لباس مجلسی بلند آستین دار زورانی Zorani Long Dress 4198

لباس مجلسی بلند آستین دار زورانی Zorani Long Dress 4198

لباس مجلسی بلند آستین دار زورانی Zorani Long Dress 4198

آیا شما به دنبال یک لباس ساده و رسمی می گردید؟ لباس مجلسی بلند 4198 را به شما پیشنهاد می کنیم با رنگ های متنوع. لباس رسمی آستین دار را برای مراسم مهمانی خود انتخاب کنید.
۱٬۵۰۰٬۰۰۰ تومان
SKU
td_zorani_couture_long_dress_4198

لباس شبی به سبک خیره کننده برای مناسبت های خاص

آیا شما نیاز به یک لباس مجلسی آستین دار دارید؟ می توانید لباس مجلسی زنانه با آستین توری و دامن بلند مدل 4198 را انتخاب کنید. مطمئن باشید این لباس بلند زورانی به یک لباس مورد علاقه شما تبدیل می شود که حاضرید آن را با کمال میل، بارها و بارها بپوشید. آماده درست کردن خاطرات فراموش نشدنی در یک شب پرشور با لباس شب بلند آستین دار زورانی با تزییناتی چشم نواز در قسمت بالاتنه لباس باشید.

ظاهری شیک و رسمی با لباس آستین توردار زورانی

این لباس شب دوست داشتنی به خاطر مدل و جنس پارچه ریون، قابل تمجید است. این لباس شب قسمت بالاتنه و سرآستین های کار شده دارد.لباس رسمی بلند زیبا که دارای دامن از جنس پارچه ریون و راسته است. لباس رسمی آستین توری به هر خانمی با هر مدل اندامی می آید.

شیک، به طرز غیر قابل انکار

یقه و پشت این لباس بلند شب بسته و آستین آن بلند است و بسیار لباس شب موقری برای مناسبت های رسمی است.

لباس شب رسمی دوست داشتنی

این لباس مجلسی زنانه، تاکید بر زیبایی شما خواهد کرد. پوشیدن لباسی که دامن بلند دارد برای خانم ها بسیار جذاب است. لباس توری همیشه جذاب است. شما آن را در مراسم خاص می توانید استفاده کنید. این لباس شب رسمی بلند آستین توری در تمام طول مراسم به شما اعتماد به نفس می دهد. تور ظریف در آستین ها و دامن بلند این لباس رسمی قطعا همه چشم ها را به سوی شما خواهد چرخاند.

مدل لباس شب بلند آستین دار انتخاب محبوب برای مراسم رسمی

لباس زنانه زورانی از جنس ریون (الیاف ویسکوز) است که همچون پنبه دارای ماهیت گیاهی است. پارچه ریون لباس مجلسی آستین سه ربع زورانی خاصیت تنفس خوب هنگام پوشیدن لباس و راحتی بسیار قابل قبول دارد. پایین بودن ایجاد الکتریسیته ساکن لباس مجلسی 4198 از دیگر خواص مطلوب این لباس شب از جنس ریون زورانی است.

لباس شب بسیار زیبا و آستین دار مناسب مادر عروس

با توجه به ساده و در عین حال زیبا بودن این لباس زنانه زورانی میتوانید آن را در مراسم عروسی بپوشید. همچنین برای مادران داماد و عروس ها انتخاب شایسته ای می تواند باشد. همراه کفش، کیف و آرایش مناسب که تکمیل کننده لباس شیک مجلسی تان خواهد بود. مطمئن باشید که تنها یک مادر شیک پوش در مراسم عروسی این لباس شب زیبا را به تن خواهد کرد.

لباس آستین بلند شگفت آور، مناسب هر مناسبت رسمی

این لباس شب زیبا در رنگ های محبوب آبی، بنفش، مشکی و گلبهی در فروشگاه tehrandress با قیمت مناسب به فروش می رسد. می توانید این لباس را از شیک ترین فروشگاه لباس در ونک با قیمت مناسب خریداری کنید. 
More Information
سایز N/A
نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید:لباس مجلسی بلند آستین دار زورانی Zorani Long Dress 4198