لباس مجلسی بلند آستین دار زورانی Zorani Long Dress 6018

لباس مجلسی بلند آستین دار زورانی Zorani Long Dress 6018

 لباس مجلسی بلند از برند  آلیس Alyce Long Dress 35501

لباس مجلسی بلند از برند آلیس Alyce Long Dress 35501

لباس مجلسی بلند از برند زورانی Zorani Long Dress 8014

لباس مجلسی بلند از برند زورانی Zorani Long Dress 8014

لباس مجلسی بلند آستین دار زورانی Zorani Long Dress 6018

گردنبندی با طرح منحنی می تواند زیبایی این لباس زورانی 6018 را دو چندان کند. جواهراتی با سنگ هایی که تناژ گرمی دارند بسیار مناسب برای این لباس هستند. آرایش صورت با سایه های نسبتا پررنگ و رژی همرنگ لباس و یا کم رنگ پیشنهاد ما برای شما است. با پوشیدن کفش پاشنه بلند کلاسیک قطعا زیبایی محض از آن شما خواهد بود.
قیمت اصلی ۱٬۱۹۰٬۰۰۰ تومان قیمت ویژه ۹۹۹٬۰۰۰ تومان
SKU
td_Z0rani_long_dress_6018

6018، با دامن دوخته شده از پارچه ساتن

زیبا و بی پروا، با دامنی خیره کننده و لبه انتهایی دامن که بلندتر از قسمت جلوی دامن است. جنس دامن این لباس مجلسی زورانی، ساتن است. ساتن در حقیقت روش بافت پارچه را مشخص می کند، برای بافتن ساتن، سطح پارچه ای که مشاهده می کنید، دارای نخ های بسیار طویلی است که همه آن ها رو به یک سمت هستند، این نخ های پود حدوداً 4/1 اینچ یا بیشتر روی سطح قرار میگیرند و سپس در پارچه فرو می روند، این روش باعث می شود تا پارچه شکل ابریشمی و نرم پیدا کند.

خرید لباس مجلسی بلند و رسمی

انتخاب فروشگاهی که می خواهید لباس مجلسی خود را بخرید نیز حائز اهمیت است که شما را مطمئن سازد که لباس از برندی معتبر و در عین حال با قیمت مناسب است که فروشگاه Tehrandress انتخاب مناسبی برای خرید انواع لباس شب و مجلسی با قیمت مناسب می باشد، تا شما بتوانید به تناسب بودجه خود بهترین لباس مجلسی را تهیه کنید.

در لباس زیبای زورانی بدرخشید...

لباس مجلسی 6018 یک مدل لباس شبی است که دامن مدرنی دارد. پشت بلند این لباس شب در حالیکه جلوی دامن کوتاه است، این فرصت را به شما می دهد که کفش های پاشنه بلند خیره کننده خود را به رخ بکشید! پوشیدن این لباس مجلسی زیبا برای دختران با سایز کوچک پیشنهاد می شود.

لباس زنانه زیبای زورانی گیپور

بالاتنه و لایه زیرین دامن لباس مجلسی 6018 زورانی گیپور است. گیپور باید لمس لطیفی داشته باشد اما باید استحکام کافی هم داشته باشد. همچنین گیپور نباید نسبت به کل لباستان زیاد سنگین باشد چون ممکن است لباس را به سقوط بکشاند. گیپور از بافت پنبه و ابریشم بدون هیچ زمینه ای و به صورت برجسته و ضخیم درست میشود. درجه یک و زیبا، با لباس مجلسی آستین بلند گیپور...

لباس شبی برای مناسبت های ویژه

اگر به دنبال لباس رسمی بلند مناسب برای مراسم رسمی می گردید ما لباس مجلسی زورانی 6018 را پیشنهاد می کنیم که مناسب بانوان جوان و دختران است. لباس مجلسی زیبا که جلوی دامن کوتاه و پشت لباس بلند است. پوشیدن لباس بلند و ظریف زورانی باعث می شود تا شما در یک رویداد رسمی بدرخشید. 
More Information
سایز N/A
نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید:لباس مجلسی بلند آستین دار زورانی Zorani Long Dress 6018