لباس مجلسی بلند سنگ دوزی زورانی Long Dress By Zorani 3960

لباس مجلسی بلند سنگ دوزی زورانی Long Dress By Zorani 3960

لباس مجلسی بلند از برند ترانی کوتور Long  dress by Terani Couture 1521E0388

لباس مجلسی بلند از برند ترانی کوتور Long dress by Terani Couture 1521E0388

لباس مجلسی بلند از ترانی کوتور Long dress by Terani Couture 1615P1294

لباس مجلسی بلند از ترانی کوتور Long dress by Terani Couture 1615P1294

لباس مجلسی بلند سنگ دوزی زورانی Long Dress By Zorani 3960

به دنبال یک لباس شب با بالاتنه پر زرق و برق می گردید؟ به شما لباس مجلسی بلند و شیک از جنس کرپ و سنگ دوزی شده 3960 را پیشنهاد می کنیم. یک لباس فوق العاده برای مادران عروس...
قیمت اصلی ۹۹۹٬۰۰۰ تومان قیمت ویژه ۸۹۹٬۰۰۰ تومان
SKU
td_zorani_long_dress_3960

لباس بلند 3960 با بالاتنه سنگ دوزی زیبا

سنگ های گرانبهایی که در نیمه بالای لباس شب 3960 کار شده است بسیار درخشان است که همچون یک قطعه هنری زیبا دوخته شده است. سنگ های نقره ای که روی سر شانه و سینه را به شکل برگ و قسمتی از پشت لباس را فرا گرفته است. با پوشیدن لباس شب 3960، نیاز به جواهرات نخواهید داشت، این لباس شب آنقدر در قسمت پایین گردن درخشان است که شما بسیار در مهمانی خواهید درخشید.

پارچه کرپ لباس شب بلند 3960

جنس پارچه در دوخت لباس بسیار موثر است واینکه اندام شما با چه نوع پارچه ای مناسب تر به نظر می رسد؟ لباس مجلسی زورانی 3960 دوخته شده از پارچه کرپ است. پارچه کرپ، معمولا دارای حالتی مجعد و پیچ خورده است. با پوشیدن این لباس زنانه شب کرپ زورانی احساسی متفاوت خواهید داشت و زیباتر و برازنده تر نشان داده خواهید شد.

پوشش مناسب مادر عروس با لباس مجلسی 3960

آیا به دنبال بهترین لباس برای یکی از خاص ترین و بهترین مراسم خود هستید؟ لباس مجلسی 3960 زورانی انتخاب مناسبی برای مادر عروس است. لباس برای مادر عروس و یا داماد در بسیاری از اشکال، اندازه و با پارچه های مختلف می تواند باشد. اما لباسی که از جنس کرپ و سنگ دوزی شده باشد مطمئنا برای مادر عروس یا داماد طراحی شده است همچون لباس مجلسی 3960 زورانی... با توجه به ساده و در عین حال زیبا بودن این لباس زنانه زورانی دوخته شده با پارچه کرپ، میتوانید آن را در مراسم عروسی و نامزدی بپوشید. همراه کفش، کیف و آرایش مناسب که تکمیل کننده لباس شیک مجلسی تان خواهد بود و ظرافتی چشم نواز را به وجود خواهد آورد.لباس شب 3960 برای مادر عروس و یا مادر داماد...

خرید لباس مجلسی با قیمت مناسب و استثنایی

لباس شب بلند 3960 از بهترین لباس های طراحی زورانی است. اگر شما به دنبال یک لباس شب بلند برای مهمانی خود می گردید ما به شما فروشگاه آنلاین tehrandress را پیشنهاد می کنیم. زیرا انتخاب های زیادی برای خرید لباس رسمی بلند، لباس برای مراسم مجلل، لباس دکلته، لباس با دنباله و بسیاری مدل های دیگر لباس مجلسی خواهید داشت.  
More Information
سایز N/A
نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید:لباس مجلسی بلند سنگ دوزی زورانی Long Dress By Zorani 3960