبر ریش ریش است.  

مهره های به کاررفته در تزئین لباس

روی دانتل هلالی پایین دامن ودور آستین و پایین نیم تنه بالایی با مهره های تزئینی رنگ لباس تزئین انجام گرفته

رنگ لباس مجلسی دوتکه ترانی کوتور

این لباس به رنگ سرمه ای با آستر کرم رنگ است . یکی از رنگ‌های پرکاربرد در لباس‌های زنانه سرمه‌ای است. سرمه‌ای یک رنگ تیره با ته مایه‌های سرد آبی و خنثی است که شاید شما را یاد لباس‌های مدرسه بیاندازد اما در حال حاضر این رنگ از شیک‌ترین و امروزی‌ترین رنگ‌ها به شمار می‌رود که می‌تواند جایگزین مناسبی برای رنگ مشکی باشد. این رنگ پتانسیل بالایی برای استفاده شدن در لباس‌های شیک روزمره دارد. برخلاف بیشتر رنگ‌ها مثل قرمز و زرد این رنگ به همه می‌آید، چه افرادی که پوست روشن دارند و چه افرادی که پوست تیره دارند می‌توانند از سرمه‌ای برای رنگ لباس‌های اصلی خود استفاده کنند چون این رنگ هم مزایای مشکی را دارد یعنی دیر کثیف می‌شود و اندام را لاغر نشان می‌دهد و هم مشکلات رنگ مشکی را ندارد و شما را جوان‌تر نشان می‌دهد. برای ایجاد جلوه و جذابیت بیشتر در کنار رنگ سرمه‌ای می‌توانید از رنگ‌های روشن‌تر استفاده کنید. رنگ‌های هم خانواده سرمه‌ای مثل آبی روشن و متوسط و بنفش انتخاب مناسبی است. برای ساختن ترکیب رنگ متضاد با سرمه‌ای رنگ‌های زرد و خردلی و طیف‌های نارنجی و شتری پیشنهاد می‌شود.سرمه‌ای خود یک رنگ خنثی است و استفاده از آن با رنگ‌های خنثی دیگر مثل طوسی و قهوه‌ای ترکیب کسل کننده‌ای به وجود می‌آورد. البته استفاده از مشکی با سرمه‌ای هیچ مشکلی ندارد.

مناسبت پوشیدن لباس کوتاه و پوشیده سرمه ای -کرم  

این لباس کوتاه برای تمام مراسم های رسمی مناسب می باشد از جمله عقد و نامزدی و اگر مهمانی خاصی دعوت شدید بی درنگ این لباس را انتخاب کنید و شیک و مجلسی شوید. کیف و کفش کرم رنگ برای این لباس مناسب است طلای سفید نیز برای این لباس برازنده است .   

More Information
سایز N/A
نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید:لباس مجلسی دو تیکه ترانی کوتور two pieces dress by Terani Couture 1622C1330