لباس مجلسی مدل ماهی مروارید دوزی زورانی Long Dress By Zorani 3950

لباس مجلسی مدل ماهی مروارید دوزی زورانی Long Dress By Zorani 3950

لباس مجلسی بلند توری زورانی Long Dress By Zorani 4255

لباس مجلسی بلند توری زورانی Long Dress By Zorani 4255

لباس مجلسی بلند از برند ترانی کوتور Terani Couture Long Dress 1611M0637

لباس مجلسی بلند از برند ترانی کوتور Terani Couture Long Dress 1611M0637

لباس مجلسی مدل ماهی مروارید دوزی زورانی Long Dress By Zorani 3950

لباس بلند شب خیره کننده زورانی با یقه بسته، آستین بلند و تزیینات مروارید دوزی و پارچه کرپ... لباس شب مناسب مادر عروس و داماد... زیبا و دوست داشتنی با دامن مدل ماهی لباس مجلسی 3950 زورانی... لباس فوق العاده شیک و مجلسی مخصوص بانوان خوش سلیقه...
۱٬۳۳۰٬۰۰۰ تومان
SKU
td_Zorani_long_dress_3950

3950، یک لباس فوق العاده با تزیینات مروارید

لباس شب بلند مدل ماهی خیره کننده زرق و برق دار 3950 با تزیینات مروارید. بدین صورت که آستین های بلند این لباس مجلسی و سرتاسر پهلوها تزیین شده با مروارید است. که آستین ها تور و روی آن مروارید کار شده که دست ها از آن نمایان است و بغل های لباس دوخته شده از پارچه سفید که روی آن مروارید دوخته شده است.

لباس 3950 آستین بلند، سنگین و زیبا

لباس رسمی نفیس در رنگ مشکی برای مادران عروس و داماد... می توانند با طراحی زیبای مدل ماهی و مروارید دوزی همراه با پارچه ای نفیس، آستین بلند و شیک و پوشش مناسب ظاهری با وقار تر داشته باشند. شما سزاوار بهترین لباس ها هستید.

انتخاب لباس شب زیبا با پارچه کرپ برای مراسم رسمی

لباس رسمی زیبای 3950 زورانی دوخته شده از پارچه کرپ است. پارچه کرپ می تواند از جنس هایی چون ابریشم، پشم و یا پلی استر تهیه شده باشد. این پارچه با ظاهر توری شکل، معمولا دارای حالتی مجعد و پیچ خورده می باشد. لباس شب 3950 آستین بلند زورانی دوخته شده با پارچه کرپ...

لباس مجلسی مروارید دوزی مدل ماهی زورانی

لباس مدل ماهی مجلسی زورانی، از قسمت سینه تا زانو چسبان و از زانو به بعد گشادتر می شود و باعث می شود پای شما راحت تر باشد و بتوانید با عزیزانتان تمام طول شب و مهمانی برقصید. مدل ماهی در لباس شب مجلسی عموماً انتخاب بانوان خوش سلیقه است. مدل لباس ماهی زورانی 3950 یکی از محبوب ترین مدل های لباس برای خانم ها می باشد. لباس شب مجلسی مدل ماهی هرگز از مد نمی افتد. خصوصا اگر شما بلند قد هستید، حتماً لباس ماهی را برای خود انتخاب نمایید. یک لباس شب آستین بلند مدل ماهی برای مراسم و مهمانی ها انتخاب مناسبی است. طراحی این لباس شب به منظور جلب نظر همگان در مجالس و مراسم مجلل صورت گرفته است. لباسی که اندام شما را به بهترین شکل نمایان می کند با دامنی بلند.

خرید لباس شب بلند با طراحی اصیل زورانی

لباس مدل ماهی مروارید دوزی مجلسی 3950 که فرم اندام شما را به زیبایی نشان خواهد داد تا شما احساسی مانند یک شاهزاده خانم را داشته باشید. برای پیدا کردن لباسی با مدل و قیمت مناسب به فروشگاه لباس مجلسی Tehrandress در خیابان ونک سری بزنید تا بهترین گزینه را برای خرید لباس شب مجلسی انتخاب کنید.
More Information
سایز N/A
نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید:لباس مجلسی مدل ماهی مروارید دوزی زورانی Long Dress By Zorani 3950