لباس مجلسی کرپ مدل ماهی زورانی Long Dress By Zorani 4005

لباس مجلسی کرپ مدل ماهی زورانی Long Dress By Zorani 4005

لباس مجلسی بلند مدل ماهی زورانی Long Dress By Zorani 3966

لباس مجلسی بلند مدل ماهی زورانی Long Dress By Zorani 3966

لباس مجلسی بدون آستین سنگ دوزی زورانی Sleeveless stone Dress By Zorani 3953

لباس مجلسی بدون آستین سنگ دوزی زورانی Sleeveless stone Dress By Zorani 3953

لباس مجلسی کرپ مدل ماهی زورانی Long Dress By Zorani 4005

ظرافت لباس شب مجلسی 4005 ستودنی است. این لباس بلند شب دارای دامن مدل ماهی، چاک بلند که از روی زانو شروع می شود، پشت باز و سنگ دوزی شده است. لباس مجلسی شیک و با زیبایی انکار ناپذیر، مطمئن باشید که در مراسم رسمی با این لباس شب خواهید درخشید.
قیمت اصلی ۹۹۹٬۰۰۰ تومان قیمت ویژه ۵۹۹٬۰۰۰ تومان
SKU
td_zorani_long_dress_4005

لباس مجلسی با یقه V شکل جواهرنشان زورانی

لباس شب بلند 4005 با طراحی سنگ دوزی که استادانه کار شده است. تزیینات سنگ دوزی دور یقه کار شده و از قسمت وسط سینه و در راستای چاک دامن تا انتهای لباس ادامه دارد، در پشت لباس که به شکل بیضی باز است دور تا دور سنگ کار شده است.

لباس رسمی کرپ فوق العاده 4005

لباس مجلسی 4005 مدل ماهی که دارای یقه هفت و پشت باز است، دوخته شده از پارچه کرپ است. پارچه کرپ، معمولا دارای حالتی مجعد و پیچ خورده است. با پوشیدن این لباس زنانه شب کرپ زورانی احساسی متفاوت خواهید داشت.

لباس مجلسی با شکوه مدل ماهی زورانی

لباس مجلسی مدل ماهی از جمله لباس های شبی است که توسط خانم های مشکل پسند برای مراسم خاص و مهم انتخاب می شود. مدل لباس ماهی زنانه زورانی 4005 یکی از محبوب ترین مدل های لباس ماهی می باشد. لباس مجلسی شب مدل ماهی ظاهری خیره کننده را برای شما به ارمغان می آورد. لباس ماهی برای خانم های بلند قد پیشنهاد می شود. طراحی خیره کننده دامن بلند مدل ماهی لباس شب زورانی در قسمت باسن تا زانو چسبان است و از آن پس آزاد است. یک چک بلند از روی زانو تا انتهای دامن نیز لباس را چشمگیر تر کرده است. یک لباس شب ساده مدل ماهی همراه با سنگ دوزی های کار دست بسیار زیبا برای مراسم و مهمانی ها انتخاب مناسبی است.

لباس خیره کننده 4005 مناسب مراسم با شکوه

با پوشیدن لباس شب 4005 زورانی که یقه V شکل فریبا، پشت باز همراه با دامن مدل ماهی دارد، مطمئن می شوید تمام چشم ها در مهمانی روی شما و لباس خیره کننده تان خواهد بود. با توجه به ساده و در عین حال زیبا بودن این لباس زنانه زورانی دوخته شده با پارچه کرپ میتوانید آن را در مراسم عروسی و نامزدی بپوشید. همچنین برای مادران داماد و عروس ها انتخاب شایسته ای می تواند. همراه کفش، کیف و آرایش مناسب که تکمیل کننده لباس شیک مجلسی تان خواهد بود و ظرافتی چشم نواز را به وجود خواهد آورد.

خرید لباس مجلسی با قیمت مناسب و استثنایی

یقه V شکل، پشت باز و دامن مدل ماهی لباس مجلسی 4005 تاکید بر انحناهای زنانه شما دارد همراه با چاک بلندی که زیبایی این لباس شب را تکمیل میکند. این لباس شب مدل ماهی در رنگ های دلپسند و متنوع در فروشگاه tehrandress موجود می باشد و شما می توانید این لباس زنانه شیک را با قیمت مناسب و حتی به صورت اینترنتی خریداری کنید. شیک ترین لباس ها را در این فروشگاه لباس مجلسی زنانه پیدا خواهید کرد.
More Information
سایز N/A
نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید:لباس مجلسی کرپ مدل ماهی زورانی Long Dress By Zorani 4005