لباس مجلسی پولک دار بلند زورانی Long Sequin Dress by zorani 4121

لباس مجلسی پولک دار بلند زورانی Long Sequin Dress by zorani 4121

لباس مجلسی پولک دار بلند زورانی Long Sequin Dress by zorani 4121

لباس شب زنانه برند زورانی را برای مناسبت های رسمی خود انتخاب کنید. این لباس مجلسی شب بلند با قسمت سرشانه و بالا تنه بسیار درخشان به دلیل استفاده از سنگ های تزیینی، لباسی زیبا و فریبنده محسوب خواهد شد.
۸۹۰٬۰۰۰ تومان
SKU
td_zorani_long_dress_4121

لباس شب زورانی مناسب بانوان شیک پوش

لباس مجلسی Zorani مدل 4121 دارای ویژگی های درخشان است. یقه این لباس شب دارای خم و منحنی های ظریف همراه با سنگ های نقره ای در زیر گردن است که از شانه به شانه دیگرادامه پیدا می کند و پوششی خیره کننده را رقم میزند. این لباس شب زنانه بدون آستین است. طراحی این لباس مجلسی شب مدل ماهی است که به گونه ای است که عمدتاً مناسب خانم های بلند قد و با سایز بالاتنه کوچک می باشد. بالاتنه این لباس شب برند زورانی دارای کاپ راحتی است که به شما کمک می کند تا بدون پوشیدن لباس زیر اضافی به بهترین شکل در این لباس شب بدرخشید. در قسمت باسن، مدل لباس به شکل منحنی و به تناسب، تا انتهای دامن به شکل ماهی دامن آزادتر خواهد بود که باعث می شود پاها هنگام حرکت کردن با این لباس راحت تر باشند. طول کامل دامن لباس مدل 4121 زورانی دارای شیار است. شیارهای عمودی روی دامن این لباس شب بلند، اندام را باریک تر نشان می دهد و مناسب بانوانیست که تمایل دارند با سایزی کمتر از سایز اصلی خود دیده شوند. پیشنهاد می کنیم همراه پوشیدن این لباس شب، کفش و جواهرات مناسب را نیزبرای آن انتخاب کنید.

طیف وسیعی از تور و پولک در قسمت بالاتنه لباس مجلسی شب زورانی

با استفاده از تور و پولک، شما در مهمانی خواهد درخشید. این لباس مجلسی بلند، پولک دوزی شده است و زرق و برق دار است. تور و پولک دوزی در قسمت سرشانه و قسمت سینه این لباس شب زیبا به عنوان بخش اعظم تزیین این لباس محسوب می شود. پشت لباس مجلسی زورانی نیز در ادامه جلوی این لباس شب با سنگ های براق و کریستالی تزیین شده که درخشش خاصی همراه با تور کار شده در بالاتنه این لباس مجلسی زیبا که طرح پیچ خورده گل ها را به نمایش می گذارد به شما خواهد داد که تا قسمت کمر امتداد می یابد. یک لباس ساده و ظریف است که فقط قسمت بالای لباس کار شده است. زرق و برق و در عین حال ظرافت این لباس شب بسیار زیباست و در نهایت، این لباس مجلسی زیبا شما را با وقار و برازنده تر خواهد کرد.

لباس مجلسی شیک مدل ماهی زورانی

لباس مجلسی زورانی 4121، مدل ماهی است که انتخاب بانوان خوش سلیقه است. مدل لباس ماهی زورانی یکی از محبوب ترین مدل های لباس برای خانم ها می باشد. لباس شب مجلسی مدل ماهی هرگز از مد نمی افتد. خصوصا اگر شما بلند قد هستید، حتماً لباس ماهی را برای خود انتخاب نمایید. یک لباس شب ساده مدل ماهی برای مراسم و مهمانی ها انتخاب مناسبی است، لباسی مدرن.

لباس شب مجلسی با رنگی نفیس

رنگ نفیس گلبهی این لباس مجلسی، مناسب تمام فصول می باشد. این رنگ مدرن و ساده متناسب با هر لباس شیکی مخصوصا لباس مجلسی شب است که خاصه بانوان جوان است. شما می توانید از این لباس برای رویدادهایی مانند نامزدی، عروسی و غیره استفاده کنید.
More Information
سایز خیر
نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید:لباس مجلسی پولک دار بلند زورانی Long Sequin Dress by zorani 4121