لباس مجلسی یقه هفت پولک دوزی زورانی V Neck Sequin Dress By Zorani 4146

لباس مجلسی یقه هفت پولک دوزی زورانی V Neck Sequin Dress By Zorani 4146

لباس مجلسی بلند زورانی Long  dress by zorani 4303

لباس مجلسی بلند زورانی Long dress by zorani 4303

لباس مجلسی بلند زورانی Long  dress by zorani 4176

لباس مجلسی بلند زورانی Long dress by zorani 4176

لباس مجلسی یقه هفت پولک دوزی زورانی V Neck Sequin Dress By Zorani 4146

لباس شب شیکzorani 4146 که همگان را به شما خیره خواهد کرد. لباس شب بلند درخشان Zorani مدل 4146 دارای ویژگی یقه V شکل (یقه هفت) شگفت انگیز است. بالاتنه پر زرق و برق و از قسمت کمر به پایین لباس از پارچه کرپ است. سایه روشن درخشان لباس Zorani مدل 4146 جلوه ای زیبا و با شکوه به شما خواهد داد.
۷۹۹٬۰۰۰ تومان
SKU
td_zorani_long_dress_4146

یقه V شکل شگفت انگیز لباس مجلسی زورانی

لباس شب بلند درخشان Zorani مدل 4146 دارای ویژگی یقه V شکل (یقه هفت) شگفت انگیز است که گردن شما را هر چه زیبا تر نشان خواهد داد. به دلیل داشتن یقه V شکل این لباس شب زورانی بیشتر برای خانم های با شکل صورت بیضی مناسب است زیرا باعث می شود گردن بلندتر نشان داده شود. یقه V شکل این لباس مناسب بانوان با هر اندازه سینه است و بالاتنه شما را به شکلی مطلوب به رخ همگان خواهد کشید.

بالاتنه کارشده بسیار زیبا و پر تلالو لباس مجلسی 4146

در این لباس مجلسی با بالاتنه پولک دوزی از طرح های پر زرق و برق کار دست به شکلی هنرمندانه استفاده شده که در قسمت دور کمر به شکل الگوی برگ است. بالاتنه پر زرق و برق و از قسمت کمر به پایین لباس از پارچه کرپ است و این بالاتنه براق و در امتداد آن پارچه ساده کرپ باعث می شود تا باسن به شکل بهتری در لباس نمایان شود. این لباس شب زورانی تمامی ظرافت های زنانه شما را در نظر گرفته است. تزیینات بالاتنه با طرح های زیبای برگ مانند و امتداد آن تا کمر عظمت و شکوه را به لباس شب مجلسی 4146 بخشیده است.

پارچه کرپ دامن بلند لباس زورانی 4146

جنس لباس مجلسی پولک دار زورانی 4146 از کرپ است. پارچه کرپ با ظاهر توری شکل، معمولا دارای حالتی مجعد و پیچ خورده است. با پوشیدن این لباس زنانه کرپ زورانی احساسی متفاوت خواهید داشت.

دامن مدل ماهی لباس شب بلند 4146 زورانی

دامن کرپ مدل ماهی لباس مجلسی 4146 زورانی در قسمت باسن چسبان و رو به پایین وسیعتر می شود، بدین ترتیب پاها هنگام حرکت کردن با این لباس شب راحت تر خواهند بود. یک دنباله کوتاه که به طور چشمگیری جلوه لباس را بیشتر می کند نیز همراه این لباس است. مدل ماهی به گونه ای است که عمدتاً مناسب خانم های بلند قد می باشد. پیشنهاد می کنیم همراه پوشیدن این لباس شب، کفش و جواهرات مناسب را نیز برای آن انتخاب کنید.

لباس مجلسی زیبا و باشکوه زورانی 4146

سایه روشن درخشان لباس شب Zorani مدل 4146 جلوه ای زیبا و با شکوه به شما خواهد داد. این لباس شب مجلسی زورانی با توجه به مجلل و شیک بودن، به مادران داماد و عروس ها پیشنهاد می شود.

لباس بدون آستین با دامن بلند زورانی، فوق العاده زیبا، در رنگ های متنوع

فروشگاه لباس مجلسی tehrandress لباس مجلسی بلند 4146 را با رنگ های مدرن و ساده  و قیمت متناسب با لباس شیک مجلسی شب برای شما عزیزان عرضه کرده است. لباس شامل رنگ های آبی و سبز می باشد. شما می توانید با انتخاب هر کدام از این رنگ ها در مهمانی بدرخشید.
More Information
سایز خیر
نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید:لباس مجلسی یقه هفت پولک دوزی زورانی V Neck Sequin Dress By Zorani 4146