لباس مجلسی بلند گیپور آستین دار زورانی Long Dress By Zorani 26226

لباس مجلسی بلند گیپور آستین دار زورانی Long Dress By Zorani 26226

لباس مجلسی بلند از برند ترانی کوتور  long  dress by Terani Cutoure 1612m0652

لباس مجلسی بلند از برند ترانی کوتور long dress by Terani Cutoure 1612m0652

لباس مجلسی بلند از برند ترانی کوتور Terani Couture long Dress 151M0352

لباس مجلسی بلند از برند ترانی کوتور Terani Couture long Dress 151M0352

لباس مجلسی بلند گیپور آستین دار زورانی Long Dress By Zorani 26226

طرح های گیپور بر روی زمینه روشن ساتن لباس جلوه و نمود بهتر و بیشتری را در این لباس دارد.لباس آستین دار زورانی 26226 یک انتخاب ایده آل برای مناسبت های خاص است. لباسی با پوشش کامل و در حال خیره کننده...
قیمت اصلی ۱٬۹۹۹٬۰۰۰ تومان قیمت ویژه ۱٬۵۸۹٬۰۰۰ تومان
SKU
td_zorani_long_dress_26226

لباس بلند دلربای مدل ماهی زورانی

بانوان خوش سلیقه مدل ماهی را در لباس شب مجلسی عموماً انتخاب میکنند. لباس مجلسی شب مدل ماهی 26226 زورانی هرگز از مد نمی افتد. یک لباس شب گیپور مدل ماهی برای مراسم و مهمانی ها انتخاب مناسبی است. طراحی خیره کننده دامن بلند مدل ماهی لباس شب زورانی در قسمت باسن تا زانو چسبان است و از آن پس آزاد است. طراحی این لباس شب زورانی به منظور جلب نظر همگان در مجالس و مراسم مجلل صورت گرفته است. لباسی که اندام شما را به بهترین شکل نمایان می کند با دامن بلند مدل ماهی.

لباس مجلسی 26226 گیپور زورانی

لباس مجلسی 26226 زورانی گیپور است. گیپور باید لمس لطیفی داشته باشد اما باید استحکام کافی هم داشته باشد. گیپور از بافت پنبه و ابریشم بدون هیچ زمینه ای و به صورت برجسته و ضخیم درست میشود. درجه یک و زیبا، با لباس مجلسی آستین دار گیپور 26226...

لباس زیبای شب زورانی با لایه زیرین ساتن

جنس دامن این لباس مجلسی زورانی 26226، ساتن است. ساتن در حقیقت روش بافت پارچه را مشخص می کند، برای بافتن ساتن، سطح پارچه ای که مشاهده می کنید، دارای نخ های بسیار طویلی است که همه آن ها رو به یک سمت هستند، این نخ های پود حدوداً 4/1 اینچ یا بیشتر روی سطح قرار میگیرند و سپس در پارچه فرو می روند، این روش باعث می شود تا پارچه شکل ابریشمی و نرم پیدا کند.

لباس شب زورانی عرضه شده در رنگ های فوق العاده

فرقی نمی کند که شما رنگ زرشکی و یا سرمه ای این لباس شب زورانی 26226 را انتخاب کنید، به هر حال شما در مراسم خواهید درخشید. لباس گیپور آستین کوتاه 26226 به سبک فوق العاده ای با آستر ساتن و رویه گیپور دوخته شده است. لباس مجلسی زنانه 26226 را با قیمت مناسب از فروشگاه Tehrandress خرید کنید. چون هم امکان خرید اینترنتی وجود دارد و حضوری.

لباس شب 26226 منحصر به فرد، مناسب مادران عروس

این لباس مهمانی با دوختی منحصر به فرد باعث می شود انحناهای زیبای اندام شما نمایان شود. بالاتنه پوشیده و آستین کوتاه این لباس اجازه می دهد تا مادران عروس و داماد متین تر و شایسته تر جلوه کنند. این لباس شب بلند را با یک کفش پاشنه بلند ترکیب کنید تا بیشتر لباس جلوه کند.
More Information
سایز N/A
نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید:لباس مجلسی بلند گیپور آستین دار زورانی Long Dress By Zorani 26226